101977
 

Курс верхової їзди

Все, що потрібно, щоб навчитися впевнено триматися в сідлі — повний курс верхової їзди з 6 занять! Кожен урок триватиме 45 хвилин і торкнеться різних питань кінної виїздки. Новачок зможе освоїти правильну посадку, навчитися давати команди тварині і задавати для неї напрямок руху. Після такої базової підготовки почнеться освоєння різних стилів верхової їзди — алюрів. В результаті вийде вести коня на кроці, риссю, а впевнені наїзники зможуть навіть прокататися з вітерцем — галопом. Всі тренування проходять на просторому відкритому манежі у супроводі персонального інструктора. Програму занять він розробляє для кожного учня індивідуально. детальніше...

1 люд. 6 уроків по 45 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
6 уроків по 45 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Курс верхової їзди — що це?

Початківця наїзника навчать давати команди тварині і їхати на кроці, а якщо це буде легко, то допоможуть освоїти базові стилі — рись і галоп. Універсальність курсу в тому, що почати можна з будь-якого рівня. Кожне заняття проходить в індивідуальному форматі, а значить його легко адаптувати як під потреби новачків, так і для людей з певним досвідом. Граціозні коні добре натреновані і ведуть себе слухняно на манежі. Спілкування з ними запам'ятається надовго!

Як все відбувається?

Навчання верховій їзді відбудеться в заміському комплексі «Золота підкова» в 11 км від міста. Тут у великій стайні Щасливчика буде чекати спокійний породистий кінь. Досвідчений інструктор допоможе знайти з ним спільну мову вже на першій зустрічі. Він розповість, що подобається тварині, а що ні, познайомить з технікою безпеки і запропонує Щасливчику зайняти місце вершника. Цей і всі наступні уроки будуть присвячені виконанню базових вправ верхи. Інструктор поступово ускладнює завдання, а тому найбільш успішні учні зможуть в достатній мірі оволодіти їздою на всіх аллюрах — кроком, риссю і галопом.

Повноцінний курс — цілих 6 занять!

Для освоєння верхової їзди передбачено цілих 6 занять — кожне тривалістю 45 хвилин. Це час чистого навчання, адже кінь вже чекатиме повністю готовий. Часу буде достатньо, щоб відчути себе впевнено верхи, більш того, освоїти різні стилі катання.

Можливість навчитися:

  • основ правильної посадки
  • вмінню впевнено триматися в сідлі
  • віддавати команди тварині
  • виконувати повороти, зупинки і заїзди
  • рухатися на кроці і риссю

Індивідуальний супровід інструктора

Займатися з учнем буде персональний інструктор — майстер спорту з верхової їзди. Він розробить програму уроків у відповідності з наявними навичками, а також подбає про комфорт свого гостя — видасть йому шолом і, за бажанням, захисний жилет.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

1 відгук

О
Оля
17 травня 2015
Получила коробочку от парня, а внутри оказался урок верховой езды!!! Это такая была моя давняя мечта. Уже столько раз хотела попробовать, и все никак. Перед тем, как ехать, волновалась очень. Про бодо я до этого не знала. Вдруг не примут сертификат? Вдрург испугаюсь лошади. Разные мысли были. Но сейчас мог у сказать что переживала зря. Супер - спасибо вам всем. А в особенности тренеру!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень