Боулінг для компанії

4 людини
2 години
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Боулінг для компанії — що це?

Якщо всі 10 кеглів впали від удару м'яча — оплески, це страйк! Не кожному вдається ось так з ходу збити всі «мішені», але раз вже пощастило — значить, варто закріпити результат. Правила боулінгу дуже прості: чим більше повалено кеглів, тим більше балів отримує гравець. Ну, а у випадку зі згаданим страйком, ці бали ще й подвоюються. Результати підраховуються та автоматично виводяться на монітор. Так що головне завдання для кожного — спритно запускати м'яч у ціль і отримувати задоволення від гри.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3 друзів, разом з якими він відвідає боулінг-клуб «Шторм». В інтер'єрі цього центру розваг переважає морська тема: величезний компас намальований на стелі, на стінах зображені хвилі, а штурвали і корабельні гармати служать прикрасами. Для компанії попередньо забронюють доріжку на 2 години, тож опинившись на місці, залишиться тільки перевзутися в спеціальне взуття та приступити до гри.

Професійні доріжки для боулінгу

В клубі представлені 6 професійних доріжок, які обладнані системами повернення куль і підрахунку балів. На одній з них належить влаштувати власне боулінг-змагання для компанії з 4-х друзів.

Цілих 2 години гри для компанії

Грати можна цілих 2 години! При цьому час для відвідування боулінгу можна обрати на свій розсуд — клуб працює цілодобово.

Взуття видається на місці

Спеціальне взуття, що не ковзає, кожному гравцеві підберуть за розміром і видадуть на місці. Його оренда вже входить у вартість.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Андрей
23 квітня 2018
Все очень понравилось. "Шторм" как всегда на высоте! Для компании из 6 человек, отличное развлечение.
Михаил
24 січня 2017
Очень ответственное отношение консультантов Bodo к организации впечатления, был приятно поражен. Подаренное впечатление можно легко обменять на то, что больше по душе, что очень порадовало. Рекомендую Вашу компанию и непременно буду продолжать пользоваться Вашими услугами!
Людмила
10 вересня 2016
https://www.facebook.com/100001894231587
Подарили мужу.Ходили всей семьей с 3х летним ребенком.Первый боулинг в нашей жизни. Впечатление понравилось Планируем повторить.
Наталия
30 липня 2016
https://plus.google.com/106165505808382997737
Выбрала именно это впечатление , потому что хотела провести незабываемое время со своей семьей. Играли дети возрастом 7,11,12лет и один взрослый. После первого часа игры, взяли перерыв для поедания вкусной пицы которую готовят в Шторме, и после чего продолжили второй час игры. Спасибо работникам Бодо за внимательность к своим клиентам!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.