102748
 

Фотосесія для вагітних

Фотосесія, яка збереже щасливі миті під час періоду очікування малюка. Спершу візажист підкреслить природну красу майбутньої мами, а після за справу візьметься фотограф. Цілу годину він буде чаклувати над створенням яскравих спогадів. Зйомка пройде у студії або на тлі міських пейзажів — вибір залишається за дівчиною. З'явитися у кадрі вона може разом з коханою людиною. Близько 100-150 знімків після базової обробки майбутні батьки отримають протягом тижня. Ще стільки ж часу знадобиться на детальну ретуш 10 кращих фото. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.03.2019

Фотосесія для вагітних — що це?

Можливість зберегти на знімках щасливий період в очікуванні малюка. Майбутня мама з'явиться перед об'єктивом досвідченого фотографа у всій красі. Вислухавши побажання, він перейде до зйомки. Під час фотосесії майстер відкриє кілька секретів позування, підбере вдалі ракурси та допоможе створити нові спогади.

Як все відбувається?

Зробити яскраві фотографії майбутня мама зможе як у інтер'єрах професійної студії Zoom, так і в улюбленому куточку міста. До початку знімального процесу візажист зробить Щасливчикові легкий макіяж, який підкреслить природну красу. Після фотограф присвятить цілу годину, щоб створити незабутні спогади у вигляді зворушливих знімків.

Зйомка з коханою людиною

При бажанні з'явитися перед об'єктивом Щасливчик може разом з чоловіком. Їх зворушливі обійми та закохані погляди назавжди залишаться на фотографіях у сімейному альбомі.

Макіяж від професіонала

Фінальним штрихом у завершенні образу стане макіяж у виконанні досвідченого візажиста. На це буде потрібно від 40 до 60 хвилин, які необхідно виокремити перед фотосесією.

Детальна ретуш

Близько 100-150 знімків після базової обробки Щасливчик отримає вже через тиждень після фотосесії. Стільки ж часу буде потрібно на професійну ретуш десяти кращих кадрів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

4 відгуки

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень