101947
 

Річний абонемент до спортзалу

Річний абонемент на відвідування одного з кращих спортзалів міста. Це «безліміт» на відвідування різнопланових тренувань: силових, кардіо і групових (танцювальні напрямки, фітнес, напрям body&mind та ін). Абонемент дає право відвідати 3 заняття з персональним тренером: два силових заняття та одне з єдиноборств. Попередньо буде проведено фітнес-тестування KeepFit, яке допоможе розрахувати оптимальний рівень навантаження. детальніше...

1 люд. 12 місяців Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
12 місяців
Форма одягу - спортивна
Використати до 28.02.2019

Річний абонемент в спортзал — що це?

Цілий рік під знаком спорту! Це річна клубна карта з можливістю безкоштовного відвідування різних видів тренувань. Відвідування кардіо залу, тренажерного залу, всіх групових напрямів, серед яких єдиноборства, танцювальні напрямки, фітнес, функціональні тренування, напрям body&mind. Крім того, передбачена можливість відвідати 3 заняття з персональним тренером: 2 тренування в тренажерному залі і ще одне — з єдиноборств. За допомогою фітнес-тестування KeepFit можна скласти відповідний спорт-графік, який гарантує максимально ефективні результати.

Як все відбувається?

Цілий рік Щасливчик зможе відвідувати заняття в престижному спортклубі «Dirom Sport». У його стінах розташовуються спеціально обладнані зали для групових тренувань та кроссфіту, тренажерний зал, кардіо зона, зал єдиноборств та йоги. Також у повному розпорядженні виявиться добре обладнана роздягальня і душова. Першим кроком Щасливчика на шляху здорового способу життя стане фітнес-тестування – діагностика рівня фізичної підготовки. Можливість дізнатися силу рук, ніг, витривалість, визначити біологічний вік. Після цього Щасливчик відвідає 2 тренування у компанії персонального тренера. Поради профі будуть нести суто рекомендаційний характер — початківець спортсмен зможе сам спланувати свій графік занять.

Плідні тренування протягом року

Цілий рік можна буде відвідувати елітний спорткомплекс, а головне — робити це в будь-який зручний час. Тут можна самостійно займатися на різноманітних тренажерах і відвідувати групові тренування:

  • з фітнесу (ABT, Tae-bo, PowerFit, Fitball, Step, Fusion, Mix, TBW, ABC, Super Sculpt)
  • за танцювальними напрямами (belly dance, strip-dance, go-go, booty dance, jazz funk, zumba)
  • з функціонально-силового тренінгу (Core Stability, TRX, BestFit, Interval Training, CrossFit)
  • Body&Mind (стретчинг, йога, пілатес)
  • з єдиноборств (боксу, тайського боксу)

3 тренування із персональним тренером

В рамках річного абонемента передбачено 3 персональних тренування. Два з них проведе тренер: він розповість про різні види тренажерів, і про те, які групи м'язів вони тренують. Третє індивідуальне заняття буде присвячене єдиноборствам. Це прекрасний спосіб долучитися до здорового способу життя і, разом з тим, освоїти ази самооборони.

Фітнес-тестування для ефективності занять

Спортивні тренування тільки на вигляд здаються простою справою. Дуже важливо зупинитися на тому рівні, коли ефективне заняття перетворюється у виснажливе. Щоб уникнути цього, перед початком тренувального процесу належить зустрітися з медичним працівником. Він проведе ряд тестів за програмою KeepFit, результати яких допоможуть розрахувати рівень навантаження. Також лікар дасть рекомендації щодо правильного харчування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фітнес клуб DiromSport
вул. Генерала Карпенка, 12-Б/4 Показати на мапі

1 відгук

Д
Диана
23 квітня 2018
Очень удобная система! Зал отличный, тренажеры современные, тренер всегда поможет, если нужно. Один из лучших залов, где я была!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень