Фото аури

1 людина
15 хвилин
Використати до 31.05.2019

Фото аури — що це?

Шанс краще пізнати невидимі грані своєї особистості! Це стало можливим завдяки спеціальному пристрою — біоауросенсору. Досить покласти долонь на спеціальну панель, яка дозволить зафіксувати ауру на фотоапараті. Кольорове фото розкриє всі таємниці особистого фізико-емоційного самопочуття, розповість про баланс чоловічих і жіночих енергій та навіть вкаже на сильні сторони особистості. Подальша усна консультація фахівця, а також роздруківка з розшифрованими результатами допоможуть розкласти все «по поличках».

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить в Академію здоров'я і гармонії Едуарда Гуляєва. Процес «фотографування» відбудеться в окремій кімнаті. З боку це буде виглядати так: на панель апарату (біоауросенсору), оснащеного сенсорними датчиками, Щасливчик покладе руку долонею донизу. По кінчиках його пальців пройде непідвладний імпульс, який проаналізує енергетичне поле і, як результат, — видасть готовий знімок аури! Після цього ауродіагност усно розповість, про що «говорить» отримане фото, а також роздрукує більш детальний аналіз.

Розкрити таємниці власного «Я»

Дана методика — це не просто міфічний вимисел, вона ґрунтується на давній науці езотерики. Можливість для людини побачити свою ауру вперше з'явилася ще в кінці XIX століття, коли Нікола Тесла зробив перший подібний знімок. З часом технологія все детальніше удосконалювалася і сьогодні процес «фотографування» дає можливість пізнати приховані аспекти людського життя: від балансу Інь і Ян до ступеня розкриття чакр.

Побачити ауру на різнобарвному знімку

Зробивши фото аури, вдасться дізнатися про ті аспекти життя, які залишаються прихованими для людського ока:

  • стан енергетичного біополя;
  • інтенсивність роботи чакр;
  • рівні духовного розслаблення;
  • баланс жіночих і чоловічих енергій;
  • слабкі та сильні сторони особистості.

Детальна консультація від ауродіагноста

Сам по собі кольоровий знімок мало що може сказати для людини, яка не знає цю науку. Саме тому, відразу після «фотографування», фахівець проведе невелику усну консультацію та розповість, що означають отримані кольорові контури. Він також надасть докладну характеристику — приблизно на 20 аркушах формату А4.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.