102696
 

Хоррор-квест для компанії

Адреналін вирує в крові, а свідомість затуманює страх. З такими відчуттями друзі потраплять в просторе темне приміщення, яке здасться для них нескінченним лабіринтом. Розділитися або слідувати групою — вирішують вони самі. Компанії доведеться подолати всі випробування, щоб знайти вихід, або залишитися під замком назавжди. Кількість учасників — до 4. Квест триватиме 70 хвилин. детальніше...

4 люд. 70 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
4 людини
70 хвилин
Форма одягу - зручна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Хоррор-квест для компанії — що це?

Темрява, нескінченні коридори лабіринту та приховані від очей ребуси — все це чекає на компанію друзів на квесті. Брати участь у грі можуть до 4 осіб. Вони вирушать у моторошну пригоду, щоб знайти вихід із замкненої кімнати. Лише при світлі ліхтарів, які замальовані фарбою, Щасливчики будуть переміщатися по просторій кімнаті з безліччю секретів. Тривалість квесту — 70 хвилин.

Як все відбувається?

Визначившись зі складом команди, Щасливчики вирушать до локації квест-проекту «Лабіринт». Згідно з сюжетом гри, друзям доведеться вибратися із замкненої кімнати з великою кількістю цікавих загадок і потаємних механізмів. Перешкоджати цьому будуть мешканці лабіринту, які повинні охороняти приміщення від непроханих гостей. Під час проходження квесту товаришам необхідно шукати та збирати монети.

Гра у пітьмі

На допомогу Щасливчикам видадуть ліхтарики. Однак вони замальовані чорною фарбою, що зменшує видимість до 10-15 сантиметрів.

Гості з темряви

Дотик до плеча, стукіт по стінах, тихі хрипи — грати буде ще цікавіше з розумінням того, що хтось стежить за кожним рухом. На мешканців похмурого лабіринту можна наштовхнутися у будь-який момент.

Простора територія

Площа приміщення, яку охоплює хоррор-квест, займає 1000 квадратних метрів. Тут знаходяться десятки таємних проходів, які доведеться відшукати у повній темряві.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лабіринт - Квест-проект
вул. Прикордонна, 29в Показати на мапі

3 відгуки

28 травня 2018
Пошли с друзьями по подаренному сертификату. Это немного ни квест, это больше!!! Очень понравилось, масса впечатлений, страшно и интересно одновременно! Рекомендую)

В
Виктория
26 березня 2018
Это лучший квест, на который мы когда-либо с друзьями ходили! Не стану спойлерить, иначе испорчу все впечатление. Но место действительно жуткое. Админ еще пошутил, что раньше здесь была псих.лаборатория и хихикнул. Мы ходили чисто в женской компании. Ну в общем, комментарии излишни) было стремно. Но при этом весело. Потому что были вместе, и программа квеста очень интересная. Когда обновят прогу, еще обязательно схожу)

И
Инна
26 січня 2018
Подарила подруге на день рождения бодо) Она выбрала квест для компании и позвала меня и своего парня с собой. Сама она любит всякие загадки и тайны, а тут еще и в стиле фильма ужасов) Было круто! Адреналин зашкаливал просто) Эмоции переполняют до сих пор. Спасибо вам за такие крутые идеи подарков!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень