101993

Подаруй фотосесію в стилі Fashion!

Порушити правила, кинути виклик, вразити — все це про знімки в стилі fashion! Чітких меж для таких фото ніколи не існувало, а ось причепитися завжди було не до чого — якість, ідея, втілення бездоганні. Над створенням образу — зачіски та макіяжу — попрацює стиліст, а оригінальні знімки допоможе зробити досвідчений фотограф. За бажанням, 3-годинна зйомка може пройти як в студії з різними фонами, так і на вулиці, де реально створити цікаві знімки формату street-style. Вже через 2-3 тижні можна буде забрати всі відзняті матеріали на DVD-диску. При цьому, 15 найкращих фото повернуть з повною ретушшю, як для глянсового журналу! детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.03.2018
1 чоловік
3 години
Використати до 31.03.2018

Fashion фотосесія — що це?

найважливіша мета фешн-фото — отримати емоційний відгук у глядача, саме тому знімки завжди епатажні, а частіше навіть провокаційні. Розробкою ідеї і її втіленням завжди займається команда професіоналів, в даному випадку це буде фотограф і стиліст. У тандемі вони створять образ для моделі, черпаючи натхнення з світу найбільш модних луків. Далі справа за малим — на 3-годинної зйомки належить доповнити образ характерними емоціями і позами, і в результаті отримати яскраві знімки у власну колекцію.

Як все проходить?

Щасливчик зможе заздалегідь вибрати місце для проведення фотосесії — зйомка пройде в стінах обладнаній студії. Різні фони і атрибути знадобляться, щоб розкрити сюжет фото, а професійне освітлення дозволить дуже чітко «промальовувати» риси обличчя на портретах. При бажанні, фешн-фотосесія може стати і виїзний — тобто переміститися у будь-який куточок міста. У цьому випадку роль декорацій виконає навколишній пейзаж, вибрати який належить згідно з чином моделі. Стиліст зробить Щасливчику стійкий макіяж і зачіску, після чого можна буде приступити до безпосереднього процесу зйомки.

Фотосесія для глянцю — в стилі fashion

Фешн-фотографії з'явилися разом з журналами моди: дизайнери прагнули розрекламувати нові колекції і замовляли знімки як окремих нарядів і аксесуарів, так і справжні арт-постери з моделями. Досі характерною рисою таких робіт є провокаційність, нестандартний підхід і бездоганність. Саме цим критеріям і пройде фотосесія в стилі fashion. Це може бути на вибір:

  • зйомка в професійно обладнаній студії
  • street-style фотографії на вулиці

Професійний стиліст створює образ

Образ повинен бути досконалим: ідея, втілення, примітні деталі — все працює на створення ідеальної картинки. Саме тому гардероб належить обговорити зі стилістом заздалегідь, а фінальні штрихи — стійкий макіяж і зачіску   додати вже на місці.

Портфоліо — 15 фото з повною ретушшю

Вже через 2-3 тижні можна буде побачити підсумок виконаної роботи. 15 кращих кадрів пройдуть повну ретуш — від кольорокорекції до опрацювання найдрібніших деталей. Не менш яскравими виявляться исходники   близько 100 якісних фото віддадуть в цифровому вигляді на DVD. 

Місце проведення враження:

Студія творчої фотографії Дмитра Сазонова
вул. Морехідна 1В/3 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень