101945
 

Чайна церемонія для двох

Китайська чайна церемонія Пін-Ча, яку для двох проведуть із суворим дотриманням традицій! Мерехтіння свічок, східна музика, майстер у традиційному костюмі — не тільки антураж, але й сам ритуал повторює старовинні канони. Гості зможуть дізнатися багато цікавого про історію, правила заварювання і способи подачі напою. Вони також порівняють смак 2-х сортів елітного чаю — пуерів, улунів або ж відчують різницю зеленого й червоного чаю. Маленький презент — 30 г листя улюбленого напою парі упакують із собою. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
до 2 годин
Використати до 28.02.2019

Чайна церемонія — що це?

Ритуал зі східними нотками — в інтер'єрі, посуді, шляхетному ставленні до напою. Церемоніальне чаювання Пін-Ча проведуть для двох довгоочікуваних Щасливчиків, пояснивши їм усі тонкощі процесу: від традиційного вітання до правил заварювання і куштування чаю. До дегустації будуть представлені виключно елітні сорти. На вибір запропонують спробувати або 2 види пуеру, або 2 улуна, або ж класичний зелений та червоний чаї. Але й це ще не все! Чайні листя найбільш уподобаного напою Щасливчикам упакують із собою.

Як все відбувається?

Щасливчики вдвох відвідають клуб «Чайна кімната», де знають багато про напій та понад усе цінують його якість. Майстер, який проводить церемонію, вийде назустріч у китайському вбранні цинао та запропонує зручно розташуватися на плетеному диванчику з подушками. В кімнаті мерехтітимуть свічки й звучатимуть легкі східні мотиви. Потім Щасливчики дізнаються про вибір чайних листків, про посуд, який зберігає смак напою, про правила заварювання. Історії супроводжуватимуться традиційним ритуалом приготування й розпивання чаю.

Китайська чайна церемонія Пін-Ча

Церемонію Пін-Ча проведуть згідно з усіма традиціями: передбачене «знайомство» з чайним листям, заварювання напою протокою, особлива подача. Наприклад, заварений чай прийнято переливати в окрему посудину — «море чаю», і тільки після цього подавати Щасливчикам. Із усіма цікавими нюансами можна буде познайомитися особисто, відвідавши церемонію удвох.

Дегустація 2-х сортів елітного чаю

На церемонії можна буде спробувати одразу 2 види елітного чаю та порівняти їхній смак. На вибір це може бути одна із запропонованих позицій:

  • 2 сорту пуеру — чаю з витримкою;
  • 2 види улуна — «блакитного» чаю;
  • класичний зелений і червоний чай.

Презент — 30 грам чайного листя

Щасливчики не підуть із порожніми руками! Чайні листя улюбленого напою їм упакують із собою в якості презенту. По закінченню пара отримає 50 г чаю в одній коробочці, або ж для його зручності можуть розфасувати в 2 упаковки по 15 г.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Чайна кімната
вул.московська, 65 Показати на мапі

2 відгуки

A
Antonina
30 листопада 2016
Никогда не думала , что чаепитие и чайная церемония это совершенно разные вещи , а слово "промывка" - это совсем не оскорбление для напитка. Спасибо ведущей Наташе не только за теорию , но и за практику неведанного ранее удовольствия - пить чай по правилам другой культуры

И
Ирина
14 травня 2015
Подарил муж. Раньше никогда не слышала о таких подарках, но сама идея очень заинтриговала. Активировали сертификат, записали нас через неделю. Организация на высшем уровне, все очень приветливые. За день до запланированной даты услуги еще раз перезвонили, напомнили, чтобы взяли с собой сертификат. Сама церемония в восточном стиле нам очень понравилась, экзотично. И чай был такой вкусный! Нам еще и в подарок дали 50 гр, завариваем теперь его дома.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень