101973
 

Подаруй боулінг для компанії!

Оренда професійної доріжки в боулінг-клубі на цілих 2 години! Пограти зможуть одразу 4 людини, володар сертифіката та його друзі. Їм належить по черзі запускати кулі у напрямку до головної мети — 10 кеглів, виставлених у формі трикутника. Кількість збитих кеглів автоматично перераховується в бали для учасників, що дозволить легко відстежити переможця! Спеціальне взуття видається перед початком гри. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 75 раз
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.07.2018

Боулінг для компанії — що це?

Якщо всі 10 кеглів впали від удару м'яча — оплески, це страйк! Не кожному вдається ось так з ходу збити всі «мішені», але раз вже пощастило — значить, варто закріпити результат. Правила боулінгу дуже прості: чим більше повалено кеглів, тим більше балів отримує гравець. Ну, а у випадку зі згаданим страйком, ці бали ще й подвоюються. Результати підраховуються та автоматично виводяться на монітор. Так що головне завдання для кожного — спритно запускати м'яч у ціль і отримувати задоволення від гри.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3 друзів, разом з якими він відвідає боулінг-клуб «Шторм». В інтер'єрі цього центру розваг переважає морська тема: величезний компас намальований на стелі, на стінах зображені хвилі, а штурвали і корабельні гармати служать прикрасами. Для компанії попередньо забронюють доріжку на 2 години, тож опинившись на місці, залишиться тільки перевзутися в спеціальне взуття та приступити до гри.

Професійні доріжки для боулінгу

В клубі представлені 6 професійних доріжок, які обладнані системами повернення куль і підрахунку балів. На одній з них належить влаштувати власне боулінг-змагання для компанії з 4-х друзів.

Цілих 2 години гри для компанії

Грати можна цілих 2 години! При цьому час для відвідування боулінгу можна обрати на свій розсуд — клуб працює цілодобово.

Взуття видається на місці

Спеціальне взуття, що не ковзає, кожному гравцеві підберуть за розміром і видадуть на місці. Його оренда вже входить у вартість.

Місце проведення враження:

Шторм - Розважальний комплекс
вул. Садова, 4А Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

24 січня 2017
Очень ответственное отношение консультантов Bodo к организации впечатления, был приятно поражен. Подаренное впечатление можно легко обменять на то, что больше по душе, что очень порадовало. Рекомендую Вашу компанию и непременно буду продолжать пользоваться Вашими услугами!

Л
Людмила
10 вересня 2016
Подарили мужу.Ходили всей семьей с 3х летним ребенком.Первый боулинг в нашей жизни. Впечатление понравилось Планируем повторить.

30 липня 2016
Выбрала именно это впечатление , потому что хотела провести незабываемое время со своей семьей. Играли дети возрастом 7,11,12лет и один взрослый. После первого часа игры, взяли перерыв для поедания вкусной пицы которую готовят в Шторме, и после чего продолжили второй час игры. Спасибо работникам Бодо за внимательность к своим клиентам!

29 січня 2016
Спасибо, понравилось все, было весело и хорошо. Я люблю играть в боулинг, поэтому мы выбрали именно это впечатление.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень