102808
 

Йога для вагітних

Курс духовних практик для майбутніх мам. Він включає в себе 6 занять по 60 хвилин. Тренування відбудуться в групі до 8 людей. Досвідчений наставник видасть спеціальний килимок і введе в курс справи. Для занять потрібно взяти зручний спортивний одяг. Після виконання вправ можна прийняти душ. Абонементом необхідно скористатися протягом трьох місяців після першого відвідування. детальніше...

1 люд. 6 занять по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
6 занять по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 28.02.2019

Йога для вагітних — що це?

Своєрідна передпологова підготовка, яка включає правильну постановку дихання і виконання спеціальних спрощених асан. Курс корисних вправ допоможе майбутній мамі поліпшити тонус м'язів і розвинути гнучкість тіла. Крім цього, йога сприяє набуттю гармонії і внутрішнього спокою. Досвідчений тренер проконтролює виконання вправ, а також відповість на всі запитання.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає йога-центр Namaste. Там на нього чекатиме наставник. Він видасть спеціальний килимок. Займатися Щасливчик буде в групі до 8 людей. За 6 занять по годині майбутня мама навчиться виконувати спрощені версії асан, контролювати своє дихання, а також зможе зміцнити м'язи та суглоби. Після вправ можна буде прийняти душ. Заняття найкраще відвідувати в зручному спортивному одязі. Абонемент діє 3 місяці після першого тренування.

Комплекс духовних і тілесних практик

На занятті майбутня мама зможе освоїти спрощені асани. Тренер також навчить правильно дихати. Це допоможе Щасливчикові розслабитися і гармонізувати свій внутрішній світ.

Групові заняття

Щасливчик відчує підтримку та допомогу з боку, адже разом з ним курс відвідуватимуть й інші майбутні мами. Виконувати асани разом набагато цікавіше.

6 занять по годині

За цей час Щасливчик зможе підготуватися до пологів. Досвідчений тренер проконтролює виконання всіх вправ.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

В
Владислава
23 квітня 2018
Еще до беременности увлеклась йогой, даже посещала курсы. Во время беременности было немного страшно продолжать, ведь я не знала, как там и что будет, переживала за малыша и всякое такое. Но мои переживания оказались напрасными. Мы выполняли действительно упрощенные версии асан, мастер за всеми нами всеми наблюдала, помогала, видно было, что она любит свою работу и болеет за каждого из нас...
Еще до беременности увлеклась йогой, даже посещала курсы. Во время беременности было немного страшно продолжать, ведь я не знала, как там и что будет, переживала за малыша и всякое такое. Но мои переживания оказались напрасными. Мы выполняли действительно упрощенные версии асан, мастер за всеми нами всеми наблюдала, помогала, видно было, что она любит свою работу и болеет за каждого из нас, если можно так сказать))) Короче, все было здорово! Прошла курс и очень довольна осталась!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень