Йога для вагітних

1 людина
6 занять по 60 хвилин
Проходить у групі
Використати до 31.05.2019

Йога для вагітних — що це?

Своєрідна передпологова підготовка, яка включає правильну постановку дихання і виконання спеціальних спрощених асан. Курс корисних вправ допоможе майбутній мамі поліпшити тонус м'язів і розвинути гнучкість тіла. Крім цього, йога сприяє набуттю гармонії і внутрішнього спокою. Досвідчений тренер проконтролює виконання вправ, а також відповість на всі запитання.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає йога-центр Namaste. Там на нього чекатиме наставник. Він видасть спеціальний килимок. Займатися Щасливчик буде в групі до 8 людей. За 6 занять по годині майбутня мама навчиться виконувати спрощені версії асан, контролювати своє дихання, а також зможе зміцнити м'язи та суглоби. Після вправ можна буде прийняти душ. Заняття найкраще відвідувати в зручному спортивному одязі. Абонемент діє 3 місяці після першого тренування.

Комплекс духовних і тілесних практик

На занятті майбутня мама зможе освоїти спрощені асани. Тренер також навчить правильно дихати. Це допоможе Щасливчикові розслабитися і гармонізувати свій внутрішній світ.

Групові заняття

Щасливчик відчує підтримку та допомогу з боку, адже разом з ним курс відвідуватимуть й інші майбутні мами. Виконувати асани разом набагато цікавіше.

6 занять по годині

За цей час Щасливчик зможе підготуватися до пологів. Досвідчений тренер проконтролює виконання всіх вправ.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Владислава
23 квітня 2018
Еще до беременности увлеклась йогой, даже посещала курсы. Во время беременности было немного страшно продолжать, ведь я не знала, как там и что будет, переживала за малыша и всякое такое. Но мои переживания оказались напрасными. Мы выполняли действительно упрощенные версии асан, мастер за всеми нами всеми наблюдала, помогала, видно было, что она любит свою работу и болеет за каждого из нас, если можно так сказать))) Короче, все было здорово! Прошла курс и очень довольна осталась!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.