101946
 

Гра на етнічних барабанах

Музична імпровізація для компанії з 4-х чоловік. Вони зможуть разом пограти на етнічних барабанах — джембе та дарбуке. А відтворювати звуки та слідувати ритму їх навчить талановитий музикант. Етноінструменти мають форму кубка, а тому їх можна зручно затиснути між колін і відстукувати мотиви як долонями, так і пальцями. детальніше...

4 люд. 45 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
4 людини
45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Гра на етнічних барабанах — що це?

Перевага етнічних інструментів у тому, що вони зроблені з натуральних матеріалів і без жодних підсилювачів звучать приголомшливо. Удари долонями по центру дають низький звук, а по краях — дзвінкий. Значення має кожна деталь: зімкнуті пальці чи ні, сила удару і настрій, з яким виконавець сідає за інструмент. Навчитися грати на етнічних барабанах може кожен, а зробити це в хорошій компанії буде набагато приємніше. Майстер-клас розрахований на 4-х чоловік: вони зможуть сісти в коло та відстукувати ритм на заморських барабанах — джембе або дарбуке.

Як все відбувається?

У школі перкусії «Серце Сходу» переконані, що нічого неможливого немає. Трохи потренувавшись, Щасливчик і 3 його друга зможуть вловити ритм, а до кінця заняття квартет зазвучить вже зовсім злагоджено. До того ж, там, де в головній ролі виступають етнобарабани, академічні музичні канони відходять на задній план. Набагато важливіше імпровізувати та розслабитися під заводні ритми джембе і дарбука. У кожного буде свій інструмент, а базові удари і перебори пальцями покаже досвідчений інструктор.

Етнічні інструменти — дарбука та джембе

Для проведення майстер-класу нададуть 2 різновиди етнічних барабанів. Вони приїхали з різних континентів, і тому цікавіше об'єднати їх звучання разом:

  • дарбука — старовинний африканський барабан
  • джембе — інструмент, поширений на Близькому Сході

Майстер-клас гри на барабанах

Освоїти гру на етнобарабанах під силу всім. Досвідчений музикант навчить правильно тримати інструменти, відстукувати ритми та грати злагоджено.

Барабанне коло для друзів

Найцікавіше на майстер-класі — це джем-сейшн або ж інакше — імпровізація. Всі сідають з барабанами в коло, де кожен задає та витримує свій ритм гри. Змішуючись, ці мотиви дають незвичайне звучання.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа барабанних ритмів "Серце Сходу"

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень