Аромамасаж

1 людина
60 хвилин
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Аромамасаж — що це?

Справжнє «релакс-перезавантаження» для організму. Це масаж всього тіла з застосуванням натуральних олій із Австрії. Легкий аромат у поєднанні з приємним музичним супроводом допоможуть зануритися в атмосферу тотального розслаблення. Майстер за допомогою плавних прийомів пропрацює стопи, ноги, руки, поступово піднімаючись вище — до самої голови.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в студію здоров'я «Баланс», де його чекає королівський відпочинок. Тут його гостинно зустрінуть, видадуть все необхідне для процедури (капці, халат, рушник) і проведуть в затишну кімнату. Далі справа в буквальному сенсі переходить в руки досвідченого масажиста. Вимочуючи пальці в чаші з маслами, він буде плавно і неквапливо опрацьовувати кожен сантиметр тіла Щасливчика — від шиї до стоп. Це подарує моментальний розслабляючий ефект. 

Розслабляючий масаж всього тіла

Масаж проводиться в особливій розслаблюючій техніці, яка включає плавні погладжування, розминання та ковзання. «Важкі» думки, втома і стрес — одразу зникають!

Трав'яний або цитрусовий мікс натуральних масел

В рамках сеансу будуть використовуватися ефірні олії відомої австрійської марки «Styx». Вони зроблять масаж максимально розслаблюючим. 

Комплексний вплив на організм

Обов'язковою умовою розслабляючого ефекту є комплексний вплив на різні органи чуття. Крім приємних тактильних відчуттів від масажу, комфорт процедурі подарує використання міксу масел. Аромати наповнять кімнату легкими запашними «нотками» і допоможуть моментально розслабитися. А ось слухові рецептори будуть пестити звуки природи або мелодійні композиції.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Данилова Екатерина
12 червня 2018
Массаж ароматерапии оказывает благоприятное воздействие на организм, особенно - нервную систему. Сама атмосфера салона, отношение к клиенту, плюс снятие утомляемости после рабочего дня, дает позитив настроения, спокойствие. Подарок-впечатление -замечательно. Само название говорит за себя.Подарок от близких друзей из Киева.
Ольга
25 грудня 2017
https://www.facebook.com/100001364623487
Были с мужем на сеансе аромамассажа, получили море удовольствия, заряд энергии и ушли с позитивным настроем. Спасибо bodo и студии «Баланс» за оказанную услугу)))
Гриценко Ккатерина
13 вересня 2017
Очень внимательно, доброжелательно, профессионально
Людмила
3 травня 2017
https://www.facebook.com/100001429378730
24/04/17 была на процедуре аромамассаж -подарок-впечатление. Подарок сделали дети, за что им огромное спасибо! А так же спасибо администрации за вежливое отношение и массажисту Максиму за золотые руки!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.