Чайна церемонія для двох

2 людини
до 2 годин
Використати до 30.04.2019

Чайна церемонія — що це?

Ритуал зі східними нотками — в інтер'єрі, посуді, шляхетному ставленні до напою. Церемоніальне чаювання Пін-Ча проведуть для двох довгоочікуваних Щасливчиків, пояснивши їм усі тонкощі процесу: від традиційного вітання до правил заварювання і куштування чаю. До дегустації будуть представлені виключно елітні сорти. На вибір запропонують спробувати або 2 види пуеру, або 2 улуна, або ж класичний зелений та червоний чаї. Але й це ще не все! Чайні листя найбільш уподобаного напою Щасливчикам упакують із собою.

Як все відбувається?

Щасливчики вдвох відвідають клуб «Чайна кімната», де знають багато про напій та понад усе цінують його якість. Майстер, який проводить церемонію, вийде назустріч у китайському вбранні цинао та запропонує зручно розташуватися на плетеному диванчику з подушками. В кімнаті мерехтітимуть свічки й звучатимуть легкі східні мотиви. Потім Щасливчики дізнаються про вибір чайних листків, про посуд, який зберігає смак напою, про правила заварювання. Історії супроводжуватимуться традиційним ритуалом приготування й розпивання чаю.

Китайська чайна церемонія Пін-Ча

Церемонію Пін-Ча проведуть згідно з усіма традиціями: передбачене «знайомство» з чайним листям, заварювання напою протокою, особлива подача. Наприклад, заварений чай прийнято переливати в окрему посудину — «море чаю», і тільки після цього подавати Щасливчикам. Із усіма цікавими нюансами можна буде познайомитися особисто, відвідавши церемонію удвох.

Дегустація 2-х сортів елітного чаю

На церемонії можна буде спробувати одразу 2 види елітного чаю та порівняти їхній смак. На вибір це може бути одна із запропонованих позицій:

  • 2 сорту пуеру — чаю з витримкою;
  • 2 види улуна — «блакитного» чаю;
  • класичний зелений і червоний чай.

Презент — 30 грам чайного листя

Щасливчики не підуть із порожніми руками! Чайні листя улюбленого напою їм упакують із собою в якості презенту. По закінченню пара отримає 50 г чаю в одній коробочці, або ж для його зручності можуть розфасувати в 2 упаковки по 15 г.  

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Antonina
30 ноября 2016
Никогда не думала , что чаепитие и чайная церемония это совершенно разные вещи , а слово "промывка" - это совсем не оскорбление для напитка. Спасибо ведущей Наташе не только за теорию , но и за практику неведанного ранее удовольствия - пить чай по правилам другой культуры
Ирина
14 мая 2015
Подарил муж. Раньше никогда не слышала о таких подарках, но сама идея очень заинтриговала. Активировали сертификат, записали нас через неделю. Организация на высшем уровне, все очень приветливые. За день до запланированной даты услуги еще раз перезвонили, напомнили, чтобы взяли с собой сертификат. Сама церемония в восточном стиле нам очень понравилась, экзотично. И чай был такой вкусный! Нам еще и в подарок дали 50 гр, завариваем теперь его дома.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки