Фотосесія для вагітних

2 людини
60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Фотосесія для вагітних — що це?

Можливість зберегти на знімках щасливий період в очікуванні малюка. Майбутня мама з'явиться перед об'єктивом досвідченого фотографа у всій красі. Вислухавши побажання, він перейде до зйомки. Під час фотосесії майстер відкриє кілька секретів позування, підбере вдалі ракурси та допоможе створити нові спогади.

Як все відбувається?

Зробити яскраві фотографії майбутня мама зможе як у інтер'єрах професійної студії Zoom, так і в улюбленому куточку міста. До початку знімального процесу візажист зробить Щасливчикові легкий макіяж, який підкреслить природну красу. Після фотограф присвятить цілу годину, щоб створити незабутні спогади у вигляді зворушливих знімків.

Зйомка з коханою людиною

При бажанні з'явитися перед об'єктивом Щасливчик може разом з чоловіком. Їх зворушливі обійми та закохані погляди назавжди залишаться на фотографіях у сімейному альбомі.

Макіяж від професіонала

Фінальним штрихом у завершенні образу стане макіяж у виконанні досвідченого візажиста. На це буде потрібно від 40 до 60 хвилин, які необхідно виокремити перед фотосесією.

Детальна ретуш

Близько 100-150 знімків після базової обробки Щасливчик отримає вже через тиждень після фотосесії. Стільки ж часу буде потрібно на професійну ретуш десяти кращих кадрів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.