Фруктове SPA

1 людина
до 90 хвилин
Використати до 31.05.2019

Фруктове SPA — що це?

Розкішний відпочинок і користь для шкіри в одному SPA-флаконі! Комплекс включає в себе: розпарювання в кедровій фітосауні, цитрусовий пілінг, живильне обгортання сумішшю на основі подрібненої апельсинової цедри, а також комфортний відпочинок у термоковдрі. Унікальна парна являє собою бочку з температурою повітря +50С. Перебувати всередині комфортно, так як прогріву піддається лише саме тіло, а голова залишається зовні. SPA-сеанс подарує не тільки безліч приємних вражень, але й сприятливо вплине на шкіру: вона стане більш еластичною й ніжною на дотик.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до одного з кращих SPA-центрів міста — а саме до студії здоров'я «Баланс». Переступивши поріг салону, він немов перенесеться на справжній курорт! Щасливчикові видадуть комплект одноразових речей та проведуть до затишної кімнатм, де він зможе підготуватися до процедури. І першою зупинкою в цій «релакс-подорожі» стане 20-хвилинне розпарювання в кедрової бочці. Після цього Щасливчик розташується на спеціальному столі, а профі нанесе на його тіло скраб, до складу якого входять цитрусові ефірні олії, а після — особливу живильну суміш на основі апельсинів і вкриє термоковдрою. Наступні 40 хвилин гостеві треба просто відпочивати й насолоджуватися відчуттям того, як хвилі тепла розходяться тілом. 

Розпарювання в кедровій бочці

SPA-сеанс розпочнеться із розпарювання, яке допоможе підготувати шкіру до обгортання. Унікальність кедрової бочки в тому, що всередині панує температура близько +50С, однак прогріву піддається лише саме тіло. Голова в цей час залишається зовні, а тому дихається вільно.

Апельсинове обгортання й пілінг

Майстер нанесе на тіло скраб на основі цитрусових олій, а поверх цього — суміш із натуральних компонентів: подрібненої у порошок шкірки апельсина, глини та екстракту вівса. Такий пілінг зробить шкіру дивовидно м'якою й оксамитовою, як у дитини.

Відпочинок у термоковдрі

Наносячи всі необхідні компоненти на шкіру й рівномірно розподіляючи масу всім тілом, майстер вкриє гостя спеціальною плівкою, а згори ще й термоковдрою. Це дозволить усім корисним речовинам у складі суміші ввібратися як слід.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.