102689
 

Подаруй догляд за бровами!

Дугоподібні, висхідні, горизонтальні, «будиночком», зі зламом — це далеко не всі існуючі форми. В салоні вислухають побажання, підберуть ідеальний вигин і густоту. Майстер зробить так, аби брови стали окрасою обличчя та підкреслювали його переваги. Профі «почаклує» над створенням образу близько 60 хвилин. У результаті час на макіяж уранці значно скоротиться. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 30.11.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
1 людина
до 60 хвилин
Використати до 30.11.2018

Brow Bar — що це?

Корекція форми, вигину й кольору від броу-майстра. Він визначить ідеальний відтінок і додасть бровам акуратні обриси. Профі підкреслить розріз очей, візуально збільшить їх або зменшить, зробить риси обличчя м'якшими або навпаки — суворішими. При цьому він прислухається до побажань Щасливчика й допоможе визначитися з очікуваним результатом. Також фахівець поділиться секретами догляду та відповість на всі запитання.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає естетик-хол «Для тебе». Спочатку майстер поділиться з ним своїми ідеями щодо форми, відтінку та густоти. Потім вислухає побажання з приводу майбутнього образу. Після уточнення деталей почнеться сама процедура: beauty-фахівець створить ідеальний вигин, а далі нанесе фарбуючу суміш. Ритуал краси триватиме не більше години, наприкінці зі Щасливчиком поділяться секретами з догляду за бровами.

Підкреслює переваги обличчя

Невдалий колір, вигин і надмірна густота можуть спотворити риси навіть найкрасивішої людини. Фахівець допоможе Щасливчикові підібрати ідеальні пропорції, форму та відтінок, щоб зробити погляд виразнішим і надати обличчю свіжості.

Легка зміна образу

На відміну від татуажу та мікроблейдингу, фарбування брів безболісне й тимчасове. Міняти форму можна хоч кожен місяць, що не вдасться за використання вищезгаданих двох процедур.

Поради від профі

Beauty-фахівець поділиться секретами, як зберегти брови в доглянутому вигляді. Він надасть рекомендації зі збереження кольору та вигину. Також майстер підкаже, які форми підійдуть Щасливчикові, якщо він захоче спробувати щось нове.

Місце проведення враження:

Для тебе - Естетик-хол
пр-т Миру, 11/11 Показати на мапі

1 відгук

Ж
Женя
12 січня 2018
Я очень хотела восходящие брови, но мне никак не удавалось их прорисовать - ни карандашом, ни тенями. Ну не получалось. Здесь мне сделали именно все так, как я хотела - не здоровенные, как сейчас модно, а аккуратные, нежные, и которые моему лицу подходят. Очень выразительный взгляд стал. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень