102734
 

Комплекс сайкл-тренувань

Місячний курс, що складається з 12 занять із сайкл-аеробіки. Це особливий вид фітнесу, який допомагає пропрацювати одночасно всі групи м'язів. Інтенсивність і навантаження вправ новачок зможе регулювати самостійно. Під наглядом досвідченого інструктора він швидко освоїть їзду та підбере максимально комфортний режим. Тривалість тренування — одна година. Перші 15 хвилин заняття виокремлюються на розминку. детальніше...

1 люд. 12 занять по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
12 занять по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Комплекс сайкл-тренувань — що це?

Курс занять, який допоможе привести в тонус усі групи м'язів. Сайкл — це спеціальний тренажер, що нагадує велосипед. Виконуючи на ньому вправи, Щасливчик зможе розвинути силу та витривалість, а також поліпшити фізичну форму. Комплекс складається з 12 тренувань, кожне з яких триває 60 хвилин. Сайкл-аеробіка проводиться у групах до 15 осіб.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у стінах фітнес-клубу Gym Style, де обміняє сертифікат на місячний абонемент. Залишивши речі в окремій шафі, він вирушить до інструктора. До 15 хвилин наставник буде проводити розминку, готуючи м'язи до інтенсивного тренування. Решту часу професіонал приділить заняттю на сайклі. Він буде стежити за успіхами Щасливчика та давати поради щодо інтенсивності та темпу.

Комфортні умови

Регулювати швидкість їзди та навантаження спортсмен буде самостійно, вибираючи найбільш прийнятний для нього режим. Це допоможе уникнути перевтоми та травмувань.

12 занять

Скласти графік відвідувань на місяць Щасливчик зможе сам. Курс регулярних тренувань зміцнить серцево-судинну систему та збільшить витривалість.

І досвідченому спортсмену, і новачку

Заняття на сайклі не вимагають особливих умінь або навичок велосипедної їзди. Тут не потрібно тримати рівновагу та крутити педалі на повну силу, а тому тренування підійде кожному.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Gym Style - Фітнес-клуб
пр-т Героїв України, 9Р Показати на мапі

1 відгук

К
Кирилл
23 квітня 2018
Крутой курс, так как прокачиваются сразу необходимые мышцы. Я потом добавляю себе нагрузку при помощи нескольких упражнений, чтобы эффект был еще круче, но это по желанию - в целом можно и без них обойтись. Зал хороший, тренера классные, мне пока все очень нравится.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень