102720
 

Курс йоги

Курс з 8 занять тривалістю по 90 хвилин в одному з кращих миколаївських центрів — YogaHot. Для відвідування на вибір представлені три напрямки — йога Айенгара, хатха- та гаряча йога. Вивчення давньої східної техніки буде проходити в невеликій групі. Серія послідовних тренувань надасть комплексний вплив: допоможе здобути красиве тіло, позбавить стресу й негативних думок. детальніше...

1 люд. 8 занять по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
8 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Курс йоги — що це?

Комплекс групових занять по 3 напрямкам на вибір. Протягом трьох місяців Щасливчикові буде доступна йога Айенгара, хатха- та гаряча йога. У ході уроків він зрозуміє принцип єднання душі й тіла, а також навчиться контролювати потік думок. Щасливчик зможе розвинути гнучкість, пластику й витривалість. Крім того, він навчиться техніці правильного дихання, яка не тільки полегшить виконання різних асан, а й допоможе швидше впоратися з емоціями під час стресових ситуацій.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах YogaHot, де відбудуться його 8 занять з йоги. Тут він разом із невеликою групою буде відвідувати уроки тривалістю 90 хвилин. Новачкові доступні 3 напрямки, обирати й змінювати які він зможе самостійно. Усе почнеться з розминки й виконання спеціальних індійських вправ — асан. Потім слідує тренування правильного дихання, розтяжка й розслаблення м'язів. На час заняття центр надасть килимок, а після можна прийняти душ.

Йога для різних цілей

Будь-який тип йоги допомагає здобути красиві форми й досягти гармонії із собою, але інтенсивність вправ у кожного напряму різна. Програма гарячої йоги націлена на схуднення, хатха-йоги — на баланс душі й тіла, а йоги Айенгара — на зміцнення м'язів і поліпшення стану здоров'я.

8 занять по 90 хвилин

У Щасливчика буде 8 тренувань, у ході яких належить опанувати стародавнє індійське вчення. Він може познайомитися одночасно з 3-ма напрямками, по черзі змінюючи їх залежно від бажання.

Комплексний ефект

Йога — унікальна система вправ. Вона допомагає досягти фізичного й духовного балансу. Щасливчик зможе розвинути гнучкість і пластику, а також позбутися стресу та негативних думок.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YogaHot - Центр - Миколаїв
пр-т Центральний, 67 Показати на мапі

2 відгуки

Э
Эля
5 лютого 2018
подруга подарила мне сертификат, и я потащила ее с собой, конечно) мне очень понравилось. Хорошее помещение, прекрасный инструктор, продуктивная тренировка. Нет ощущения дискомфорта из-за того, что в группе - так даже лучше как-то. думаю продолжить сюда ходить

З
Зина
12 січня 2018
во-первых, нужно много пить. так жара переносится просто и тренировка результативнее. плюс, лайфхак для девушек: если срочно нужно убрать лишние кг перед ответственным событием, идите на горячую йогу. с вас уходит лишняя вода буквально за один раз. а для дальнейших тренировок это конечно только первый шаг. мне лично очень понравилось - грамотный подход у инструктора, все очень четко и ясно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень