101930
 

Фото аури для двох

Шанс не просто побачити особисту ауру, але ще й сфотографувати її за допомогою спеціального апарату — біоаурасенсора. Отримані кольорові знімки дозволять кожному з 2-х гостей дізнатися більше про особливості фізичного стану, підкажуть, як урівноважити внутрішню гармонію й розкриють інші таємні «грані» особистості. Відповіді на ці та інші запитання дасть досвідчений ауродіагност у ході індивідуальної консультації. Він також надасть роздруківку з аналізом аури приблизно на 20 сторінок. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
до 30 хвилин
Використати до 28.02.2019

Фото аури для двох — що це?

Можливість побачити особисту енергетику в кольорі! Для цього знадобиться лише покласти долоню на сенсорну панель спеціального пристрою, який дозволить зробити знімок аури на фотоапарат. Комбінація відтінків на отриманих фотографіях унікальна — так само, як індивідуальна кожна людина. Тому після отримання знімків для кожного зі Щасливчиків ауродіагност проведе усну консультацію, а також надасть письмову розшифровку отриманих результатів. Це прекрасна можливість дізнатися про приховані гранях особистості, невидимі для людського ока, типу емоційного стану або сильних сторін.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають Академію здоров'я і гармонії Едуарда Гуляєва, де їм допоможуть подивитися на себе під іншим кутом. Процес «фотографування» відбуватиметься по черзі. Досить прикласти руку на спеціальну панель і зосередитися на власних відчуттях. Сенсорні датчики зчитають інформацію про стан аури й дозволять зафіксувати її у вигляді різнобарвного знімка. Що означатимуть отримані відтінки — в деталях розшифрує професійний ауродіагност.

Приховані «грані» особистостей

Який колір аури? Що переважає всередині — Інь чи Ян? У чому полягає сильна сторона особистості та де ховаються її слабкості? Пошуком відповідей на ці та інші питання людина займається все життя. А інноваційний апарат біоауросенсор надасть їх всього за 10-15 хвилин!

Кольоровий знімок аури

Кольоровий знімок аури дасть можливість заглянути вглиб себе, адже кожен відтінок на фотографії красномовно заявляє про ту чи іншу грань особистості:

  • фізичне самопочуття;
  • емоційну гармонію;
  • сильні та слабкі сторони;
  • баланс чоловічого та жіночого начала.

Усна консультація + друкований аналіз

Значення кожного кольору на фотографії допоможе розкрити досвідчений ауродіагност. Спочатку він проведе усну консультацію, в ході якої відповість на запитання кожного з гостей. А після — ще й роздрукує для них докладний аналіз приблизно на 20-ти сторінках формату А4.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
«АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я І ГАРМОНІЇ ЕДУАРДА ГУЛЯЄВА»
вул. Шевченка, 71 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень