Фотосесія з подружками

4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Фотосесія з подружками — що це?

Пара годин в компанії кращих подруг, що запам’ятається назавжди завдяки професійному фотографу. Щасливчикам доведеться сміятися й веселитися — робити все те, що хочеться. А майстер тим часом підбере правильний ракурс та піймає всі вдалі кадри. Моделі зможуть навіть змінити пару нарядів, щоб фото вийшли більш різноманітними.

Як все відбувається?

Четверо Щасливчиків заздалегідь виберуть локацію і прибудуть в обумовлене місце. Це може бути студія Zoom, мальовничий парк або старовинна вулиця з красивою архітектурою. Протягом двох годин фотограф зробить безліч знімків, з яких згодом обере найкращі для подальшої обробки. Він допоможе моделям правильно розташуватися в кадрі і підкаже кілька поз. Побачити готові результати зйомки можна за два-три тижні.

Близько 150 фотографій

Підсумком фотосесії з подружками стануть всі вдалі знімки в пакетній обробці. 10 кращих пройдуть глибоку ретуш.

Локація на вибір

Щасливчики самі вирішать, який фон для зйомок їм більше підходить. У їхньому доступі опиняться як тематичні зони з професійним світлом в студії, так і улюблені вулиці міста.

2 години зйомок

За цей час фотограф встигне зробити безліч кадрів. Всі вдалі знімки він після передасть моделям. Щоб фото були більш різноманітними, Щасливчики можуть постати в кількох образах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.