102698
 

Гаряча йога в групі для двох

Виконання класичних асан у нестандартних умовах для двох. 90-хвилинне заняття відбудеться в спеціальному залі з високим рівнем вологості та температури. Це допоможе досягти результату в найкоротші терміни: розтяжка м'язів і зв'язок мине легше, а тіло прийде у форму швидше. На час уроку нададуть два килимка й рушники, а близько 1,5 л води для кожного потрібно буде взяти із собою. детальніше...

2 люд. 1 заняття 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
1 заняття 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Гаряча йога в групі для двох — що це?

Заняття для Щасливчика та його близької людини в компанії однодумців. Механіка виконання асан у даній практиці не відрізняється від класичної. Головна відмінність — приміщення. У залі, де будуть займатися друзі, підтримується великий відсоток вологості, а також висока температура. У комплексі з вправами це допомагає досягти видимих ​​результатів набагато швидше. Гаряча йога — відмінна можливість додати тілу бажаної форми й легше опанувати розтяжку.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із кращим другом вирушить на 90-хвилинне заняття з гарячої йоги. Необхідно взяти із собою відкритий та еластичний одяг, а також 1-1,5 л води на кожного. Урок почнеться з розминки, щоб тіло звикло до підвищеної температури. Інструктор розповість і покаже, як правильно розігріти зв'язки. Потім почнеться основна частина з виконанням класичних асан і розтяжки. На час заняття в центрі YogaHot кожному видадуть по килимку та рушнику.

Результативна програма

Тренування в приміщенні з високою температурою більш ефективні, ніж у звичайному. У ході навантажень у гарячому залі можна здобути бажані форми набагато швидше.

Легка розтяжка

Виконувати індійські асани набагато простіше, коли тіло розігріте. Завдяки жаркому повітрю знижується ризик травмування та ймовірність отримати розтягнення.

Виводить токсини

Протягом заняття необхідно багато пити, щоб уникнути зневоднення. Плюс, під час випаровування рідини тіло позбавиться токсинів і шлаків.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YogaHot - Центр - Миколаїв
пр-т Центральний, 67 Показати на мапі

2 відгуки

Э
Эля
5 лютого 2018
подруга подарила мне сертификат, и я потащила ее с собой, конечно) мне очень понравилось. Хорошее помещение, прекрасный инструктор, продуктивная тренировка. Нет ощущения дискомфорта из-за того, что в группе - так даже лучше как-то. думаю продолжить сюда ходить

З
Зина
12 січня 2018
во-первых, нужно много пить. так жара переносится просто и тренировка результативнее. плюс, лайфхак для девушек: если срочно нужно убрать лишние кг перед ответственным событием, идите на горячую йогу. с вас уходит лишняя вода буквально за один раз. а для дальнейших тренировок это конечно только первый шаг. мне лично очень понравилось - грамотный подход у инструктора, все очень четко и ясно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень