101995
 

Фотосесія з подружками

Весела фотосесія в компанії кращих подруг. Фотограф допоможе чотирьом моделям вибрати локацію та образи. Це можуть можуть бути студійні фони або мальовничий міський парк. Протягом двох годин майстер зробить безліч знімків. Він підкаже кілька ідей щодо композиції та поз, а моделям залишиться лише відчувати себе природно. Результат зйомок буде готовий через 2-3 тижні. Майстер відправить всі 150-200 кадрів в пакетній обробці і ще 10 з глибокою ретушшю. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Фотосесія з подружками — що це?

Пара годин в компанії кращих подруг, що запам’ятається назавжди завдяки професійному фотографу. Щасливчикам доведеться сміятися й веселитися — робити все те, що хочеться. А майстер тим часом підбере правильний ракурс та піймає всі вдалі кадри. Моделі зможуть навіть змінити пару нарядів, щоб фото вийшли більш різноманітними.

Як все відбувається?

Четверо Щасливчиків заздалегідь виберуть локацію і прибудуть в обумовлене місце. Це може бути студія Zoom, мальовничий парк або старовинна вулиця з красивою архітектурою. Протягом двох годин фотограф зробить безліч знімків, з яких згодом обере найкращі для подальшої обробки. Він допоможе моделям правильно розташуватися в кадрі і підкаже кілька поз. Побачити готові результати зйомки можна за два-три тижні.

Близько 150 фотографій

Підсумком фотосесії з подружками стануть всі вдалі знімки в пакетній обробці. 10 кращих пройдуть глибоку ретуш.

Локація на вибір

Щасливчики самі вирішать, який фон для зйомок їм більше підходить. У їхньому доступі опиняться як тематичні зони з професійним світлом в студії, так і улюблені вулиці міста.

2 години зйомок

За цей час фотограф встигне зробити безліч кадрів. Всі вдалі знімки він після передасть моделям. Щоб фото були більш різноманітними, Щасливчики можуть постати в кількох образах.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

5 відгуків

И
Ирина
5 березня 2018
Мы с мужем в восторге! Свадьба у нас была вообще полгода назад, и на самом мероприятии был фотограф ужасный. Мы очень жалели, что не получили крутых снимков, так как ждали этого события несколько лет. А здесь все прошло просто идеально. Потрясающий фотограф, помогал выбрать позы и жесты, мы были раскованны, не переживали. Хорошо, что я не додумалась платье продать) всем советую, супер!

Е
Елена
12 червня 2017
Кумовья подарили сертификат на день рождения. Не могли определиться с впечатлениям. Выбрали семейную фото сессию. Все было очень здорово)) Мы получили яркие и позитивные эмоции. Огромное спасибо, команде Бодо), за то что Вы дарите людям много позитива.

А
Анастасия
15 травня 2017
Всем привет. Очень все понравилось. Не надо спешить. Фотограф нашел общий язык с 5 летним ребенком. Ставлю 5 балов. Спасибо фотографу и команде BODO.

А
Анастасия
6 травня 2017
Была на фотосессии, мне все очень понравилось) Фотограф оказался позитивным и добрым человеком, отлично выполняет свою работу и всегда подскажет как сделать лучше. Фотографии получились шикарные, очень красивые, качество отличное. Сразу видно что профессионал))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень