Абонемент у спортзал

1 людина
3 місяці
Доступно з 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Абонемент в спортзал — що це?

Безлімітний абонемент, що дозволяє займатися на бігових доріжках, велотренажерах, степперах, силових і грузоблочних тренажерах, а також тренажерах для різних груп м'язів. Знайомство зі спортзалом почнеться з інструктажу та персонального тренування. Досвідчений спортсмен покаже Щасливчику вправи та проконтролює їх виконання. Заняття у фітнес-клубі допоможуть скорегувати фігуру, зміцнити м'язи і сформувати потрібний рельєф тіла.

Як все відбувається?

Щасливчик приїде у фітнес-клуб Gym Style. Там він познайомиться з професійним спортсменом, який розповість йому про особливості фітнес-клубу, а також проведе персональне заняття. Безлімітний абонемент дозволить Щасливчику ходити на тренування протягом 3-х місяців. За цей час він встигне привести в форму свою фігуру. З собою новачку потрібно брати спортивний костюм і рушник.

Безлімітні тренування

Спортсмен займатиметься стільки, скільки вважатиме за потрібне. Його ніхто не обмежить в часі.

Безліч тренажерів

У спортзалі представлений великий вибір тренажерів. Залежно від мети Щасливчик вибере відповідні для себе.

Персональне тренування

Спеціаліст проведе індивідуальне заняття, де покаже основні вправи та проконтролює їх правильне виконання. Новачок зможе взяти щось на озброєння і в подальшому користуватися підказками спортсмена.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Диана
23 апреля 2018
Очень удобная система! Зал отличный, тренажеры современные, тренер всегда поможет, если нужно. Один из лучших залов, где я была!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки