Аналіз гардеробу

1 людина
3 години
Використати до 31.05.2019

Аналіз гардероба — що це?

Універсальний гардероб допоможе скласти досвідчений стиліст — варто тільки довіритися профі з величезним досвідом. Вона перевірить найдальші куточки шафи, щоб вдихнути життя у старі речі та подарувати їм нове модне прочитання. Часу буде достатньо для того, щоб підібрати як повсякденні поєднання, так і комплекти в діловому стилі, а також доповнити вечірні вбрання витонченими аксесуарами. Стиліст зможе дати рекомендації щодо майбутніх покупок «must have», що вигідно розбарвлять наявний гардероб, а також торкнеться питань макіяжу та зачіски. Всі перевтілення будуть зафіксовані на фото, після чого майстер складе Power Point презентацію з найкращих образів.

Як все проходить?

Щасливчика чекає урок стилю не просто в індивідуальному форматі, а прямо на дому. Стиліст приїде за вказаною адресою, щоб провести детальний аналіз сезонного одягу та аксесуарів. Перш за все майстер зверне увагу на наявний гардероб та відсвяткує його переваги і недоліки. Він підкаже, який фасон більше підійде Щасливчику та кольори, пояснюючи всі ці нюанси на прикладі конкретних речей. Далі мова торкнеться модних поєднань. В цих питаннях стилістам немає рівних, а тому Щасливчику доведеться приміряти несподівані комбінації речей і прикрас. Процес принесе суцільне задоволення, а на пам'ять про стильних перевтіленнях залишаться фото.

Професійний стиліст приїде додому

Стильна консультація відбудеться прямо на дому, а проведе її стиліст-візажист з величезним стажем — Наталія Гончаренко. Вона є засновником авторської школи іміджу та стилю, співвласницею шоу-руму «Хочу плаття», а також провідним стиліст телевізійної програми «Перевтілення». Наталія ділиться своїм талантом та на модних фестивалях. Вона є головний стиліст Volkswagen South of Ukraine Fashion Days, а також постійна учасниця Ukrainian Fashion Week.

Докладний аналіз сезонного одягу

Увага імідж-консультанта буде повністю націлене на формування правильного гардеробу по сезону. З наявних у шафі речей вона складе модні комбінації до будь нагоди.

Пам'ятний «лук-бук» в форматі презентації

З фотографії з найкращими образами (або ж «луками») стиліст складе презентацію Power Point. Цей пам'ятний звіт дозволить ще раз переглянути виграшні комбінації одягу, які запропонував майстер та послужить джерелом натхнення для нових модних експериментів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.