101993
 

Fashion фотосесія

Порушити правила, кинути виклик, вразити — все це про знімки в стилі fashion! Чітких меж для таких фото ніколи не існувало, а ось причепитися завжди нема до чого — якість, ідея, втілення бездоганні. Над створенням образу — зачіски та макіяжу — попрацює стиліст, а оригінальні знімки допоможе зробити досвідчений фотограф. За бажання 3-годинна зйомка може відбуватися як у студії з різними фонами, так і на вулиці, де реально створити цікаві знімки формату street-style. Вже за 2-3 тижні можна буде забрати всі відзняті матеріали на DVD-диску. При цьому, 15 найкращих фото повернуть із повною ретушшю, як для глянцевого журналу! детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Використати до 30.11.2018

Fashion фотосесія — що це?

Найважливіша мета фешн-фото — отримати емоційний відгук у глядача. Саме тому знімки завжди епатажні, а частіше навіть провокаційні. Розробкою ідеї та її втіленням завжди займається команда професіоналів: у даному випадку це буде фотограф і стиліст. У тандемі вони створять образ для моделі, черпаючи натхнення зі світу найбільш модних луків. Далі справа за малим — на 3-годинній зйомці належить доповнити образ характерними емоціями та позами, і в результаті отримати яскраві знімки у власну колекцію.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе заздалегідь обрати місце для проведення фотосесії — зйомка відбудеться в стінах обладнаної студії. Різні фони й атрибути знадобляться, щоб розкрити сюжет фото, а професійне освітлення дозволить дуже чітко «промальовувати» риси обличчя на портретах. За бажання фешн-фотосесія може стати й виїзною — тобто переміститися в будь-який куточок міста. У цьому випадку роль декорацій виконає навколишній пейзаж, обрати який належить згідно з образом моделі. Стиліст зробить Щасливчикові стійкий макіяж і зачіску, після чого можна буде пвзятися за безпосередній процес зйомки.

Фотосесія для глянцю — в стилі fashion

Фешн-фотографії з'явилися разом із журналами моди: дизайнери прагнули розрекламувати нові колекції і замовляли знімки як окремих убрань і аксесуарів, так і справжні арт-постери з моделями. Досі характерною рисою таких робіт є провокаційність, нестандартний підхід і бездоганність. Саме за цими критеріями й відбудеться фотосесія в стилі fashion. Це може бути на вибір:

  • зйомка в професійно обладнаній студії;
  • street-style фотографії на вулиці.

Професійний стиліст створює образ

Образ повинен бути досконалим: ідея, втілення, примітні деталі — все працює на створення ідеальної картинки. Саме тому гардероб належить обговорити зі стилістом заздалегідь, а фінальні штрихи — стійкий макіяж і зачіску — додати вже на місці.

Портфоліо — 15 фото з повною ретушшю

Уже за 2-3 тижні можна буде побачити підсумок виконаної роботи. 15 кращих кадрів пройдуть повну ретуш — від кольорокорекції до опрацювання найдрібніших деталей. Не менш яскравими виявляться вихідні матеріали — близько 100 якісних фото віддадуть у цифровому вигляді на DVD. 

Місце проведення враження:

Студія творчої фотографії Дмитра Сазонова
вул. Морехідна 1В/3 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

И
Ирина
5 березня 2018
Мы с мужем в восторге! Свадьба у нас была вообще полгода назад, и на самом мероприятии был фотограф ужасный. Мы очень жалели, что не получили крутых снимков, так как ждали этого события несколько лет. А здесь все прошло просто идеально. Потрясающий фотограф, помогал выбрать позы и жесты, мы были раскованны, не переживали. Хорошо, что я не додумалась платье продать) всем советую, супер!

Е
Елена
12 червня 2017
Кумовья подарили сертификат на день рождения. Не могли определиться с впечатлениям. Выбрали семейную фото сессию. Все было очень здорово)) Мы получили яркие и позитивные эмоции. Огромное спасибо, команде Бодо), за то что Вы дарите людям много позитива.

А
Анастасия
15 травня 2017
Всем привет. Очень все понравилось. Не надо спешить. Фотограф нашел общий язык с 5 летним ребенком. Ставлю 5 балов. Спасибо фотографу и команде BODO.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень