Перегони на каяках для двох

2 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Перегони на одномісних каяках по Південному Бугу. Перед початком запливу інструктор підбере друзям жилети. Потім він проведе розминку та покаже, як правильно керувати байдаркою. Для гонщиків складуть персональний маршрут, яким вони будуть самостійно переміщатися річкою.

Чому ми вибрали мотузковий парк «Драйв»

Парк розташований у місті, тому для запливу залишати Миколаїв не доведеться. Тут можна орендувати каяки ввечері, за 2-3 години до закриття — спортивно-розважальний комплекс працює щодня з 10:00 до 21:00.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Юлия
23 липня 2018
Приветлевые сотрудники, отличная погода, красивые пейзажи и счастливые мы! Безумно устали, но все понравилось, спасибо! :)
Инна
2 липня 2018
Суперское впечатление! Обогнала своего любимого, чему безумно рада! аахха)) Впервые каталась на каяке, да и он тоже! Было здорово и весело!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.