101988
 

Подаруй фотосесію Love Story!

Романтична фотосесія для пари, яка дозволить відобразити цінні спільні моменти! Вона може пройти як у професійній студії із зоною пересувних декорацій, так і під відкритим небом в одному з куточків міста. А досвідчений фотограф подбає про те, щоб від його камери не вислизнув жоден вдалий кадр. Усього за кілька тижнів він надасть серію отриманих знімків, а 15 із них будуть відретушовані до дрібниць. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
2 людини
2 години
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Фотосесія Love Story — що це?

Щасливі посмішки, радісні очі та ніжні обійми — почуття двох люблячих людей стануть найкращим сюжетом для романтичної фотоісторії. Від камери справжнього профі не сховається жоден важливий момент. А головне — зйомка може відбуватися як у студії, так і в будь-якому куточку міста. Кращі кадри пройдуть ретуш і будуть гідні почесного місця в будинку.

Як все відбувається?

Щасливчики заздалегідь обговорять із фотографом місце зйомки та бажані образи. А коли вони приїдуть на місце, зможуть удосталь насолодитися спілкуванням один із одним, тримаючись за руки й обіймаючись. Профі, в свою чергу, даватиме цінні поради й обиратиме вдалі ракурси.

Історія кохання в кадрі

Фотосесія в компанії коханої людини — це найкращий спосіб зберегти теплі почуття та спільні щасливі моменти. При цьому не потрібно намагатися позувати в кадрі, достатньо просто поводитись звичним чином — прогулюватися за руки, жартувати й сміятися. Серія знімків проілюструє всю щирість емоцій.

Зйомка в студії або open-air

Зробити хороші кадри можна як у мальовничому парку, так і в будь-якому іншому куточку міста. Можливо, пара захоче побувати на місці свого знайомства або відвідати інше улюблене місце. Ще один варіант — стіни професійній студії, де в розпорядженні виявиться зона пересувних декорацій, ковані вінтажні меблі, різні сезонні й тематичні прикраси у вигляді сердечок, янголят і квітів.

Цілих 15 оброблених фото

Уже за кілька тижнів можна буде подивитися на отримані знімки, забравши їх на диску або, скачавши з файлообмінника в Інтернеті.15 найбільш вдалих кадрів будуть відретушовані у професійному фоторедакторі. Вони стануть чудовою прикрасою для сімейного альбому чи займуть почесне місце в інтер'єрних рамочках.

Місце проведення враження:

Студія творчої фотографії Дмитра Сазонова
вул. Морехідна 1В/3 Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

Е
Елена
12 червня 2017
Кумовья подарили сертификат на день рождения. Не могли определиться с впечатлениям. Выбрали семейную фото сессию. Все было очень здорово)) Мы получили яркие и позитивные эмоции. Огромное спасибо, команде Бодо), за то что Вы дарите людям много позитива.

А
Анастасия
15 травня 2017
Всем привет. Очень все понравилось. 2 часа самое оно. Не надо спешить. Фотограф нашел общий язык с 5 летним ребенком. Ставлю 5 балов. Спасибо Дмитрию и команде BODO.

А
Анастасия
6 травня 2017
Была на фотосессии у Дмитрия, мне все очень понравилось) Фотограф оказался позитивным и добрым человеком, отлично выполняет свою работу и всегда подскажет как сделать лучше. Фотографии получились шикарные, очень красивые, качество отличное. Сразу видно что профессионал))

А
Алина
1 червня 2015
Посмотрела работы Дмитрия перед тем, как идти на фотосессию. Мне понравился и его стиль, и обработка. Из набора выбрала именно фотосессию. Могу сказать, что в общении этот человек тоже оказался очень приятным. Своих фотографий еще не видела - жду со дня на день. Сам же процесс съемки прошел очень непринужденно. Идей у фотографа много, так что стеснительные (такие как я:) могут не переживать.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень