Річний абонемент до спортзалу

1 людина
12 місяців
Форма одягу - спортивна
Використати до 30.04.2019

Річний абонемент в спортзал — що це?

Цілий рік під знаком спорту! Це річна клубна карта з можливістю безкоштовного відвідування різних видів тренувань. Відвідування кардіо залу, тренажерного залу, всіх групових напрямів, серед яких єдиноборства, танцювальні напрямки, фітнес, функціональні тренування, напрям body&mind. Крім того, передбачена можливість відвідати 3 заняття з персональним тренером: 2 тренування в тренажерному залі і ще одне — з єдиноборств. За допомогою фітнес-тестування KeepFit можна скласти відповідний спорт-графік, який гарантує максимально ефективні результати.

Як все відбувається?

Цілий рік Щасливчик зможе відвідувати заняття в престижному спортклубі «Dirom Sport». У його стінах розташовуються спеціально обладнані зали для групових тренувань та кроссфіту, тренажерний зал, кардіо зона, зал єдиноборств та йоги. Також у повному розпорядженні виявиться добре обладнана роздягальня і душова. Першим кроком Щасливчика на шляху здорового способу життя стане фітнес-тестування – діагностика рівня фізичної підготовки. Можливість дізнатися силу рук, ніг, витривалість, визначити біологічний вік. Після цього Щасливчик відвідає 2 тренування у компанії персонального тренера. Поради профі будуть нести суто рекомендаційний характер — початківець спортсмен зможе сам спланувати свій графік занять.

Плідні тренування протягом року

Цілий рік можна буде відвідувати елітний спорткомплекс, а головне — робити це в будь-який зручний час. Тут можна самостійно займатися на різноманітних тренажерах і відвідувати групові тренування:

  • з фітнесу (ABT, Tae-bo, PowerFit, Fitball, Step, Fusion, Mix, TBW, ABC, Super Sculpt)
  • за танцювальними напрямами (belly dance, strip-dance, go-go, booty dance, jazz funk, zumba)
  • з функціонально-силового тренінгу (Core Stability, TRX, BestFit, Interval Training, CrossFit)
  • Body&Mind (стретчинг, йога, пілатес)
  • з єдиноборств (боксу, тайського боксу)

3 тренування із персональним тренером

В рамках річного абонемента передбачено 3 персональних тренування. Два з них проведе тренер: він розповість про різні види тренажерів, і про те, які групи м'язів вони тренують. Третє індивідуальне заняття буде присвячене єдиноборствам. Це прекрасний спосіб долучитися до здорового способу життя і, разом з тим, освоїти ази самооборони.

Фітнес-тестування для ефективності занять

Спортивні тренування тільки на вигляд здаються простою справою. Дуже важливо зупинитися на тому рівні, коли ефективне заняття перетворюється у виснажливе. Щоб уникнути цього, перед початком тренувального процесу належить зустрітися з медичним працівником. Він проведе ряд тестів за програмою KeepFit, результати яких допоможуть розрахувати рівень навантаження. Також лікар дасть рекомендації щодо правильного харчування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Диана
23 апреля 2018
Очень удобная система! Зал отличный, тренажеры современные, тренер всегда поможет, если нужно. Один из лучших залов, где я была!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки