101929
 

Подаруй сеанс діагностики аури!

Можливість пізнати незриме — побачити ауру, відбиту на різнобарвному знімку! Фотографія розкриє секрети внутрішнього «Я»: розповість про балансі фізико-емоційного стану, жіночих і чоловічих енергій, сильних і слабких сторін. В подробиці присвятить досвідчений ауродиагност   спочатку в ході усної консультації. Він також роздрукує більш докладний аналіз — вийде, близько 20 сторінок. детальніше...

1 люд. 15 хвилин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
15 хвилин
Використати до 31.03.2018

Фото аури — що це?

Шанс краще пізнати невидимі грані своєї особистості! Це стало можливим завдяки спеціальному пристрою — биоауросенсору. Досить покласти на спеціальну панель долоню, яка дозволить зафіксувати ауру в кольорі на фотоапарат. Кольорове фото розкриє всі таємниці особистого фізико-емоційного самопочуття, розповість про баланс чоловічих і жіночих енергій і навіть вкаже на сильні сторони особистості. Подальша усна консультація фахівця, а також роздруківка з розшифровкою отриманих результатів допоможуть розкласти все «по поличках».

Як все проходить?

Щасливчик відправиться в Академію здоров'я і гармонії Едуарда Гуляєва. Процес «фотографування» відбудеться в окремій кімнаті. З боку це буде виглядати так: на панель апарату (биоауросенсора), оснащену сенсорними датчиками, Щасливчик покладе руку, долонею вниз. По кінчиках його пальців пройде непідвладний імпульс, який проаналізує енергетичне поле і, як результат, — видасть готовий знімок аури! Після цього ауродиагност усно розповість, про що «говорить» отримане фото, а також роздрукує більш детальний аналіз.

Розкрити таємниці власного «Я»

Дана методика — це не просто міфічний вимисел, вона ґрунтується на давній науці езотерики. Можливість для людини побачити свою ауру вперше з'явилася ще в кінці XIX століття, коли Нікола Тесла зробив перший подібний знімок. З часом технологія все детальніше удосконалювалася і сьогодні процес «фотографування» дає можливість пізнати приховані аспекти людського життя: від балансу Інь і Янь до ступеня розкриття чакр.

Побачити ауру на різнобарвному знімку

Зробивши фото аури, вдасться дізнатися про ті аспекти життя, які залишаються прихованими для людського ока:

  • стані енергетичного біополя
  • інтенсивності роботи чакр
  • рівні духовного розслаблення
  • балансі жіночих і чоловічих енергій
  • слабких і сильних сторонах особистості

Детальніша консультація від ауродиагноста

Сам по собі кольоровий знімок мало що може сказати для людини, незнайомої з цією наукою. Саме тому, відразу після «фотографування», фахівець проведе невелику усну консультацію і розповість, що означають отримані кольорові контури. Він також надасть докладну характеристику — приблизно на 20 аркуша формату А4. 

Місце проведення враження:

«АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я І ГАРМОНІЇ ЕДУАРДА ГУЛЯЄВА»
вул. Шевченка, 71 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень