Brow bar

1 людина
до 60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Brow Bar — що це?

Корекція форми, вигину й кольору від броу-майстра. Він визначить ідеальний відтінок і додасть бровам акуратні обриси. Профі підкреслить розріз очей, візуально збільшить їх або зменшить, зробить риси обличчя м'якшими або навпаки — суворішими. При цьому він прислухається до побажань Щасливчика й допоможе визначитися з очікуваним результатом. Також фахівець поділиться секретами догляду та відповість на всі запитання.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає естетик-хол «Для тебе». Спочатку майстер поділиться з ним своїми ідеями щодо форми, відтінку та густоти. Потім вислухає побажання з приводу майбутнього образу. Після уточнення деталей почнеться сама процедура: beauty-фахівець створить ідеальний вигин, а далі нанесе фарбуючу суміш. Ритуал краси триватиме не більше години, наприкінці зі Щасливчиком поділяться секретами з догляду за бровами.

Підкреслює переваги обличчя

Невдалий колір, вигин і надмірна густота можуть спотворити риси навіть найкрасивішої людини. Фахівець допоможе Щасливчикові підібрати ідеальні пропорції, форму та відтінок, щоб зробити погляд виразнішим і надати обличчю свіжості.

Легка зміна образу

На відміну від татуажу та мікроблейдингу, фарбування брів безболісне й тимчасове. Міняти форму можна хоч кожен місяць, що не вдасться за використання вищезгаданих двох процедур.

Поради від профі

Beauty-фахівець поділиться секретами, як зберегти брови в доглянутому вигляді. Він надасть рекомендації зі збереження кольору та вигину. Також майстер підкаже, які форми підійдуть Щасливчикові, якщо він захоче спробувати щось нове.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Женя
12 січня 2018
Я очень хотела восходящие брови, но мне никак не удавалось их прорисовать - ни карандашом, ни тенями. Ну не получалось. Здесь мне сделали именно все так, как я хотела - не здоровенные, как сейчас модно, а аккуратные, нежные, и которые моему лицу подходят. Очень выразительный взгляд стал. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.