Антистресовий масаж

1 людина
30 хвилин
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Антистресовий масаж — що це?

Програма емоційних змін — геть усе, що сковує думки, дії і власну свободу! Антистресовий масаж подарує заряд бадьорості та сил, позбавивши від напруги. Особливість цієї процедури — у впливі на «проблемні» зони. Шия і плечі, стомлені під час повсякденної роботи, будуть максимально ретельно опрацьовані професійним масажистом. Від його наметаного погляду не вислизнуть й індивідуальні особливості. Розминаючи верх спини і голову, він приділить більше уваги зонам, які є осередком стресу для його клієнта.

Як все відбувається?

Студія здоров'я «Баланс» виправдовує свою назву не тільки переліком тонізуючих процедур і професіоналізмом персоналу, але, в тому числі, і дизайном інтер'єру. Салатовий і білий кольори задають позитивний настрій для кожного, хто переступив поріг. І якщо гість бажає позбутися від напруги — то він точно опинився у правильному місці. Професійний майстер виконає для нього сеанс розслабляючого масажу у класичній європейській техніці. Він буде впливати на зони, де найчастіше зосереджуються м'язові затиски: верх спини, плечі, шия і голова.

Масаж з впливом на зони напруги

Традиційно м'язові затиски своїм місцем дислокації вибирають шийно-комірцеву зону: шию і плечі. Саме цій галузі майстер приділить увагу. Окремо він також помасажує голову.

Сеанс тривалістю 30 хвилин

Забутися на масажній кушетці під приємну музику можна на 30 хвилин. Рівно стільки триватиме розслабляючий сеанс. Часу буде досить, щоб відпустити всі думки у вільне плавання і налаштуватися на позитивну хвилю.

Цілющий ефект від масажу:

  • усуне дискомфорт і скутість м'язів;
  • відновить сили і підвищить працездатність;
  • подарує легкість у всьому тілі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Виктория
5 січня 2018
https://www.facebook.com/100018172261737
мы остались довольны, что выбрали именно это впечатление! очень расслабляет, обстановка супер. у персонала золотые руки. будем дарить еще такие подарочки))
Екатерина
20 листопада 2017
Я в восторге! Была в августе! Спасибо огромное массажисту и команде Бодо за организацию. Все супер!
Белоусова Инна
25 червня 2017
Спасибо. Массаж понравился, претензий нет.
Елена
11 травня 2017
https://www.facebook.com/100010107189713
Впечатление очень хорошее! Массаж понравился) Массажный кабинет чистый и без посторонних запахов) По времени получилось 40 минут массажа. Очень приятный персонал.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.