Комплекс сайкл-тренувань

1 людина
12 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Комплекс сайкл-тренувань — що це?

Курс занять, який допоможе привести в тонус усі групи м'язів. Сайкл — це спеціальний тренажер, що нагадує велосипед. Виконуючи на ньому вправи, Щасливчик зможе розвинути силу та витривалість, а також поліпшити фізичну форму. Комплекс складається з 12 тренувань, кожне з яких триває 60 хвилин. Сайкл-аеробіка проводиться у групах до 15 осіб.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у стінах фітнес-клубу Gym Style, де обміняє сертифікат на місячний абонемент. Залишивши речі в окремій шафі, він вирушить до інструктора. До 15 хвилин наставник буде проводити розминку, готуючи м'язи до інтенсивного тренування. Решту часу професіонал приділить заняттю на сайклі. Він буде стежити за успіхами Щасливчика та давати поради щодо інтенсивності та темпу.

Комфортні умови

Регулювати швидкість їзди та навантаження спортсмен буде самостійно, вибираючи найбільш прийнятний для нього режим. Це допоможе уникнути перевтоми та травмувань.

12 занять

Скласти графік відвідувань на місяць Щасливчик зможе сам. Курс регулярних тренувань зміцнить серцево-судинну систему та збільшить витривалість.

І досвідченому спортсмену, і новачку

Заняття на сайклі не вимагають особливих умінь або навичок велосипедної їзди. Тут не потрібно тримати рівновагу та крутити педалі на повну силу, а тому тренування підійде кожному.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Кирилл
23 квітня 2018
Крутой курс, так как прокачиваются сразу необходимые мышцы. Я потом добавляю себе нагрузку при помощи нескольких упражнений, чтобы эффект был еще круче, но это по желанию - в целом можно и без них обойтись. Зал хороший, тренера классные, мне пока все очень нравится.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.