Курс живопису

1 людина
12 уроків по 3 години
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Курс живопису   що це?

Захоплюючий екскурс в історію живопису і знайомство з головними секретами цього великого мистецтва. Цілих 12 занять в компанії професійного художника дозволяти освоїти кілька технік малювання, створити безліч вишуканих картин і отримати безцінний досвід. Програма уроків підбирається в індивідуальному порядку в залежності від рівня наявних навичок. У майстерні надаються всі необхідні для творчості інструменти і матеріали — від олівців — до полотен. А головне — всі намальовані картини залишаються на пам'ять, так що, при бажанні, можна відкривати вдома власну художню виставку.

Як все відбувається?

Заняття проходять в студії «Райдужний світ», де є всі умови для захоплюючої творчості. Після знайомства зі Щасливчиком, викладач визначить його рівень навичок, вислухає його побажання і складе індивідуальну програму занять. Так, на кожному занятті можна малювати по картині або ж присвятити весь курс створенню тільки одного шедевра, ретельно працюючи з кожною деталлю обраної композиції. Художник буде постійно знаходитися поруч і допомагати порадами.

Індивідуальна програма занять

Відчути себе справжнім художником може кожен! Для цього достатньо познайомитися з азами образотворчого мистецтва і освоїти кілька професійних прийомів. Програма кожного уроку буде плануватися, виходячи з наявності досвіду, і при необхідності коригуватися в ході курсу. Так що новачок зможе відкрити для себе світ живопису з нуля, а більш досвідчений учень — освоїти нові техніки та прийоми.

Кілька технік живопису

В залежності від особистих побажань протягом курсу вийде намалювати кілька картин. Їх належить виконати в декількох техніках — в олівці, олією, аквареллю (пензлем і мастихіном). При бажанні, можна присвятити весь час одній композиції.

1 відгук

Ольга
4 мая 2015
Собираясь на мастер-класс, не верила, что смогу нарисовать настоящую картину. Никогда дополнительно не занималась, поэтому комплексовала перед встречей с опытным художником. Каково же было мое удивление, когда мои отдельные мазки потихоньку стали образовывать пейзаж!!! Спасибо огромное такому замечательному преподавателю! Повесила дома, налюбоваться не могу!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки