Гаряча йога в групі для двох

2 людини
1 заняття 90 хвилин
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Гаряча йога в групі для двох — що це?

Заняття для Щасливчика та його близької людини в компанії однодумців. Механіка виконання асан у даній практиці не відрізняється від класичної. Головна відмінність — приміщення. У залі, де будуть займатися друзі, підтримується великий відсоток вологості, а також висока температура. У комплексі з вправами це допомагає досягти видимих ​​результатів набагато швидше. Гаряча йога — відмінна можливість додати тілу бажаної форми й легше опанувати розтяжку.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із кращим другом вирушить на 90-хвилинне заняття з гарячої йоги. Необхідно взяти із собою відкритий та еластичний одяг, а також 1-1,5 л води на кожного. Урок почнеться з розминки, щоб тіло звикло до підвищеної температури. Інструктор розповість і покаже, як правильно розігріти зв'язки. Потім почнеться основна частина з виконанням класичних асан і розтяжки. На час заняття в центрі YogaHot кожному видадуть по килимку та рушнику.

Результативна програма

Тренування в приміщенні з високою температурою більш ефективні, ніж у звичайному. У ході навантажень у гарячому залі можна здобути бажані форми набагато швидше.

Легка розтяжка

Виконувати індійські асани набагато простіше, коли тіло розігріте. Завдяки жаркому повітрю знижується ризик травмування та ймовірність отримати розтягнення.

Виводить токсини

Протягом заняття необхідно багато пити, щоб уникнути зневоднення. Плюс, під час випаровування рідини тіло позбавиться токсинів і шлаків.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Эля
5 лютого 2018
подруга подарила мне сертификат, и я потащила ее с собой, конечно) мне очень понравилось. Хорошее помещение, прекрасный инструктор, продуктивная тренировка. Нет ощущения дискомфорта из-за того, что в группе - так даже лучше как-то. думаю продолжить сюда ходить
Зина
12 січня 2018
во-первых, нужно много пить. так жара переносится просто и тренировка результативнее. плюс, лайфхак для девушек: если срочно нужно убрать лишние кг перед ответственным событием, идите на горячую йогу. с вас уходит лишняя вода буквально за один раз. а для дальнейших тренировок это конечно только первый шаг. мне лично очень понравилось - грамотный подход у инструктора, все очень четко и ясно.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.