101981
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Насичена програма екскурсії — відвідування музею, прогулянка по заміському комплексу, огляд стайні, стійл, манежів, а також візит в міні-зоопарк! Все це учасники «туру» зможуть обійти в супроводі гіда. Він розповість про різних породах і мастях коней, про кінному спорті, про утриманні тварин. Після цього гостей чекає саме знайомство з вихованцями комплексу. Їх можна буде розчесати, погладити, а також погодувати морквою, яблуками чи рафінадом. Окремо також належить відвідати міні-зоопарк, в якому живуть поні, ослик, декоративні свинки та інші тварини і птахи.  детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 40 раз
2 людини
до 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2018

Екскурсія на стайню — що це?

Це «пігулка» щастя, яку можна приймати в необмежених кількостях і обов'язково удвох! Погладити коней, розчесати їм гриву, нагодувати морквою, яблуками чи рафінадом — попереду стільки цікавого, що відразу і не описати. Щоб поспілкуватися з тваринами, учасники екскурсії виберуться за місто — в 11 км від Миколаєва розташований величезний туристичний комплекс. Тут не тільки містять свою стайню з кіньми, але й кінний тренувальний манеж, музей і навіть міні-зоопарк. Гості зможуть скрізь побувати разом з гідом і отримати масу задоволення від незвичайної прогулянки!

Як все проходить?

Місце призначення — заміський комплекс «Золота підкова». Щасливчики зможуть сюди легко добратися як на особистому, так і на громадському транспорті. На місці їх зустріне гід, який буде супроводжувати під час прогулянки і коментувати все навколо. Наприклад, в музеї історії коні і старовини (першому пункті за маршрутом) він розповість про різних породах і мастях коней, про зародження кінного спорту і світових рекорди. Далі Щасливчики потраплять у стайню, де зможуть погладити і погодувати тварин, а також дізнатися багато чого про їх зміст. І це ще не все — відвідування міні-зоопарку теж передбачено і завершить захоплюючу екскурсію.

Стайня зі стійлами для 17 породистих коней

Прогулянка по комплексу, огляд манежу, відвідування цікавого музею і ось нарешті — сама стайня! Викладений червоною цеглою, вона виглядає дуже стильно. А конячки, які відпочивають в стійлах, жваво проявляють інтерес до гостей. Всього парнокопитних тварин у стайні 17, і серед них є представники різних порід — української, знаменитої будьонівської, а також коні-ваговози. Гід розповість багато цікавого про утриманні тварин і познайомить з усіма з них.

Безпосереднє спілкування з тваринами

Учасники екскурсії зможуть насолодитися безпосереднім спілкуванням з добрейшими тваринами. Вони зможуть:

  • погодувати коней
  • почистити їх шерстку
  • погладити і розчесати гриву

Відвідування міні-зоопарку — бонус!

В кінці екскурсії можна буде також навідатися в гості до поні — цей малюк разом з іншими тваринами оселився в міні-зоопарку. Компанію йому склав ослик, декоративні свинки, кролики і шиншили, а також різні дикі птахи — лебеді, павичі, цесарки та ін. Відвідування міні-зоопарку окремим пунктом входить в програму екскурсії!

Місце проведення враження:

Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

1 відгук

М
Марина
11 травня 2015
Дочке понравилось очень. Ради нее этот подарок и купили. Дополнительно там заплатили и ребенка еще и покатали на лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень