Фотосесія

1 людина
до 3 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Фотосесія — що це?

Можливість приміряти будь-який образ і зафіксувати його на фото. Щасливчик відчує себе професійною моделлю — макіяж, студійний фон і профі з камерою втілять в життя найнезвичніші ідеї. Стильний пін-ап, сміливий рок або ніжна романтика — Щасливчик сам вибере тематику зйомки. Фотограф порадить правильні пози і зробить знімки в кращих ракурсах.

Як все відбувається?

Щасливчик заздалегідь обговорить з фотографом локацію — це може бути студія Zoom або будь-яке місце в місті. Перед зйомкою образ моделі доповнять макіяжем. Потім почнеться найцікавіше: майстер створить безліч яскравих кадрів. На це у нього буде близько 2-х годин. Побачити готові результати можна буде через 10 днів. Спеціаліст передасть 150-200 знімків в пакетній обробці, а 10 кращих пройдуть глибоку ретуш.

Професійний макіяж

Щасливчика чекає не тільки зйомка, а й гарний макіяж з урахуванням тематики фотосесії. Візажист підкреслить достоїнства і приховає недоліки.

Локація на вибір

Фоном для зйомок можуть виступити як студійні декорації, так і улюблений парк міста. Щасливчику варто лише попередити фотографа про обране місце.

Близько 150 оброблених фото

Результатом сету стане 150-200 вдалих кадрів. Вони пройдуть пакетну обробку. А 10 кращих знімків майстер піддасть глибокої ретуші.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Анастасия
6 травня 2017
Была на фотосессии, мне все очень понравилось) Фотограф оказался позитивным и добрым человеком, отлично выполняет свою работу и всегда подскажет как сделать лучше. Фотографии получились шикарные, очень красивые, качество отличное. Сразу видно что профессионал))
Алина
1 червня 2015
Посмотрела работы фотографа перед тем, как идти на фотосессию. Мне понравился и его стиль, и обработка. Из набора выбрала именно фотосессию. Могу сказать, что в общении этот человек тоже оказался очень приятным. Своих фотографий еще не видела - жду со дня на день. Сам же процесс съемки прошел очень непринужденно. Идей у фотографа много, так что стеснительные (такие как я:) могут не переживать.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.