Подаруйте екскурсію «Містика Києва» для компанії!

подарували вже 5 978 разів
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Місце старту та збору групи — фонтан Самсон. Звідси компанія вирушить до Андріївської церкви, потім підніметься на Старокиївську та Замкову гори, відвідає занедбаний цвинтар і вулицю Чорна грязь. Екскурсовод розповість міські легенди та реальні історичні події, які оповиті містикою. Друзі зможуть інакше поглянути на столицю, послухавши розповіді про київських відьом і язичницькі традиції.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Маршрут пролягає в історичному району столиці — на Подолі. Екскурсія авторська та розроблена гідом, який довгий час вивчав містичні факти з історії міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

148 відгуків

Инна
13 лютого 2019
Екскурсія була дуже цікава і змістовна)) Незважаючи на не дуже теплу погоду, враження від «Містичного Києва» залишилися дуже приємні. Окрема подяка екскурсоводу Світлані, яка перетворила цей холодний, сірий день на яскравий і незабутній. P.s. Тематика «містичної екскурсії» дотримана в усьому, і в природі також : на початку екскурсії сонце раптово засвітило, хоча його не було вже кілька днів)
Инна
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100011789933783
В воскресенье были с дочкой на экскурсии " Мистика Киева" . Спасибо за прекрасно проведенных 3 часа и особенное спасибо экскурсоводу за её профессионализм .
Вячеслав
13 січня 2019
Зимой рекомендую запастись термосом с теплым напитком и удобной обувью для горного подъема ) а так все интересно и увлекательно.
Жанна
6 січня 2019
https://www.facebook.com/100001993519550
Весело, интересно, снег и мороз добавили экстримчика! Мистическая прогулка - экскурсия удалась! Спасибо и бодо и экскурсоводу! Супер!!! Теперь хочется еще на прогулки от ИнтересныйКиев

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.