Гаряча йога в групі

1 людина
1 заняття 90 хвилин
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Гаряча йога в групі — що це?

Новий різновид популярної східної практики. Йога допомагає досягти гармонії душі і тіла: позбавляє від стресу, покращує настрій, розвиває силу і гнучкість. Заняття з високою температурою та вологістю — можливість отримати результат набагато швидше. Під час гарячих тренувань вправи на розтяжку виконуються легше і безпечніше. Вивчати асани належить в невеликій групі до 10 осіб.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в центр YogaHot, який спеціалізується саме на гарячій йозі. Перед тренуванням йому видадуть килимок і рушник, а з собою необхідно буде взяти спортивний одяг та запас води — 1-1,5 л. Взуття не потрібно, адже займатися ліпше босоніж. Тренування розпочнеться з розминки, потім інструктор покаже основні асани. Після можна прийняти душ. Заняття проходить в спокійному темпі й не вимагає особливих фізичних навичок.

90 хвилин йоги

За цей час Щасливчик встигне виконати безліч асан, спрямованих на зміцнення хребта, м'язів та суглобів. Він навчиться правильно дихати і контролювати своє тіло.

Підвищений ефект

Гаряча йога допомагає швидше досягти поставлених цілей, ніж звичайна. Тут легше виконати вправи на розтяжку і позбавитися від зайвої рідини в організмі.

Не потрібна підготовка

Всі асани йоги мають кілька варіантів виконання — прості та складні. Щасливчик зможе вибрати саме той, який йому найбільше підходить.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Эля
5 лютого 2018
подруга подарила мне сертификат, и я потащила ее с собой, конечно) мне очень понравилось. Хорошее помещение, прекрасный инструктор, продуктивная тренировка. Нет ощущения дискомфорта из-за того, что в группе - так даже лучше как-то. думаю продолжить сюда ходить
Зина
12 січня 2018
во-первых, нужно много пить. так жара переносится просто и тренировка результативнее. плюс, лайфхак для девушек: если срочно нужно убрать лишние кг перед ответственным событием, идите на горячую йогу. с вас уходит лишняя вода буквально за один раз. а для дальнейших тренировок это конечно только первый шаг. мне лично очень понравилось - грамотный подход у инструктора, все очень четко и ясно.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.