101981
 

Екскурсія на стайню для двох

Насичена програма екскурсії — відвідування музею, прогулянка по заміському комплексу, огляд стайні, стійл, манежів, а також візит до міні-зоопарку! Все це учасники «туру» зможуть обійти в супроводі гіда. Він розповість про різні породи та масті коней, про кінний спорт та про утримання тварин. Після цього гостей чекає саме знайомство з вихованцями комплексу. Їх можна буде розчесати, погладити, а також погодувати морквою, яблуками чи рафінадом. Окремо також належить відвідати міні-зоопарк, у якому живуть поні, ослик, декоративні свинки та інші тварини й птахи. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
до 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Екскурсія на стайню — що це?

Це «пігулка» щастя, яку можна приймати в необмеженій кількості та обов'язково вдвох! Погладити коней, розчесати їм гриву, нагодувати морквою, яблуками чи рафінадом — попереду стільки цікавого, що відразу і не розповісти. Щоб поспілкуватися з тваринами, учасники екскурсії покинуть місто — в 11 км від Миколаєва розташований величезний туристичний комплекс. Тут не тільки утримують свою стайню з кіньми, але також є кінний тренувальний манеж, музей і навіть міні-зоопарк. Гості зможуть скрізь побувати разом з гідом і отримати масу задоволення від незвичайної прогулянки!

Як все відбувається?

Місце призначення — заміський комплекс «Золота підкова». Щасливчики зможуть сюди легко доїхати як на особистому, так і на громадському транспорті. На місці їх зустріне гід, який буде супроводжувати під час прогулянки та коментувати все навколо. Наприклад, в музеї історії коня (першому пункті маршруту) він розповість про різні породи та масті коней, про зародження кінного спорту та світові рекорди. Далі Щасливчики потраплять у стайню, де зможуть погладити та погодувати тварин. І це ще не все — завершить захоплюючу екскурсію візит до міні-зоопарку.

Стайня зі стійлами для породистих коней

Прогулянка по комплексу, огляд манежу, відвідування цікавого музею і ось нарешті — сама стайня! Викладена червоною цеглою, вона виглядає дуже стильно. А коні, які відпочивають у стійлах, жваво проявляють інтерес до гостей. Всього парнокопитних тварин у стайні 17, і серед них є представники різних порід — української, знаменитої будьонівської, а також коні-ваговози. Гід розповість багато цікавого про утримання тварин і познайомить з кожним з них.

Безпосереднє спілкування з тваринами

Учасники екскурсії зможуть насолодитися пілкуванням з тваринами. Вони зможуть:

  • погодувати коней;
  • почистити їх шерстку;
  • погладити та розчесати гриву.

Відвідування міні-зоопарку — бонус!

Наприкінці екскурсії можна буде також навідатися в гості до поні — цей малюк разом з іншими тваринами оселився в міні-зоопарку. Компанію йому склав ослик, декоративні свинки, кролики та шиншили, а також різні дикі птахи — лебеді, павичі, цесарки та ін. Відвідування міні-зоопарку окремим пунктом входить до програми екскурсії!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

1 відгук

М
Марина
11 травня 2015
Дочке понравилось очень. Ради нее этот подарок и купили. Дополнительно там заплатили и ребенка еще и покатали на лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень