101958
 

Аналіз гардеробу

Цілих 3 години справжнього перевтілення в компанії відомого стиліста — Наталії Гончаренко, засновниці власної школи іміджу та стилю! Професійний консультант в питаннях моди проведе повну ревізію сезонних речей у шафі. Забуті кофти та брючки «заграють» по-новому і нічим не поступатимуться недавнім обновкам. Увесь секрет у модних поєднаннях, які майстер легко зможе підібрати з нагоди: на прогулянку, побачення, ділову зустріч і т. д. Під час примірок стиліст знімає на фото різні образи, а після складе з них пам'ятну презентацію в Power Point — особистий електронний «лук-бук».  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
3 години
Використати до 28.02.2019

Аналіз гардероба — що це?

Універсальний гардероб допоможе скласти досвідчений стиліст — варто тільки довіритися профі з величезним досвідом. Вона перевірить найдальші куточки шафи, щоб вдихнути життя у старі речі та подарувати їм нове модне прочитання. Часу буде достатньо для того, щоб підібрати як повсякденні поєднання, так і комплекти в діловому стилі, а також доповнити вечірні вбрання витонченими аксесуарами. Стиліст зможе дати рекомендації щодо майбутніх покупок «must have», що вигідно розбарвлять наявний гардероб, а також торкнеться питань макіяжу та зачіски. Всі перевтілення будуть зафіксовані на фото, після чого майстер складе Power Point презентацію з найкращих образів.

Як все проходить?

Щасливчика чекає урок стилю не просто в індивідуальному форматі, а прямо на дому. Стиліст приїде за вказаною адресою, щоб провести детальний аналіз сезонного одягу та аксесуарів. Перш за все майстер зверне увагу на наявний гардероб та відсвяткує його переваги і недоліки. Він підкаже, який фасон більше підійде Щасливчику та кольори, пояснюючи всі ці нюанси на прикладі конкретних речей. Далі мова торкнеться модних поєднань. В цих питаннях стилістам немає рівних, а тому Щасливчику доведеться приміряти несподівані комбінації речей і прикрас. Процес принесе суцільне задоволення, а на пам'ять про стильних перевтіленнях залишаться фото.

Професійний стиліст приїде додому

Стильна консультація відбудеться прямо на дому, а проведе її стиліст-візажист з величезним стажем — Наталія Гончаренко. Вона є засновником авторської школи іміджу та стилю, співвласницею шоу-руму «Хочу плаття», а також провідним стиліст телевізійної програми «Перевтілення». Наталія ділиться своїм талантом та на модних фестивалях. Вона є головний стиліст Volkswagen South of Ukraine Fashion Days, а також постійна учасниця Ukrainian Fashion Week.

Докладний аналіз сезонного одягу

Увага імідж-консультанта буде повністю націлене на формування правильного гардеробу по сезону. З наявних у шафі речей вона складе модні комбінації до будь нагоди.

Пам'ятний «лук-бук» в форматі презентації

З фотографії з найкращими образами (або ж «луками») стиліст складе презентацію Power Point. Цей пам'ятний звіт дозволить ще раз переглянути виграшні комбінації одягу, які запропонував майстер та послужить джерелом натхнення для нових модних експериментів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа іміджу та стилю Наталії Гончаренко
Місце зустрічі погоджується з провайдером Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень