101933
 

Подаруй абонемент у спортзал!

Цілих 6 місяців ефективних тренувань в одному з кращих спорткомплексів міста. Абонемент включає: 3 персональних тренування з тренером (2 в тренажерному залі + 1 з єдиноборств), а також безліміт на силові, кардіо і групові тренування (танцювальні напрямки, фітнес, пілатес та ін). Планове навантаження вийде розрахувати заздалегідь, пройшовши фітнес-тестування за програмою KeepFit. детальніше...

1 люд. 6 місяців Використати до 31.07.2018
1 людина
6 місяців
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.07.2018

Абонемент в спортзал — що це?

Здоровий спосіб життя — на відстані витягнутої руки! Клубна карта дає право на 6-місячний «безліміт» плідних тренувань у тренажерному і кардіо залах, групових програм (танцювальні напрямки, фітнес, пілатес, єдиноборства, функціональний тренінг). Кожна з них гарантовано пройде ефективно, адже перед початком тренувального процесу буде проведено фітнес-тестування — це допоможе розрахувати відповідний рівень навантаження. В рамках клубної карти також передбачено цілих 3 заняття з персональним тренером: 2 в тренажерному залі і 1 з єдиноборств.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в один з кращих спорткомплексів міста «Dirom Sport». Тут є все для ефективних і різноманітних тренувань: тренажерний зал, кардіозона, зали для групових тренувань, зал йоги, зал кроссфіту, а також сучасні душові та роздягальні. Щасливчика чекає фітнес-тестування, у рамках якого медичний працівник дасть рекомендації щодо планового навантаження. Перші 2 візити в спортзал пройдуть під наглядом персонального тренера, який познайомить з різними групами тренажерів і розкаже як на них працювати. Після цього Щасливчик зможе самостійно планувати свій графік занять. Рішення піти в цей раз в тренажерний зал, кардіо зал, на кроссфіт або єдиноборства — тільки за ним!

Півроку «безлімітних» тренувань

Відвідувати фітнес клуб належить протягом 6-ти місяців, у будь-який день і будь-який зручний час. При чому, окрім тренувань у залі, доступні також групові заняття з:

  • фітнесу (ABT, Tae-bo, PowerFit, Fitball, Step, Fusion, Mix, TBW, ABC, Super Sculpt)
  • за танцювальними напрямами (belly dance, strip-dance, go-go, booty dance, jazz funk, zumba)
  • функціонально-силового тренінгу (Core Stability, TRX, BestFit, Interval Training, CrossFit)
  • Body&Mind (стретчинг, йога, пілатес)
  • єдиноборств (боксу, тайського боксу)

Цілих 3 персональних тренування

Клубна карта дає право відвідати цілих 3 персональних тренування! Перші 2 пройдуть в тренажерному залі: профі розповість про типи навантажень на різні групи м'язів, про призначення тих чи інших тренажерів, а також навчить правильно з ними поводитися. Не менш актуальним виявиться і одне заняття з єдиноборств, адже в сучасному світі дуже важливо вміти «постояти» за себе.

Індивідуальне фітнес-тестування

Ефективність кожного заняття в спортзалі — гарантована! Адже перед початком тренувального процесу медичний працівник проведе фітнес-тестування за методикою KeepFit. Це програма, яка допоможе визначити відповідний рівень фізичного навантаження і правильно розрахувати її. Лікар також дасть свої рекомендації щодо системи харчування, тому долучатися до здорового способу життя належить в комплексі!

Місце проведення враження:

Фітнес клуб DiromSport
вул. Генерала Карпенка, 12-Б/4 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень