102749
 

Експрес-фотосесія

Фотосесія тривалістю 60 хвилин, яка відбудеться в студії або у форматі open air. Працювати з моделлю буде профі — він допоможе створити гарну композицію і дасть поради щодо жестів і міміки. Результатом зйомки стануть 50-70 якісних знімків — вони пройдуть базову корекцію. Більш того, 7 кращих кадрів фахівець обробить у графічному редакторі й додасть їм ефект обкладинки глянцевого журналу. Всі готові фотографії нададуть протягом двох тижнів. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Експрес-фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія від фахівця в області зйомки. Щасливчик зможе самостійно обрати місце її проведення — у професійно обладнаній студії або в будь-якому іншому місці зовні. Із собою модель може взяти пару вбрань, щоб утілити в реальність одразу кілька образів. Фотограф попрацює над 50-70 вдалими кадрами й піддасть їх базовій обробці, а 7 кращих знімків пройдуть глибоку ретуш.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з фотографом у заздалегідь обумовленому місці — студії або open air локації. Профі налаштує камеру й запропонує почати 60-хвилинний сет. Моделі не доведеться вигадувати хитромудрі пози й поводитися неприродно — фахівець підкаже, що зобразити, й допоможе в разі необхідності. Під час зйомки Щасливчик зможе змінювати образи, а фотограф зобразить на світлинах усі перевтілення. Готові знімки модель отримає через 1-2 тижні.

Свобода у виборі образу

Щасливчик зможе перевтілитися на улюбленого кіноперсонажа або створити власний неповторний стиль. За бажання в даному питанні може допомогти й фотограф.

У студії або на вулиці

Провести зйомку можна як на тлі міських пейзажів, так і в студії Zoom. У першому випадку Щасливчик опиниться у своєму улюбленому місці. Якщо сет відбудеться в професійному фотозалі, у розпорядженні моделі буде кілька фонів і студійний інвентар.

Відретушовані знімки

Щасливчикові нададуть 50-70 фотографій, оброблених у професійному редакторі. Крім того, 7 знімків, які моделі сподобаються найбільше, пройдуть глибоку ретуш.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

4 відгуки

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень