Фото аури для двох

2 людини
до 30 хвилин
Використати до 30.04.2019

Фото аури для двох — що це?

Можливість побачити особисту енергетику в кольорі! Для цього знадобиться лише покласти долоню на сенсорну панель спеціального пристрою, який дозволить зробити знімок аури на фотоапарат. Комбінація відтінків на отриманих фотографіях унікальна — так само, як індивідуальна кожна людина. Тому після отримання знімків для кожного зі Щасливчиків ауродіагност проведе усну консультацію, а також надасть письмову розшифровку отриманих результатів. Це прекрасна можливість дізнатися про приховані гранях особистості, невидимі для людського ока, типу емоційного стану або сильних сторін.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають Академію здоров'я і гармонії Едуарда Гуляєва, де їм допоможуть подивитися на себе під іншим кутом. Процес «фотографування» відбуватиметься по черзі. Досить прикласти руку на спеціальну панель і зосередитися на власних відчуттях. Сенсорні датчики зчитають інформацію про стан аури й дозволять зафіксувати її у вигляді різнобарвного знімка. Що означатимуть отримані відтінки — в деталях розшифрує професійний ауродіагност.

Приховані «грані» особистостей

Який колір аури? Що переважає всередині — Інь чи Ян? У чому полягає сильна сторона особистості та де ховаються її слабкості? Пошуком відповідей на ці та інші питання людина займається все життя. А інноваційний апарат біоауросенсор надасть їх всього за 10-15 хвилин!

Кольоровий знімок аури

Кольоровий знімок аури дасть можливість заглянути вглиб себе, адже кожен відтінок на фотографії красномовно заявляє про ту чи іншу грань особистості:

  • фізичне самопочуття;
  • емоційну гармонію;
  • сильні та слабкі сторони;
  • баланс чоловічого та жіночого начала.

Усна консультація + друкований аналіз

Значення кожного кольору на фотографії допоможе розкрити досвідчений ауродіагност. Спочатку він проведе усну консультацію, в ході якої відповість на запитання кожного з гостей. А після — ще й роздрукує для них докладний аналіз приблизно на 20-ти сторінках формату А4.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки