Курс верхової їзди

1 людина
6 уроків по 45 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Курс верхової їзди — що це?

Початківця наїзника навчать давати команди тварині і їхати на кроці, а якщо це буде легко, то допоможуть освоїти базові стилі — рись і галоп. Універсальність курсу в тому, що почати можна з будь-якого рівня. Кожне заняття проходить в індивідуальному форматі, а значить його легко адаптувати як під потреби новачків, так і для людей з певним досвідом. Граціозні коні добре натреновані і ведуть себе слухняно на манежі. Спілкування з ними запам'ятається надовго!

Як все відбувається?

Навчання верховій їзді відбудеться в заміському комплексі «Золота підкова» в 11 км від міста. Тут у великій стайні Щасливчика буде чекати спокійний породистий кінь. Досвідчений інструктор допоможе знайти з ним спільну мову вже на першій зустрічі. Він розповість, що подобається тварині, а що ні, познайомить з технікою безпеки і запропонує Щасливчику зайняти місце вершника. Цей і всі наступні уроки будуть присвячені виконанню базових вправ верхи. Інструктор поступово ускладнює завдання, а тому найбільш успішні учні зможуть в достатній мірі оволодіти їздою на всіх аллюрах — кроком, риссю і галопом.

Повноцінний курс — цілих 6 занять!

Для освоєння верхової їзди передбачено цілих 6 занять — кожне тривалістю 45 хвилин. Це час чистого навчання, адже кінь вже чекатиме повністю готовий. Часу буде достатньо, щоб відчути себе впевнено верхи, більш того, освоїти різні стилі катання.

Можливість навчитися:

  • основ правильної посадки
  • вмінню впевнено триматися в сідлі
  • віддавати команди тварині
  • виконувати повороти, зупинки і заїзди
  • рухатися на кроці і риссю

Індивідуальний супровід інструктора

Займатися з учнем буде персональний інструктор — майстер спорту з верхової їзди. Він розробить програму уроків у відповідності з наявними навичками, а також подбає про комфорт свого гостя — видасть йому шолом і, за бажанням, захисний жилет.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Оля
17 травня 2015
Получила коробочку от парня, а внутри оказался урок верховой езды!!! Это такая была моя давняя мечта. Уже столько раз хотела попробовать, и все никак. Перед тем, как ехать, волновалась очень. Про бодо я до этого не знала. Вдруг не примут сертификат? Вдрург испугаюсь лошади. Разные мысли были. Но сейчас мог у сказать что переживала зря. Супер - спасибо вам всем. А в особенности тренеру!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.