101933
 

Абонемент у спортзал

Можливість зміцнити тіло і накачати м'язи. Займатися в спортзалі можна в будь-який зручний час. При першому відвідуванні досвідчений інструктор введе в курс справи і проведе персональне тренування. Виконувати вправи краще в спортивній формі. З собою можна взяти рушник. Скористатися безлімітним абонементом потрібно протягом трьох місяців. детальніше...

1 люд. 3 місяці Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
3 місяці
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Абонемент в спортзал — що це?

Безлімітний абонемент, що дозволяє займатися на бігових доріжках, велотренажерах, степперах, силових і грузоблочних тренажерах, а також тренажерах для різних груп м'язів. Знайомство зі спортзалом почнеться з інструктажу та персонального тренування. Досвідчений спортсмен покаже Щасливчику вправи та проконтролює їх виконання. Заняття у фітнес-клубі допоможуть скорегувати фігуру, зміцнити м'язи і сформувати потрібний рельєф тіла.

Як все відбувається?

Щасливчик приїде у фітнес-клуб Gym Style. Там він познайомиться з професійним спортсменом, який розповість йому про особливості фітнес-клубу, а також проведе персональне заняття. Безлімітний абонемент дозволить Щасливчику ходити на тренування протягом 3-х місяців. За цей час він встигне привести в форму свою фігуру. З собою новачку потрібно брати спортивний костюм і рушник.

Безлімітні тренування

Спортсмен займатиметься стільки, скільки вважатиме за потрібне. Його ніхто не обмежить в часі.

Безліч тренажерів

У спортзалі представлений великий вибір тренажерів. Залежно від мети Щасливчик вибере відповідні для себе.

Персональне тренування

Спеціаліст проведе індивідуальне заняття, де покаже основні вправи та проконтролює їх правильне виконання. Новачок зможе взяти щось на озброєння і в подальшому користуватися підказками спортсмена.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Gym Style - Фітнес-клуб
пр-т Героїв України, 9Р Показати на мапі

1 відгук

Д
Диана
23 квітня 2018
Очень удобная система! Зал отличный, тренажеры современные, тренер всегда поможет, если нужно. Один из лучших залов, где я была!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень