101977
 

Курс їзди верхи

Все, що потрібно, щоб навчитися впевнено триматися в сідлі — повний курс верхової їзди з 6 занять! Кожен урок триватиме 45 хвилин і торкнеться різних питань кінної виїздки. Новачок зможе освоїти правильну посадку, навчитися давати команди тварині і задавати для неї напрямок руху. Після такої базової підготовки почнеться освоєння різних стилів верхової їзди — алюрів. В результаті вийде вести коня на кроці, риссю, а впевнені наїзники зможуть навіть прокататися з вітерцем — галопом. Всі тренування проходять на просторому відкритому манежі у супроводі персонального інструктора. Програму занять він розробляє для кожного учня індивідуально. детальніше...

1 люд. 6 уроків по 45 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
6 уроків по 45 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Курс верхової їзди — що це?

Початківця наїзника навчать давати команди тварині і їхати на кроці, а якщо це буде легко, то допоможуть освоїти базові стилі — рись і галоп. Універсальність курсу в тому, що почати можна з будь-якого рівня. Кожне заняття проходить в індивідуальному форматі, а значить його легко адаптувати як під потреби новачків, так і для людей з певним досвідом. Граціозні коні добре натреновані і ведуть себе слухняно на манежі. Спілкування з ними запам'ятається надовго!

Як все відбувається?

Навчання верховій їзді відбудеться в заміському комплексі «Золота підкова» в 11 км від міста. Тут у великій стайні Щасливчика буде чекати спокійний породистий кінь. Досвідчений інструктор допоможе знайти з ним спільну мову вже на першій зустрічі. Він розповість, що подобається тварині, а що ні, познайомить з технікою безпеки і запропонує Щасливчику зайняти місце вершника. Цей і всі наступні уроки будуть присвячені виконанню базових вправ верхи. Інструктор поступово ускладнює завдання, а тому найбільш успішні учні зможуть в достатній мірі оволодіти їздою на всіх аллюрах — кроком, риссю і галопом.

Повноцінний курс — цілих 6 занять!

Для освоєння верхової їзди передбачено цілих 6 занять — кожне тривалістю 45 хвилин. Це час чистого навчання, адже кінь вже чекатиме повністю готовий. Часу буде достатньо, щоб відчути себе впевнено верхи, більш того, освоїти різні стилі катання.

Можливість навчитися:

  • основ правильної посадки
  • вмінню впевнено триматися в сідлі
  • віддавати команди тварині
  • виконувати повороти, зупинки і заїзди
  • рухатися на кроці і риссю

Індивідуальний супровід інструктора

Займатися з учнем буде персональний інструктор — майстер спорту з верхової їзди. Він розробить програму уроків у відповідності з наявними навичками, а також подбає про комфорт свого гостя — видасть йому шолом і, за бажанням, захисний жилет.

Місце проведення враження:

Заміський комплекс "Золота підкова"
Миколаївська обл., Новоодеський район (19 км. від міста по Кіровоградській трасі, біля села Кандибине). Показати на мапі

1 відгук

О
Оля
17 травня 2015
Получила коробочку от парня, а внутри оказался урок верховой езды!!! Это такая была моя давняя мечта. Уже столько раз хотела попробовать, и все никак. Перед тем, как ехать, волновалась очень. Про бодо я до этого не знала. Вдруг не примут сертификат? Вдрург испугаюсь лошади. Разные мысли были. Но сейчас мог у сказать что переживала зря. Супер - спасибо вам всем. А в особенности тренеру!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень