101904
 

Аромамасаж для двох

Справжній оазис релаксу — масаж всього тіла з використанням розслаблююча аромакомпозиція з натуральних масел з Австрії. Досвідчений майстер буде чергувати різні антистресові прийоми: погладжування, розминання та вібрації. Музичний супровід у вигляді ліричних композицій або заспокійливих звуків природи допоможе посилити розслаблюючий ефект. Сеанс проводиться паралельно для обох гостей, тому вийде одночасно насолодитись і розслабленням, і компанією близької людини. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Аромамасаж для двох — що це?

Відмінний спосіб розслабитися в компанії близької людини! Ідеальним приводом для цього стане сеанс релакс-масажу з використанням цитрусової або трав'яної аромакомпозиціі. Налаштуватися на потрібний лад допоможе ліричний музичний супровід або заспокійливі звуки природи. Поки майстри будуть плавно опрацьовувати кожен сантиметр тіла, втома поступово залишить його, змінюючись потужним сплеском бадьорості!

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть в один з кращих СПА-салонів міста — студію здоров'я «Баланс». Саме тут їм доведеться відновити свій внутрішній баланс і знайти гармонію фізичного і душевного «Я». З собою брати нічого не потрібно — капці, халат і рушник видадуть на місці. Після того, як Щасливчики перевдягнуться і розташуються на зручних столах, майстри почнуть масаж. Змащуючи руки маслом, вони будуть плавно і неквапливо розминати кожен сантиметр тіла. Дивовижний ефект — всі турботи моментально зникнуть і здаватимуться дурницями!

Масаж з використанням натуральних масел

Легкість, душевна гармонія і бадьорість — всього за 1 годину! А допоможе у цьому особлива розслаблююча техніка масажу, яка включає плавні погладжування і розминання. А ось використання натуральних масел австрійської компанії «Styx» не тільки зробить кожен масажний прийом ще більш комфортним, але і допоможе досягти внутрішньої гармонії!

Проводиться одночасно в одній кімнаті

Розслаблюючу ідилію гармонійно доповнить компанія близької людини. Адже майстри будуть проводити масаж в одній кімнаті, при чому одночасно для обох гостей!

Атмосфера абсолютного релаксу

Приємні мелодії і легкий аромат масел наповнять кімнату, що лише посилить розслабляючий ефект масажу. В якості музичного супроводу можна вибрати ліричні композиції або звуки природи. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

11 відгуків

Д
Данилова Екатерина
12 червня 2018
Массаж ароматерапии оказывает благоприятное воздействие на организм, особенно - нервную систему. Сама атмосфера салона, отношение к клиенту, плюс снятие утомляемости после рабочего дня, дает позитив настроения, спокойствие. Подарок-впечатление -замечательно. Само название говорит за себя.Подарок от близких друзей из Киева.

25 грудня 2017
Были с мужем на сеансе аромамассажа, получили море удовольствия, заряд энергии и ушли с позитивным настроем. Спасибо bodo и студии «Баланс» за оказанную услугу)))

Г
Гриценко Ккатерина
13 вересня 2017
Очень внимательно, доброжелательно, профессионально

3 травня 2017
24/04/17 была на процедуре аромамассаж -подарок-впечатление. Подарок сделали дети, за что им огромное спасибо! А так же спасибо администрации за вежливое отношение и массажисту Максиму за золотые руки!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень