101903
 

Аромамасаж

Розслабляючий масаж всього тіла з використанням натуральних масел. Досвідчений майстер застосує легкі і плавні погладжування, розминання та ковзання. Подібна комбінація подарує моментальну бадьорість, а навіть саму сильну втому зніме як рукою. Музичний супровід можна обрати самостійно — це можуть бути ліричні композиції або звуки природи.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Аромамасаж — що це?

Справжнє «релакс-перезавантаження» для організму. Це масаж всього тіла з застосуванням натуральних олій із Австрії. Легкий аромат у поєднанні з приємним музичним супроводом допоможуть зануритися в атмосферу тотального розслаблення. Майстер за допомогою плавних прийомів пропрацює стопи, ноги, руки, поступово піднімаючись вище — до самої голови.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в студію здоров'я «Баланс», де його чекає королівський відпочинок. Тут його гостинно зустрінуть, видадуть все необхідне для процедури (капці, халат, рушник) і проведуть в затишну кімнату. Далі справа в буквальному сенсі переходить в руки досвідченого масажиста. Вимочуючи пальці в чаші з маслами, він буде плавно і неквапливо опрацьовувати кожен сантиметр тіла Щасливчика — від шиї до стоп. Це подарує моментальний розслабляючий ефект. 

Розслабляючий масаж всього тіла

Масаж проводиться в особливій розслаблюючій техніці, яка включає плавні погладжування, розминання та ковзання. «Важкі» думки, втома і стрес — одразу зникають!

Трав'яний або цитрусовий мікс натуральних масел

В рамках сеансу будуть використовуватися ефірні олії відомої австрійської марки «Styx». Вони зроблять масаж максимально розслаблюючим. 

Комплексний вплив на організм

Обов'язковою умовою розслабляючого ефекту є комплексний вплив на різні органи чуття. Крім приємних тактильних відчуттів від масажу, комфорт процедурі подарує використання міксу масел. Аромати наповнять кімнату легкими запашними «нотками» і допоможуть моментально розслабитися. А ось слухові рецептори будуть пестити звуки природи або мелодійні композиції.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

11 відгуків

Д
Данилова Екатерина
12 червня 2018
Массаж ароматерапии оказывает благоприятное воздействие на организм, особенно - нервную систему. Сама атмосфера салона, отношение к клиенту, плюс снятие утомляемости после рабочего дня, дает позитив настроения, спокойствие. Подарок-впечатление -замечательно. Само название говорит за себя.Подарок от близких друзей из Киева.

25 грудня 2017
Были с мужем на сеансе аромамассажа, получили море удовольствия, заряд энергии и ушли с позитивным настроем. Спасибо bodo и студии «Баланс» за оказанную услугу)))

Г
Гриценко Ккатерина
13 вересня 2017
Очень внимательно, доброжелательно, профессионально

3 травня 2017
24/04/17 была на процедуре аромамассаж -подарок-впечатление. Подарок сделали дети, за что им огромное спасибо! А так же спасибо администрации за вежливое отношение и массажисту Максиму за золотые руки!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень