101991
 

Курс фотографії

Аж 8 практичних індивідуальних занять з мистецтва фотографії. Це можливість максимально ефективно засвоїти секрети вдалого кадру — в умовах студії і під відкритим небом. Досвідчений фотограф визначить рівень навичок і складе авторську програму навчання з урахуванням особистих побажань. При собі необхідно мати фотоапарат. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
8 уроків по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2019

Курс фотографії — що це?

Повноцінний курс фотографії, що поєднує 8 практичних уроків. Досвідчений фотограф складе програму навчання з урахуванням рівня навиків і побажань учня. Це дозволить не тільки приділити час найважливішим моментам, але і отримати максимум користі з кожного заняття. На особистий розсуд, заняття можуть проходити як на вулиці, так і в професійній студії.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає знайомство з фотографом в професійній студії Twiggy. Вони визначать рівень навичок і обговорять побажання щодо подальших індивідуальних занять. На кожному з них належить освоювати нові теми, а теорія буде тісно переплітатися з практикою. При необхідності, викладач буде давати домашні завдання, які допоможуть закріпити нові навики на практиці і зроблять навчання ще цікавіше. На заняттях буде необхідний особистий фотоапарат.

Авторська програма курсу

Складаючи програму занять, викладач буде виходити з індивідуальних потреб учня. Він визначить рівень навичок, вислухає побажання і запропонує кілька цікавих тем. І вже в кінці курсу можна буде відчути, наскільки зміниться не тільки уявлення про фотомистецтво, але і якість знімків!

Цілих 8 занять

Така кількість індивідуальних занять дозволить охопити безліч цікавих тем і ефективно закріпити отримані навички. Так, протягом курсу можна детально розібрати різноманітні режими зйомки, освоїти правила роботи з композицією, навчитися виставляти світло в студії і багато іншого.

Практика в студії і на вулиці

Заняття будуть присвячені основам студійної зйомки і фотографуванню об'єктів під відкритим небом. При бажанні можна приділити увагу тільки одному напрямку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Студія творчої фотографії Дмитра Сазонова
вул. Морехідна 1В/3 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень