103004
 

Перегони на каяках для двох

Перегони на одномісних каяках по Південному Бугу. Перед початком запливу інструктор підбере друзям жилети. Потім він проведе розминку та покаже, як правильно керувати байдаркою. Для гонщиків складуть персональний маршрут, яким вони будуть самостійно переміщатися річкою. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Як відбувається враження

Перегони на одномісних каяках по Південному Бугу. Перед початком запливу інструктор підбере друзям жилети. Потім він проведе розминку та покаже, як правильно керувати байдаркою. Для гонщиків складуть персональний маршрут, яким вони будуть самостійно переміщатися річкою.

Чому ми вибрали мотузковий парк «Драйв»

Парк розташований у місті, тому для запливу залишати Миколаїв не доведеться. Тут можна орендувати каяки ввечері, за 2-3 години до закриття — спортивно-розважальний комплекс працює щодня з 10:00 до 21:00.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Драйв - Мотузковий парк
пр-т Героїв України, 4, Парк Перемоги Показати на мапі

2 відгуки

Ю
Юлия
23 липня 2018
Приветлевые сотрудники, отличная погода, красивые пейзажи и счастливые мы! Безумно устали, но все понравилось, спасибо! :)

И
Инна
2 липня 2018
Суперское впечатление! Обогнала своего любимого, чему безумно рада! аахха)) Впервые каталась на каяке, да и он тоже! Было здорово и весело!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень