Курс йоги

1 людина
8 занять по 90 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Курс йоги — що це?

Комплекс групових занять по 3 напрямкам на вибір. Протягом трьох місяців Щасливчикові буде доступна йога Айенгара, хатха- та гаряча йога. У ході уроків він зрозуміє принцип єднання душі й тіла, а також навчиться контролювати потік думок. Щасливчик зможе розвинути гнучкість, пластику й витривалість. Крім того, він навчиться техніці правильного дихання, яка не тільки полегшить виконання різних асан, а й допоможе швидше впоратися з емоціями під час стресових ситуацій.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах YogaHot, де відбудуться його 8 занять з йоги. Тут він разом із невеликою групою буде відвідувати уроки тривалістю 90 хвилин. Новачкові доступні 3 напрямки, обирати й змінювати які він зможе самостійно. Усе почнеться з розминки й виконання спеціальних індійських вправ — асан. Потім слідує тренування правильного дихання, розтяжка й розслаблення м'язів. На час заняття центр надасть килимок, а після можна прийняти душ.

Йога для різних цілей

Будь-який тип йоги допомагає здобути красиві форми й досягти гармонії із собою, але інтенсивність вправ у кожного напряму різна. Програма гарячої йоги націлена на схуднення, хатха-йоги — на баланс душі й тіла, а йоги Айенгара — на зміцнення м'язів і поліпшення стану здоров'я.

8 занять по 90 хвилин

У Щасливчика буде 8 тренувань, у ході яких належить опанувати стародавнє індійське вчення. Він може познайомитися одночасно з 3-ма напрямками, по черзі змінюючи їх залежно від бажання.

Комплексний ефект

Йога — унікальна система вправ. Вона допомагає досягти фізичного й духовного балансу. Щасливчик зможе розвинути гнучкість і пластику, а також позбутися стресу та негативних думок.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Эля
5 лютого 2018
подруга подарила мне сертификат, и я потащила ее с собой, конечно) мне очень понравилось. Хорошее помещение, прекрасный инструктор, продуктивная тренировка. Нет ощущения дискомфорта из-за того, что в группе - так даже лучше как-то. думаю продолжить сюда ходить
Зина
12 січня 2018
во-первых, нужно много пить. так жара переносится просто и тренировка результативнее. плюс, лайфхак для девушек: если срочно нужно убрать лишние кг перед ответственным событием, идите на горячую йогу. с вас уходит лишняя вода буквально за один раз. а для дальнейших тренировок это конечно только первый шаг. мне лично очень понравилось - грамотный подход у инструктора, все очень четко и ясно.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.