Гра на етнічних барабанах

4 людини
45 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Гра на етнічних барабанах — що це?

Перевага етнічних інструментів у тому, що вони зроблені з натуральних матеріалів і без жодних підсилювачів звучать приголомшливо. Удари долонями по центру дають низький звук, а по краях — дзвінкий. Значення має кожна деталь: зімкнуті пальці чи ні, сила удару і настрій, з яким виконавець сідає за інструмент. Навчитися грати на етнічних барабанах може кожен, а зробити це в хорошій компанії буде набагато приємніше. Майстер-клас розрахований на 4-х чоловік: вони зможуть сісти в коло та відстукувати ритм на заморських барабанах — джембе або дарбуке.

Як все відбувається?

У школі перкусії «Серце Сходу» переконані, що нічого неможливого немає. Трохи потренувавшись, Щасливчик і 3 його друга зможуть вловити ритм, а до кінця заняття квартет зазвучить вже зовсім злагоджено. До того ж, там, де в головній ролі виступають етнобарабани, академічні музичні канони відходять на задній план. Набагато важливіше імпровізувати та розслабитися під заводні ритми джембе і дарбука. У кожного буде свій інструмент, а базові удари і перебори пальцями покаже досвідчений інструктор.

Етнічні інструменти — дарбука та джембе

Для проведення майстер-класу нададуть 2 різновиди етнічних барабанів. Вони приїхали з різних континентів, і тому цікавіше об'єднати їх звучання разом:

  • дарбука — старовинний африканський барабан
  • джембе — інструмент, поширений на Близькому Сході

Майстер-клас гри на барабанах

Освоїти гру на етнобарабанах під силу всім. Досвідчений музикант навчить правильно тримати інструменти, відстукувати ритми та грати злагоджено.

Барабанне коло для друзів

Найцікавіше на майстер-класі — це джем-сейшн або ж інакше — імпровізація. Всі сідають з барабанами в коло, де кожен задає та витримує свій ритм гри. Змішуючись, ці мотиви дають незвичайне звучання.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.