101964

Абонемент на танці

Можливість відвідати 8 занять з зумби — запального танцювального напрямку. Воно являє собою оригінальну комбінацію елементів сальси, хіп-хопу, регеттона та інших стилів. Під час виконання рухів використовується степ-платформа, що дозволить тренувати різні групи м'язів під час розучування танцювальних рухів. Таким чином, вийде поєднати цікаве з корисним. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 28.02.2019

Абонемент на танці — що це?

Проста та запальна хореографія в поєднанні із запальною музикою — ось ідеальна формула для 8-ми занять із зумби. Це напрямок, яке об'єднало в собі елементи латиноамериканських танців та фітнесу. Додамо в цей енергійний коктейль ще використання спеціальної степ-платформи — ефективність тренувань збільшиться вдвічі.

Як все проходить?

Щасливчик буде відвідувати заняття в одному з найпрестижніших спорткомплексів міста Dirom Sport. Уроки проходять у просторому сучасному залі, обладнаному системою клімат-контролю. Саме тут належить осягати всі тонкощі енергійної зумбі. Кожне заняття проходить під заводну музику, тому гарантована не тільки ефективність від фітнес-тренувань, але й відмінний настрій.

8 занять з досвідченим хореографом

Абонемент дає право відвідати 8 занять. Досвідчений викладач не тільки навчить основним танцювальним елементам зумби, але й навчить об'єднувати їх в драйвові танцювальні композиції. 

Запальна та енергійна зумба

Зумба — це унікальний танцювальний напрям, який поєднує в собі найпростіші елементи сальси, хіп-хопу, меренге, кумбія та реггетона. Рухи виконуються під динамічну та енергійну музику — ноги самі тягнуть у танок! Головна відмінність зумби від інших напрямів полягає в тому, що виконання танцювальних па тут не потребує особливої точності — отже, навіть новачки зможуть запалити танцпол!

Комбінація танцю та фітнесу

Комбінація захоплюючого енергетичного танцю із використанням степ-платформи або без неї включає в себе елементи сальси, хіп-хопу, меренге, кумбія і реггетона. Так що кожне тренування не тільки подарує гарний настрій, але й стане кроком для гарної підтягнутої фігури та стрункої постави. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Юніс - Танцювальна студія
вул. Прикордонна, 29 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень