Абонемент на танці

1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 30.04.2019

Абонемент на танці — що це?

Проста та запальна хореографія в поєднанні із запальною музикою — ось ідеальна формула для 8-ми занять із зумби. Це напрямок, яке об'єднало в собі елементи латиноамериканських танців та фітнесу. Додамо в цей енергійний коктейль ще використання спеціальної степ-платформи — ефективність тренувань збільшиться вдвічі.

Як все проходить?

Щасливчик буде відвідувати заняття в одному з найпрестижніших спорткомплексів міста Dirom Sport. Уроки проходять у просторому сучасному залі, обладнаному системою клімат-контролю. Саме тут належить осягати всі тонкощі енергійної зумбі. Кожне заняття проходить під заводну музику, тому гарантована не тільки ефективність від фітнес-тренувань, але й відмінний настрій.

8 занять з досвідченим хореографом

Абонемент дає право відвідати 8 занять. Досвідчений викладач не тільки навчить основним танцювальним елементам зумби, але й навчить об'єднувати їх в драйвові танцювальні композиції. 

Запальна та енергійна зумба

Зумба — це унікальний танцювальний напрям, який поєднує в собі найпростіші елементи сальси, хіп-хопу, меренге, кумбія та реггетона. Рухи виконуються під динамічну та енергійну музику — ноги самі тягнуть у танок! Головна відмінність зумби від інших напрямів полягає в тому, що виконання танцювальних па тут не потребує особливої точності — отже, навіть новачки зможуть запалити танцпол!

Комбінація танцю та фітнесу

Комбінація захоплюючого енергетичного танцю із використанням степ-платформи або без неї включає в себе елементи сальси, хіп-хопу, меренге, кумбія і реггетона. Так що кожне тренування не тільки подарує гарний настрій, але й стане кроком для гарної підтягнутої фігури та стрункої постави. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки