101993
 

Fashion фотосесія

Порушити правила, кинути виклик, вразити — все це про знімки в стилі fashion! Чітких меж для таких фото ніколи не існувало, а ось причепитися завжди нема до чого — якість, ідея, втілення бездоганні. Над створенням образу — зачіски та макіяжу — попрацює стиліст, а оригінальні знімки допоможе зробити досвідчений фотограф. За бажання 3-годинна зйомка може відбуватися як у студії з різними фонами, так і на вулиці, де реально створити цікаві знімки формату street-style. Вже за 2-3 тижні можна буде забрати всі відзняті матеріали на DVD-диску. При цьому, 15 найкращих фото повернуть із повною ретушшю, як для глянцевого журналу! детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
3 години
Використати до 28.02.2019

Fashion фотосесія — що це?

Найважливіша мета фешн-фото — отримати емоційний відгук у глядача. Саме тому знімки завжди епатажні, а частіше навіть провокаційні. Розробкою ідеї та її втіленням завжди займається команда професіоналів: у даному випадку це буде фотограф і стиліст. У тандемі вони створять образ для моделі, черпаючи натхнення зі світу найбільш модних луків. Далі справа за малим — на 3-годинній зйомці належить доповнити образ характерними емоціями та позами, і в результаті отримати яскраві знімки у власну колекцію.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе заздалегідь обрати місце для проведення фотосесії — зйомка відбудеться в стінах обладнаної студії. Різні фони й атрибути знадобляться, щоб розкрити сюжет фото, а професійне освітлення дозволить дуже чітко «промальовувати» риси обличчя на портретах. За бажання фешн-фотосесія може стати й виїзною — тобто переміститися в будь-який куточок міста. У цьому випадку роль декорацій виконає навколишній пейзаж, обрати який належить згідно з образом моделі. Стиліст зробить Щасливчикові стійкий макіяж і зачіску, після чого можна буде пвзятися за безпосередній процес зйомки.

Фотосесія для глянцю — в стилі fashion

Фешн-фотографії з'явилися разом із журналами моди: дизайнери прагнули розрекламувати нові колекції і замовляли знімки як окремих убрань і аксесуарів, так і справжні арт-постери з моделями. Досі характерною рисою таких робіт є провокаційність, нестандартний підхід і бездоганність. Саме за цими критеріями й відбудеться фотосесія в стилі fashion. Це може бути на вибір:

  • зйомка в професійно обладнаній студії;
  • street-style фотографії на вулиці.

Професійний стиліст створює образ

Образ повинен бути досконалим: ідея, втілення, примітні деталі — все працює на створення ідеальної картинки. Саме тому гардероб належить обговорити зі стилістом заздалегідь, а фінальні штрихи — стійкий макіяж і зачіску — додати вже на місці.

Портфоліо — 15 фото з повною ретушшю

Уже за 2-3 тижні можна буде побачити підсумок виконаної роботи. 15 кращих кадрів пройдуть повну ретуш — від кольорокорекції до опрацювання найдрібніших деталей. Не менш яскравими виявляться вихідні матеріали — близько 100 якісних фото віддадуть у цифровому вигляді на DVD. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Студія творчої фотографії Дмитра Сазонова
вул. Морехідна 1В/3 Показати на мапі

3 відгуки

И
Ирина
5 березня 2018
Мы с мужем в восторге! Свадьба у нас была вообще полгода назад, и на самом мероприятии был фотограф ужасный. Мы очень жалели, что не получили крутых снимков, так как ждали этого события несколько лет. А здесь все прошло просто идеально. Потрясающий фотограф, помогал выбрать позы и жесты, мы были раскованны, не переживали. Хорошо, что я не додумалась платье продать) всем советую, супер!

Е
Елена
12 червня 2017
Кумовья подарили сертификат на день рождения. Не могли определиться с впечатлениям. Выбрали семейную фото сессию. Все было очень здорово)) Мы получили яркие и позитивные эмоции. Огромное спасибо, команде Бодо), за то что Вы дарите людям много позитива.

А
Анастасия
15 травня 2017
Всем привет. Очень все понравилось. Не надо спешить. Фотограф нашел общий язык с 5 летним ребенком. Ставлю 5 балов. Спасибо фотографу и команде BODO.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень