Курс фотографії

1 людина
8 уроків по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Курс фотографії — що це?

Повноцінний курс фотографії, що поєднує 8 практичних уроків. Досвідчений фотограф складе програму навчання з урахуванням рівня навиків і побажань учня. Це дозволить не тільки приділити час найважливішим моментам, але і отримати максимум користі з кожного заняття. На особистий розсуд, заняття можуть проходити як на вулиці, так і в професійній студії.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає знайомство з фотографом в професійній студії Twiggy. Вони визначать рівень навичок і обговорять побажання щодо подальших індивідуальних занять. На кожному з них належить освоювати нові теми, а теорія буде тісно переплітатися з практикою. При необхідності, викладач буде давати домашні завдання, які допоможуть закріпити нові навики на практиці і зроблять навчання ще цікавіше. На заняттях буде необхідний особистий фотоапарат.

Авторська програма курсу

Складаючи програму занять, викладач буде виходити з індивідуальних потреб учня. Він визначить рівень навичок, вислухає побажання і запропонує кілька цікавих тем. І вже в кінці курсу можна буде відчути, наскільки зміниться не тільки уявлення про фотомистецтво, але і якість знімків!

Цілих 8 занять

Така кількість індивідуальних занять дозволить охопити безліч цікавих тем і ефективно закріпити отримані навички. Так, протягом курсу можна детально розібрати різноманітні режими зйомки, освоїти правила роботи з композицією, навчитися виставляти світло в студії і багато іншого.

Практика в студії і на вулиці

Заняття будуть присвячені основам студійної зйомки і фотографуванню об'єктів під відкритим небом. При бажанні можна приділити увагу тільки одному напрямку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.