101901
 

Антистресовий масаж

Розслабляючий масаж у виконанні досвідченого майстра назавжди змінить уявлення про якісний відпочинок. Сеанс обіцяє повне «перезавантаження» — як фізично, так і емоційно. Процедуру для гостя проведуть у класичній європейській техніці, а основну увагу приділять зонам, які є для клієнта осередком стресу і дискомфорту. Традиційно це верхня частина тіла — шия, плечі і голова,   яку майстер розімне максимально ретельно. Все необхідне для комфортної процедури видається. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Антистресовий масаж — що це?

Програма емоційних змін — геть усе, що сковує думки, дії і власну свободу! Антистресовий масаж подарує заряд бадьорості та сил, позбавивши від напруги. Особливість цієї процедури — у впливі на «проблемні» зони. Шия і плечі, стомлені під час повсякденної роботи, будуть максимально ретельно опрацьовані професійним масажистом. Від його наметаного погляду не вислизнуть й індивідуальні особливості. Розминаючи верх спини і голову, він приділить більше уваги зонам, які є осередком стресу для його клієнта.

Як все відбувається?

Студія здоров'я «Баланс» виправдовує свою назву не тільки переліком тонізуючих процедур і професіоналізмом персоналу, але, в тому числі, і дизайном інтер'єру. Салатовий і білий кольори задають позитивний настрій для кожного, хто переступив поріг. І якщо Щасливчик бажає позбутися від напруги — то він точно опинився у правильному місці. Професійний майстер виконає для нього сеанс розслабляючого масажу у класичній європейській техніці. Він буде впливати на зони, де найчастіше зосереджуються м'язові затиски: верх спини, плечі, шия і голова.

Масаж з впливом на зони напруги

Традиційно м'язові затиски своїм місцем дислокації вибирають шийно-комірцеву зону: шию і плечі. Саме цій галузі майстер приділить увагу. Окремо він також помасажує голову.

Сеанс тривалістю 30 хвилин

Забутися на масажній кушетці під приємну музику можна на 30 хвилин. Рівно стільки триватиме розслабляючий сеанс. Часу буде досить, щоб відпустити всі думки у вільне плавання і налаштуватися на позитивну хвилю.

Цілющий ефект від масажу:

  • усуне дискомфорт і скутість м'язів;
  • відновить сили і підвищить працездатність;
  • подарує легкість у всьому тілі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

15 відгуків

5 січня 2018
мы остались довольны, что выбрали именно это впечатление! очень расслабляет, обстановка супер. у персонала золотые руки. будем дарить еще такие подарочки))

Е
Екатерина
20 листопада 2017
Я в восторге! Была в августе! Спасибо огромное массажисту и команде Бодо за организацию. Все супер!

Б
Белоусова Инна
25 червня 2017
Спасибо. Массаж понравился, претензий нет.

11 травня 2017
Впечатление очень хорошее! Массаж понравился) Массажный кабинет чистый и без посторонних запахов) По времени получилось 40 минут массажа. Очень приятный персонал.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень