101991
 

Курс фотографії

Аж 8 практичних індивідуальних занять з мистецтва фотографії. Це можливість максимально ефективно засвоїти секрети вдалого кадру — в умовах студії і під відкритим небом. Досвідчений фотограф визначить рівень навичок і складе авторську програму навчання з урахуванням особистих побажань. При собі необхідно мати фотоапарат. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 2 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
8 уроків по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2018

Курс фотографії — що це?

Повноцінний курс фотографії, що поєднує 8 практичних уроків. Досвідчений фотограф складе програму навчання з урахуванням рівня навиків і побажань учня. Це дозволить не тільки приділити час найважливішим моментам, але і отримати максимум користі з кожного заняття. На особистий розсуд, заняття можуть проходити як на вулиці, так і в професійній студії.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає знайомство з фотографом в професійній студії Twiggy. Вони визначать рівень навичок і обговорять побажання щодо подальших індивідуальних занять. На кожному з них належить освоювати нові теми, а теорія буде тісно переплітатися з практикою. При необхідності, викладач буде давати домашні завдання, які допоможуть закріпити нові навики на практиці і зроблять навчання ще цікавіше. На заняттях буде необхідний особистий фотоапарат.

Авторська програма курсу

Складаючи програму занять, викладач буде виходити з індивідуальних потреб учня. Він визначить рівень навичок, вислухає побажання і запропонує кілька цікавих тем. І вже в кінці курсу можна буде відчути, наскільки зміниться не тільки уявлення про фотомистецтво, але і якість знімків!

Цілих 8 занять

Така кількість індивідуальних занять дозволить охопити безліч цікавих тем і ефективно закріпити отримані навички. Так, протягом курсу можна детально розібрати різноманітні режими зйомки, освоїти правила роботи з композицією, навчитися виставляти світло в студії і багато іншого.

Практика в студії і на вулиці

Заняття будуть присвячені основам студійної зйомки і фотографуванню об'єктів під відкритим небом. При бажанні можна приділити увагу тільки одному напрямку.

Місце проведення враження:

Студія творчої фотографії Дмитра Сазонова
вул. Морехідна 1В/3 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень