Brow bar

1 людина
до 60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Brow Bar — що це?

Корекція форми, вигину й кольору від броу-майстра. Він визначить ідеальний відтінок і додасть бровам акуратні обриси. Профі підкреслить розріз очей, візуально збільшить їх або зменшить, зробить риси обличчя м'якшими або навпаки — суворішими. При цьому він прислухається до побажань Щасливчика й допоможе визначитися з очікуваним результатом. Також фахівець поділиться секретами догляду та відповість на всі запитання.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає естетик-хол «Для тебе». Спочатку майстер поділиться з ним своїми ідеями щодо форми, відтінку та густоти. Потім вислухає побажання з приводу майбутнього образу. Після уточнення деталей почнеться сама процедура: beauty-фахівець створить ідеальний вигин, а далі нанесе фарбуючу суміш. Ритуал краси триватиме не більше години, наприкінці зі Щасливчиком поділяться секретами з догляду за бровами.

Підкреслює переваги обличчя

Невдалий колір, вигин і надмірна густота можуть спотворити риси навіть найкрасивішої людини. Фахівець допоможе Щасливчикові підібрати ідеальні пропорції, форму та відтінок, щоб зробити погляд виразнішим і надати обличчю свіжості.

Легка зміна образу

На відміну від татуажу та мікроблейдингу, фарбування брів безболісне й тимчасове. Міняти форму можна хоч кожен місяць, що не вдасться за використання вищезгаданих двох процедур.

Поради від профі

Beauty-фахівець поділиться секретами, як зберегти брови в доглянутому вигляді. Він надасть рекомендації зі збереження кольору та вигину. Також майстер підкаже, які форми підійдуть Щасливчикові, якщо він захоче спробувати щось нове.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Женя
12 січня 2018
Я очень хотела восходящие брови, но мне никак не удавалось их прорисовать - ни карандашом, ни тенями. Ну не получалось. Здесь мне сделали именно все так, как я хотела - не здоровенные, как сейчас модно, а аккуратные, нежные, и которые моему лицу подходят. Очень выразительный взгляд стал. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.