101930
 

Подаруй сеанс діагностики аури для двох!

Шанс не просто побачити особисту ауру, але ще й сфотографувати її з допомогою спеціального апарату — биоаурасенсора. Отримані кольорові знімки дозволять кожному з 2-х гостей дізнатися більше про особливості фізичного стану, підкаже, як врівноважити внутрішню гармонію і розкриють інші таємні «грані» особистості. Відповіді на ці та інші запитання дасть досвідчений ауродиагност в ході індивідуальної консультації. Він також надасть роздруківку з аналізом аури особистості приблизно на 20 сторінок. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 31.03.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 12 раз
2 людини
до 30 хвилин
Використати до 31.03.2018

Фото аури для двох — що це?

Можливість побачити особисту енергетику в кольорі! Для цього знадобиться лише покласти долоню на сенсорну панель спеціального пристрою, який дозволить зробити знімок аури на фотоапарат. Комбінація відтінків на отриманих фотографіях унікальна — так само, як індивідуальна кожна людина. Тому після отримання знімків для кожного з гостей ауродиагност проведе усну консультацію, а також надасть письмову розшифровку отриманих результатів. Це прекрасна можливість дізнатися про приховані гранях особистості, невидимих для людського ока, начебто емоційного стану або сильних сторін.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають Академію здоров'я і гармонії Едуарда Гуляєва, де їм допоможуть подивитися на себе під іншим кутом. Процес «фотографування» буде відбуватися по черзі. Досить прикласти руку на спеціальну панель і зосередитися на власних відчуттях. Сенсорні датчики вважають інформацію про стані аури і дозволять зафіксувати її у вигляді різнобарвного знімка. Що будуть означати отримані відтінки — в деталях розшифрує професійний ауродиагност.

Приховані «грані» особистостей

Який колір аури? Що переважає всередині — Інь чи Янь? У чому полягає сильна сторона особистості і де ховаються її слабкості? Пошуком відповідей на ці та інші питання людина займається все життя. А інноваційний апарат биоауросенсор дасть їх всього за 10-15 хвилин!

Кольоровий знімок аури

Кольоровий знімок аури дасть можливість заглянути вглиб себе, адже кожен відтінок на фотографії красномовно заявляє про тій чи іншій грані особистості:

  • фізичному самопочутті
  • емоційної гармонії
  • сильних і слабких сторонах
  • балансі чоловічого і жіночого начала

Усна консультація + друкарський аналіз

Значення кожного кольору на фотографії допоможе розкрити досвідчений ауродиагност. Спочатку він проведе усну консультацію, в ході якої відповість на запитання кожного з гостей. А після   ще і роздрукує для них докладний аналіз приблизно на 20-ти сторінках формату А4.

Місце проведення враження:

«АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я І ГАРМОНІЇ ЕДУАРДА ГУЛЯЄВА»
вул. Шевченка, 71 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень