101958
 

Аналіз гардеробу

Цілих 3 години справжнього перевтілення в компанії відомого стиліста — Наталії Гончаренко, засновниці власної школи іміджу та стилю! Професійний консультант в питаннях моди проведе повну ревізію сезонних речей у шафі. Забуті кофти та брючки «заграють» по-новому і нічим не поступатимуться недавнім обновкам. Увесь секрет у модних поєднаннях, які майстер легко зможе підібрати з нагоди: на прогулянку, побачення, ділову зустріч і т. д. Під час примірок стиліст знімає на фото різні образи, а після складе з них пам'ятну презентацію в Power Point — особистий електронний «лук-бук».  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Використати до 30.11.2018

Аналіз гардероба — що це?

Універсальний гардероб допоможе скласти досвідчений стиліст — варто тільки довіритися профі з величезним досвідом. Вона перевірить найдальші куточки шафи, щоб вдихнути життя у старі речі та подарувати їм нове модне прочитання. Часу буде достатньо для того, щоб підібрати як повсякденні поєднання, так і комплекти в діловому стилі, а також доповнити вечірні вбрання витонченими аксесуарами. Стиліст зможе дати рекомендації щодо майбутніх покупок «must have», що вигідно розбарвлять наявний гардероб, а також торкнеться питань макіяжу та зачіски. Всі перевтілення будуть зафіксовані на фото, після чого майстер складе Power Point презентацію з найкращих образів.

Як все проходить?

Щасливчика чекає урок стилю не просто в індивідуальному форматі, а прямо на дому. Стиліст приїде за вказаною адресою, щоб провести детальний аналіз сезонного одягу та аксесуарів. Перш за все майстер зверне увагу на наявний гардероб та відсвяткує його переваги і недоліки. Він підкаже, який фасон більше підійде Щасливчику та кольори, пояснюючи всі ці нюанси на прикладі конкретних речей. Далі мова торкнеться модних поєднань. В цих питаннях стилістам немає рівних, а тому Щасливчику доведеться приміряти несподівані комбінації речей і прикрас. Процес принесе суцільне задоволення, а на пам'ять про стильних перевтіленнях залишаться фото.

Професійний стиліст приїде додому

Стильна консультація відбудеться прямо на дому, а проведе її стиліст-візажист з величезним стажем — Наталія Гончаренко. Вона є засновником авторської школи іміджу та стилю, співвласницею шоу-руму «Хочу плаття», а також провідним стиліст телевізійної програми «Перевтілення». Наталія ділиться своїм талантом та на модних фестивалях. Вона є головний стиліст Volkswagen South of Ukraine Fashion Days, а також постійна учасниця Ukrainian Fashion Week.

Докладний аналіз сезонного одягу

Увага імідж-консультанта буде повністю націлене на формування правильного гардеробу по сезону. З наявних у шафі речей вона складе модні комбінації до будь нагоди.

Пам'ятний «лук-бук» в форматі презентації

З фотографії з найкращими образами (або ж «луками») стиліст складе презентацію Power Point. Цей пам'ятний звіт дозволить ще раз переглянути виграшні комбінації одягу, які запропонував майстер та послужить джерелом натхнення для нових модних експериментів.

Місце проведення враження:

Школа іміджу та стилю Наталії Гончаренко
Місце зустрічі погоджується з провайдером Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень