101992
 

Фотосесія

Індивідуальна фотозйомка, результатом якої стануть 150-200 знімків. 10 кращих пройдуть глибоку ретуш. Фахівець допоможе вибрати образ і визначитися з локацією. Крім нього, на місці чекатиме візажист — він нанесе макіяж відповідно до теми зйомки. Весь процес займе до 3-х годин. Модель зможе змінювати вбрання, щоб кадри вийшли більш різноманітними. Готові результати фотограф надішле через 10 днів на зручному носії. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 3 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Фотосесія — що це?

Можливість приміряти будь-який образ і зафіксувати його на фото. Щасливчик відчує себе професійною моделлю — макіяж, студійний фон і профі з камерою втілять в життя найнезвичніші ідеї. Стильний пін-ап, сміливий рок або ніжна романтика — Щасливчик сам вибере тематику зйомки. Фотограф порадить правильні пози і зробить знімки в кращих ракурсах.

Як все відбувається?

Щасливчик заздалегідь обговорить з фотографом локацію — це може бути студія Zoom або будь-яке місце в місті. Перед зйомкою образ моделі доповнять макіяжем. Потім почнеться найцікавіше: майстер створить безліч яскравих кадрів. На це у нього буде близько 2-х годин. Побачити готові результати можна буде через 10 днів. Спеціаліст передасть 150-200 знімків в пакетній обробці, а 10 кращих пройдуть глибоку ретуш.

Професійний макіяж

Щасливчика чекає не тільки зйомка, а й гарний макіяж з урахуванням тематики фотосесії. Візажист підкреслить достоїнства і приховає недоліки.

Локація на вибір

Фоном для зйомок можуть виступити як студійні декорації, так і улюблений парк міста. Щасливчику варто лише попередити фотографа про обране місце.

Близько 150 оброблених фото

Результатом сету стане 150-200 вдалих кадрів. Вони пройдуть пакетну обробку. А 10 кращих знімків майстер піддасть глибокої ретуші.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

4 відгуки

А
Анастасия
6 травня 2017
Была на фотосессии, мне все очень понравилось) Фотограф оказался позитивным и добрым человеком, отлично выполняет свою работу и всегда подскажет как сделать лучше. Фотографии получились шикарные, очень красивые, качество отличное. Сразу видно что профессионал))

А
Алина
1 червня 2015
Посмотрела работы фотографа перед тем, как идти на фотосессию. Мне понравился и его стиль, и обработка. Из набора выбрала именно фотосессию. Могу сказать, что в общении этот человек тоже оказался очень приятным. Своих фотографий еще не видела - жду со дня на день. Сам же процесс съемки прошел очень непринужденно. Идей у фотографа много, так что стеснительные (такие как я:) могут не переживать.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень