101905
 

Фруктове SPA

Прекрасний спосіб обернути користь фруктів на перетворювальний ефект для шкіри — побувати у SPA! Кожна процедура ідеально доповнює іншу: розпарювання в кедровій фітобочці за температури + 50С допоможе підготувати шкіру до подальших процедур. Цитрусовий пілінг додасть шкірі пружності. Обгортання спеціальною сумішшю з тертої апельсинової шкірки, глини та екстракту вівса зробить шкіру більш м'якою й ніжною на дотик. SPA-комплекс допоможе досягти глибокого розслаблення й повернути собі природний запас сил. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 90 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Фруктове SPA — що це?

Розкішний відпочинок і користь для шкіри в одному SPA-флаконі! Комплекс включає в себе: розпарювання в кедровій фітосауні, цитрусовий пілінг, живильне обгортання сумішшю на основі подрібненої апельсинової цедри, а також комфортний відпочинок у термоковдрі. Унікальна парна являє собою бочку з температурою повітря +50С. Перебувати всередині комфортно, так як прогріву піддається лише саме тіло, а голова залишається зовні. SPA-сеанс подарує не тільки безліч приємних вражень, але й сприятливо вплине на шкіру: вона стане більш еластичною й ніжною на дотик.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до одного з кращих SPA-центрів міста — а саме до студії здоров'я «Баланс». Переступивши поріг салону, він немов перенесеться на справжній курорт! Щасливчикові видадуть комплект одноразових речей та проведуть до затишної кімнатм, де він зможе підготуватися до процедури. І першою зупинкою в цій «релакс-подорожі» стане 20-хвилинне розпарювання в кедрової бочці. Після цього Щасливчик розташується на спеціальному столі, а профі нанесе на його тіло скраб, до складу якого входять цитрусові ефірні олії, а після — особливу живильну суміш на основі апельсинів і вкриє термоковдрою. Наступні 40 хвилин гостеві треба просто відпочивати й насолоджуватися відчуттям того, як хвилі тепла розходяться тілом. 

Розпарювання в кедровій бочці

SPA-сеанс розпочнеться із розпарювання, яке допоможе підготувати шкіру до обгортання. Унікальність кедрової бочки в тому, що всередині панує температура близько +50С, однак прогріву піддається лише саме тіло. Голова в цей час залишається зовні, а тому дихається вільно.

Апельсинове обгортання й пілінг

Майстер нанесе на тіло скраб на основі цитрусових олій, а поверх цього — суміш із натуральних компонентів: подрібненої у порошок шкірки апельсина, глини та екстракту вівса. Такий пілінг зробить шкіру дивовидно м'якою й оксамитовою, як у дитини.

Відпочинок у термоковдрі

Наносячи всі необхідні компоненти на шкіру й рівномірно розподіляючи масу всім тілом, майстер вкриє гостя спеціальною плівкою, а згори ще й термоковдрою. Це дозволить усім корисним речовинам у складі суміші ввібратися як слід.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень