101988
 

Фотосесія Love Story

Історія стосунків, переказана за допомогою зворушливих знімків. Близько трьох години фотограф буде працювати з парою на заздалегідь обраній локації. Це може бути як сучасна інтер'єрна студія, так і мальовничий куточок улюбленого міста. Перед зйомкою дівчині зроблять макіяж і легку укладку. Приблизно через 10 днів закохані побачать 150-200 фотографій у базовій обробці. А десяток кращих знімків після професійної ретуші пара отримає протягом трьох тижнів. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
до 3 годин
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Фотосесія Love Story — що це?

Історія почуттів, показана через об'єктив професіонала. Досвідчений фотограф запросить закоханих у сучасну студію або запропонує вибрати знакове для них місце в улюбленому місті. Під час зйомки майстер збереже на фотографіях щирі посмішки та зворушливі обійми, які стануть спогадом про щасливо проведений разом час. Тривалість фотосесії — близько трьох годин.

Як все відбувається?

Вибравши відповідну локацію, закохані вирушать на зустріч з фотографом. Поки професіонал буде налаштовувати техніку, візажист підкреслить обраний образ — зробить дівчині макіяж і легку укладку. Потім настане час зйомки. Фотограф знайде найкращі ракурси та зробить сотні знімків, кращі з яких потраплять у руки Щасливчиків після ретельної обробки.

До 3 годин зйомки

На фотосесію у закоханих піде близько трьох годин. Цього часу буде достатньо, щоб втілити у життя будь-які ідеї за допомогою команди професіоналів.

Локація на вибір

Місце для проведення зйомки Щасливчики виберуть самостійно. Це може бути як сучасна інтер'єрна студія Zoom, так і мальовничі пейзажі міста.

Професійна ретуш

Близько 200 хороших знімків після базової обробки пара отримає протягом 10 днів. А десяток кращих фотографій пройдуть глибоку ретуш — вони будуть готові протягом 3 тижнів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

5 відгуків

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень