101903
 

Подаруй аромамасаж!

Розслабляючий масаж всього тіла з використанням натуральних масел. Досвідчений майстер застосує легкі і плавні погладжування, розминання та ковзання. Подібна комбінація подарує моментальну бадьорість, а навіть саму сильну втому зніме як рукою. Музичний супровід можна обрати самостійно — це можуть бути ліричні композиції або звуки природи.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 141 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.10.2018

Аромамасаж — що це?

Справжнє «релакс-перезавантаження» для організму. Це масаж всього тіла з застосуванням натуральних олій із Австрії. Легкий аромат у поєднанні з приємним музичним супроводом допоможуть зануритися в атмосферу тотального розслаблення. Майстер за допомогою плавних прийомів пропрацює стопи, ноги, руки, поступово піднімаючись вище — до самої голови.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в студію здоров'я «Баланс», де його чекає королівський відпочинок. Тут його гостинно зустрінуть, видадуть все необхідне для процедури (капці, халат, рушник) і проведуть в затишну кімнату. Далі справа в буквальному сенсі переходить в руки досвідченого масажиста. Вимочуючи пальці в чаші з маслами, він буде плавно і неквапливо опрацьовувати кожен сантиметр тіла Щасливчика — від шиї до стоп. Це подарує моментальний розслабляючий ефект. 

Розслабляючий масаж всього тіла

Масаж проводиться в особливій розслаблюючій техніці, яка включає плавні погладжування, розминання та ковзання. «Важкі» думки, втома і стрес — одразу зникають!

Трав'яний або цитрусовий мікс натуральних масел

В рамках сеансу будуть використовуватися ефірні олії відомої австрійської марки «Styx». Вони зроблять масаж максимально розслаблюючим. 

Комплексний вплив на організм

Обов'язковою умовою розслабляючого ефекту є комплексний вплив на різні органи чуття. Крім приємних тактильних відчуттів від масажу, комфорт процедурі подарує використання міксу масел. Аромати наповнять кімнату легкими запашними «нотками» і допоможуть моментально розслабитися. А ось слухові рецептори будуть пестити звуки природи або мелодійні композиції.

Місце проведення враження:

Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

25 грудня 2017
Были с мужем на сеансе аромамассажа, получили море удовольствия, заряд энергии и ушли с позитивным настроем. Спасибо bodo и студии «Баланс» за оказанную услугу)))

Г
Гриценко Ккатерина
13 вересня 2017
Очень внимательно, доброжелательно, профессионально

Л
Людмила
3 травня 2017
24/04/17 была на процедуре аромамассаж -подарок-впечатление. Подарок сделали дети, за что им огромное спасибо! А так же спасибо администрации за вежливое отношение и массажисту Максиму за золотые руки!

Л
Людмила
28 квітня 2017
Добрый день! 24.04.17г. была на аромомассаже. Очень понравилось! Спасибо! Внимательный персонал, очень хороший массажист Максим! Подарок- впечатление подарили дети. Впечатлили!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень