101945
 

Подаруй чайну церемонію для двох!

Китайська чайна церемонія Пін-Ча, яку для двох проведуть з суворим дотриманням традицій! Мерехтіння свічок, східна музика, майстер в традиційному костюмі — не тільки антураж, але і сам ритуал повторює старовинні канони. Гості зможуть дізнатися багато цікавого про історію, правила заварювання і способах подачі напою. Вони також порівняють смак 2-х сортів елітного чаю — пуерів, улунів або ж відчують різницю зеленого і червоного чаю. Маленький презент — 50 гр листя улюбленого напою парі упакують з собою. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 58 раз
2 людини
до 2 годин
Використати до 31.03.2018

Чайна церемонія — що це?

Ритуал зі східними нотками — в інтер'єрі, посуді, шляхетне ставлення до напою. Церемоніальне чаювання Пін-Ча проведуть для двох довгоочікуваних гостей, присвятивши їх у всі тонкощі процесу: від традиційного вітання до правил заварювання і куштування чаю. До дегустації будуть представлені виключно елітні сорти. На вибір запропонують спробувати або 2 види пуеру, або 2 улуна, або ж класичні зелений і червоний чаї. Але і це ще не все! Чайні листя найбільш улюбленого напою гостям упакують з собою.

Як все проходить?

Щасливчики удвох відвідають клуб «Чайна кімната», де про напій знають в надлишку і понад усе цінують його якість. Майстер, який проводить церемонію, вийде на зустріч гостям в китайському плаття цинао і запропонує зручно розташуватися на плетеному диванчику з подушками. В кімнаті будуть мерехтіти свічки і звучати легкі східні мотиви. Потім Щасливчики дізнаються про вибір чайних листків, про посуд, яка зберігає смак напою, про правила заварювання. Історії будуть супроводжуватися традиційним ритуалом приготування і розпивання чаю.

Китайська чайна церемонія Пін-Ча

Церемонію Пін-Ча проведуть згідно всім традиціям: передбачено «знайомство» з чайним листям, заварювання напою протокою, особлива подача. Наприклад, заварений чай прийнято переливати в окрему посудину — «море чаю», і тільки після цього подавати гостям. З усіма цікавими нюансами можна буде познайомитися особисто, відвідавши церемонію удвох.

Дегустація 2-х сортів елітного чаю

На церемонії можна буде спробувати відразу 2 види елітного чаю і порівняти їх смак. На вибір це може бути одна з запропонованих позицій:

  • 2 сорту пуеру — чаю з витримкою
  • 2 види улуна — «блакитного» чаю
  • класичний зелений і червоний чай

Презент — 50 грам чайного листя

Гості не підуть з порожніми руками! Чайні листя улюбленого напою їм упакують з собою в якості презенту. По закінченню пара отримає 50 гр чаю в одній коробочці, або ж для його зручності можуть розфасувати в 2 упаковки по 25 гр.  

Місце проведення враження:

Чайна кімната
вул.московська, 65 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

A
Antonina
30 листопада 2016
Никогда не думала , что чаепитие и чайная церемония это совершенно разные вещи , а слово "промывка" - это совсем не оскорбление для напитка. Спасибо ведущей Наташе не только за теорию , но и за практику неведанного ранее удовольствия - пить чай по правилам другой культуры

И
Ирина
14 травня 2015
Подарил муж. Раньше никогда не слышала о таких подарках, но сама идея очень заинтриговала. Активировали сертификат, записали нас через неделю. Организация на высшем уровне, все очень приветливые. За день до запланированной даты услуги еще раз перезвонили, напомнили, чтобы взяли с собой сертификат. Сама церемония в восточном стиле нам очень понравилась, экзотично. И чай был такой вкусный! Нам еще и в подарок дали 50 гр, завариваем теперь его дома.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень