Фотосесія Love Story

2 людини
до 3 годин
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Фотосесія Love Story — що це?

Історія почуттів, показана через об'єктив професіонала. Досвідчений фотограф запросить закоханих у сучасну студію або запропонує вибрати знакове для них місце в улюбленому місті. Під час зйомки майстер збереже на фотографіях щирі посмішки та зворушливі обійми, які стануть спогадом про щасливо проведений разом час. Тривалість фотосесії — близько трьох годин.

Як все відбувається?

Вибравши відповідну локацію, закохані вирушать на зустріч з фотографом. Поки професіонал буде налаштовувати техніку, візажист підкреслить обраний образ — зробить дівчині макіяж і легку укладку. Потім настане час зйомки. Фотограф знайде найкращі ракурси та зробить сотні знімків, кращі з яких потраплять у руки Щасливчиків після ретельної обробки.

До 3 годин зйомки

На фотосесію у закоханих піде близько трьох годин. Цього часу буде достатньо, щоб втілити у життя будь-які ідеї за допомогою команди професіоналів.

Локація на вибір

Місце для проведення зйомки Щасливчики виберуть самостійно. Це може бути як сучасна інтер'єрна студія Zoom, так і мальовничі пейзажі міста.

Професійна ретуш

Близько 200 хороших знімків після базової обробки пара отримає протягом 10 днів. А десяток кращих фотографій пройдуть глибоку ретуш — вони будуть готові протягом 3 тижнів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.