Fashion фотосесія

1 людина
3 години
Використати до 30.04.2019

Fashion фотосесія — що це?

Найважливіша мета фешн-фото — отримати емоційний відгук у глядача. Саме тому знімки завжди епатажні, а частіше навіть провокаційні. Розробкою ідеї та її втіленням завжди займається команда професіоналів: у даному випадку це буде фотограф і стиліст. У тандемі вони створять образ для моделі, черпаючи натхнення зі світу найбільш модних луків. Далі справа за малим — на 3-годинній зйомці належить доповнити образ характерними емоціями та позами, і в результаті отримати яскраві знімки у власну колекцію.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе заздалегідь обрати місце для проведення фотосесії — зйомка відбудеться в стінах обладнаної студії. Різні фони й атрибути знадобляться, щоб розкрити сюжет фото, а професійне освітлення дозволить дуже чітко «промальовувати» риси обличчя на портретах. За бажання фешн-фотосесія може стати й виїзною — тобто переміститися в будь-який куточок міста. У цьому випадку роль декорацій виконає навколишній пейзаж, обрати який належить згідно з образом моделі. Стиліст зробить Щасливчикові стійкий макіяж і зачіску, після чого можна буде пвзятися за безпосередній процес зйомки.

Фотосесія для глянцю — в стилі fashion

Фешн-фотографії з'явилися разом із журналами моди: дизайнери прагнули розрекламувати нові колекції і замовляли знімки як окремих убрань і аксесуарів, так і справжні арт-постери з моделями. Досі характерною рисою таких робіт є провокаційність, нестандартний підхід і бездоганність. Саме за цими критеріями й відбудеться фотосесія в стилі fashion. Це може бути на вибір:

  • зйомка в професійно обладнаній студії;
  • street-style фотографії на вулиці.

Професійний стиліст створює образ

Образ повинен бути досконалим: ідея, втілення, примітні деталі — все працює на створення ідеальної картинки. Саме тому гардероб належить обговорити зі стилістом заздалегідь, а фінальні штрихи — стійкий макіяж і зачіску — додати вже на місці.

Портфоліо — 15 фото з повною ретушшю

Уже за 2-3 тижні можна буде побачити підсумок виконаної роботи. 15 кращих кадрів пройдуть повну ретуш — від кольорокорекції до опрацювання найдрібніших деталей. Не менш яскравими виявляться вихідні матеріали — близько 100 якісних фото віддадуть у цифровому вигляді на DVD. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки