102808
 

Подаруй заняття йогою для вагітних!

Курс духовних практик для майбутніх мам. Він включає в себе 6 занять по 60 хвилин. Тренування відбудуться в групі до 8 людей. Досвідчений наставник видасть спеціальний килимок і введе в курс справи. Для занять потрібно взяти зручний спортивний одяг. Після виконання вправ можна прийняти душ. Абонементом необхідно скористатися протягом трьох місяців після першого відвідування. детальніше...

1 люд. 6 занять по 60 хвилин Використати до 30.11.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
1 людина
6 занять по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 30.11.2018

Йога для вагітних — що це?

Своєрідна передпологова підготовка, яка включає правильну постановку дихання і виконання спеціальних спрощених асан. Курс корисних вправ допоможе майбутній мамі поліпшити тонус м'язів і розвинути гнучкість тіла. Крім цього, йога сприяє набуттю гармонії і внутрішнього спокою. Досвідчений тренер проконтролює виконання вправ, а також відповість на всі запитання.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає йога-центр Namaste. Там на нього чекатиме наставник. Він видасть спеціальний килимок. Займатися Щасливчик буде в групі до 8 людей. За 6 занять по годині майбутня мама навчиться виконувати спрощені версії асан, контролювати своє дихання, а також зможе зміцнити м'язи та суглоби. Після вправ можна буде прийняти душ. Заняття найкраще відвідувати в зручному спортивному одязі. Абонемент діє 3 місяці після першого тренування.

Комплекс духовних і тілесних практик

На занятті майбутня мама зможе освоїти спрощені асани. Тренер також навчить правильно дихати. Це допоможе Щасливчикові розслабитися і гармонізувати свій внутрішній світ.

Групові заняття

Щасливчик відчує підтримку та допомогу з боку, адже разом з ним курс відвідуватимуть й інші майбутні мами. Виконувати асани разом набагато цікавіше.

6 занять по годині

За цей час Щасливчик зможе підготуватися до пологів. Досвідчений тренер проконтролює виконання всіх вправ.

Місце проведення враження:

1 відгук

В
Владислава
23 квітня 2018
Еще до беременности увлеклась йогой, даже посещала курсы. Во время беременности было немного страшно продолжать, ведь я не знала, как там и что будет, переживала за малыша и всякое такое. Но мои переживания оказались напрасными. Мы выполняли действительно упрощенные версии асан, мастер за всеми нами всеми наблюдала, помогала, видно было, что она любит свою работу и болеет за каждого из нас...
Еще до беременности увлеклась йогой, даже посещала курсы. Во время беременности было немного страшно продолжать, ведь я не знала, как там и что будет, переживала за малыша и всякое такое. Но мои переживания оказались напрасными. Мы выполняли действительно упрощенные версии асан, мастер за всеми нами всеми наблюдала, помогала, видно было, что она любит свою работу и болеет за каждого из нас, если можно так сказать))) Короче, все было здорово! Прошла курс и очень довольна осталась!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень