101995
 

Фотосесія з подружками

Весела фотосесія в компанії кращих подруг. Фотограф допоможе чотирьом моделям вибрати локацію та образи. Це можуть можуть бути студійні фони або мальовничий міський парк. Протягом двох годин майстер зробить безліч знімків. Він підкаже кілька ідей щодо композиції та поз, а моделям залишиться лише відчувати себе природно. Результат зйомок буде готовий через 2-3 тижні. Майстер відправить всі 150-200 кадрів в пакетній обробці і ще 10 з глибокою ретушшю. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Фотосесія з подружками — що це?

Пара годин в компанії кращих подруг, що запам’ятається назавжди завдяки професійному фотографу. Щасливчикам доведеться сміятися й веселитися — робити все те, що хочеться. А майстер тим часом підбере правильний ракурс та піймає всі вдалі кадри. Моделі зможуть навіть змінити пару нарядів, щоб фото вийшли більш різноманітними.

Як все відбувається?

Четверо Щасливчиків заздалегідь виберуть локацію і прибудуть в обумовлене місце. Це може бути студія Zoom, мальовничий парк або старовинна вулиця з красивою архітектурою. Протягом двох годин фотограф зробить безліч знімків, з яких згодом обере найкращі для подальшої обробки. Він допоможе моделям правильно розташуватися в кадрі і підкаже кілька поз. Побачити готові результати зйомки можна за два-три тижні.

Близько 150 фотографій

Підсумком фотосесії з подружками стануть всі вдалі знімки в пакетній обробці. 10 кращих пройдуть глибоку ретуш.

Локація на вибір

Щасливчики самі вирішать, який фон для зйомок їм більше підходить. У їхньому доступі опиняться як тематичні зони з професійним світлом в студії, так і улюблені вулиці міста.

2 години зйомок

За цей час фотограф встигне зробити безліч кадрів. Всі вдалі знімки він після передасть моделям. Щоб фото були більш різноманітними, Щасливчики можуть постати в кількох образах.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

5 відгуків

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень