Експрес-фотосесія

1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Експрес-фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія від фахівця в області зйомки. Щасливчик зможе самостійно обрати місце її проведення — у професійно обладнаній студії або в будь-якому іншому місці зовні. Із собою модель може взяти пару вбрань, щоб утілити в реальність одразу кілька образів. Фотограф попрацює над 50-70 вдалими кадрами й піддасть їх базовій обробці, а 7 кращих знімків пройдуть глибоку ретуш.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з фотографом у заздалегідь обумовленому місці — студії або open air локації. Профі налаштує камеру й запропонує почати 60-хвилинний сет. Моделі не доведеться вигадувати хитромудрі пози й поводитися неприродно — фахівець підкаже, що зобразити, й допоможе в разі необхідності. Під час зйомки Щасливчик зможе змінювати образи, а фотограф зобразить на світлинах усі перевтілення. Готові знімки модель отримає через 1-2 тижні.

Свобода у виборі образу

Щасливчик зможе перевтілитися на улюбленого кіноперсонажа або створити власний неповторний стиль. За бажання в даному питанні може допомогти й фотограф.

У студії або на вулиці

Провести зйомку можна як на тлі міських пейзажів, так і в студії Zoom. У першому випадку Щасливчик опиниться у своєму улюбленому місці. Якщо сет відбудеться в професійному фотозалі, у розпорядженні моделі буде кілька фонів і студійний інвентар.

Відретушовані знімки

Щасливчикові нададуть 50-70 фотографій, оброблених у професійному редакторі. Крім того, 7 знімків, які моделі сподобаються найбільше, пройдуть глибоку ретуш.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.