101981
 

Екскурсія на стайню для двох

Насичена програма екскурсії — відвідування музею, прогулянка по заміському комплексу, огляд стайні, стійл, манежів, а також візит до міні-зоопарку! Все це учасники «туру» зможуть обійти в супроводі гіда. Він розповість про різні породи та масті коней, про кінний спорт та про утримання тварин. Після цього гостей чекає саме знайомство з вихованцями комплексу. Їх можна буде розчесати, погладити, а також погодувати морквою, яблуками чи рафінадом. Окремо також належить відвідати міні-зоопарк, у якому живуть поні, ослик, декоративні свинки та інші тварини й птахи. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
до 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2018

Екскурсія на стайню — що це?

Це «пігулка» щастя, яку можна приймати в необмеженій кількості та обов'язково вдвох! Погладити коней, розчесати їм гриву, нагодувати морквою, яблуками чи рафінадом — попереду стільки цікавого, що відразу і не розповісти. Щоб поспілкуватися з тваринами, учасники екскурсії покинуть місто — в 11 км від Миколаєва розташований величезний туристичний комплекс. Тут не тільки утримують свою стайню з кіньми, але також є кінний тренувальний манеж, музей і навіть міні-зоопарк. Гості зможуть скрізь побувати разом з гідом і отримати масу задоволення від незвичайної прогулянки!

Як все відбувається?

Місце призначення — заміський комплекс «Золота підкова». Щасливчики зможуть сюди легко доїхати як на особистому, так і на громадському транспорті. На місці їх зустріне гід, який буде супроводжувати під час прогулянки та коментувати все навколо. Наприклад, в музеї історії коня (першому пункті маршруту) він розповість про різні породи та масті коней, про зародження кінного спорту та світові рекорди. Далі Щасливчики потраплять у стайню, де зможуть погладити та погодувати тварин. І це ще не все — завершить захоплюючу екскурсію візит до міні-зоопарку.

Стайня зі стійлами для породистих коней

Прогулянка по комплексу, огляд манежу, відвідування цікавого музею і ось нарешті — сама стайня! Викладена червоною цеглою, вона виглядає дуже стильно. А коні, які відпочивають у стійлах, жваво проявляють інтерес до гостей. Всього парнокопитних тварин у стайні 17, і серед них є представники різних порід — української, знаменитої будьонівської, а також коні-ваговози. Гід розповість багато цікавого про утримання тварин і познайомить з кожним з них.

Безпосереднє спілкування з тваринами

Учасники екскурсії зможуть насолодитися пілкуванням з тваринами. Вони зможуть:

  • погодувати коней;
  • почистити їх шерстку;
  • погладити та розчесати гриву.

Відвідування міні-зоопарку — бонус!

Наприкінці екскурсії можна буде також навідатися в гості до поні — цей малюк разом з іншими тваринами оселився в міні-зоопарку. Компанію йому склав ослик, декоративні свинки, кролики та шиншили, а також різні дикі птахи — лебеді, павичі, цесарки та ін. Відвідування міні-зоопарку окремим пунктом входить до програми екскурсії!

Місце проведення враження:

Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

1 відгук

М
Марина
11 травня 2015
Дочке понравилось очень. Ради нее этот подарок и купили. Дополнительно там заплатили и ребенка еще и покатали на лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень