101949

Курс живопису

Повноцінний курс живопису з 12 занять від професійного художника. Програма уроків складається в індивідуальному порядку залежно від рівня навичок. Всього належить створити до 12 картин в залежності від складності композиції. Новачки освоять ази декількох технік живопису — в олівці, олією та аквареллю. Всі необхідні інструменти і матеріали нададуть в студії, а готові картини можна залишити на пам'ять детальніше...

1 люд. 12 уроків по 3 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
12 уроків по 3 години
Все необхідне видається
Використати до 28.02.2019

Курс живопису   що це?

Захоплюючий екскурс в історію живопису і знайомство з головними секретами цього великого мистецтва. Цілих 12 занять в компанії професійного художника дозволяти освоїти кілька технік малювання, створити безліч вишуканих картин і отримати безцінний досвід. Програма уроків підбирається в індивідуальному порядку в залежності від рівня наявних навичок. У майстерні надаються всі необхідні для творчості інструменти і матеріали — від олівців — до полотен. А головне — всі намальовані картини залишаються на пам'ять, так що, при бажанні, можна відкривати вдома власну художню виставку.

Як все відбувається?

Заняття проходять в студії «Райдужний світ», де є всі умови для захоплюючої творчості. Після знайомства зі Щасливчиком, викладач визначить його рівень навичок, вислухає його побажання і складе індивідуальну програму занять. Так, на кожному занятті можна малювати по картині або ж присвятити весь курс створенню тільки одного шедевра, ретельно працюючи з кожною деталлю обраної композиції. Художник буде постійно знаходитися поруч і допомагати порадами.

Індивідуальна програма занять

Відчути себе справжнім художником може кожен! Для цього достатньо познайомитися з азами образотворчого мистецтва і освоїти кілька професійних прийомів. Програма кожного уроку буде плануватися, виходячи з наявності досвіду, і при необхідності коригуватися в ході курсу. Так що новачок зможе відкрити для себе світ живопису з нуля, а більш досвідчений учень — освоїти нові техніки та прийоми.

Кілька технік живопису

В залежності від особистих побажань протягом курсу вийде намалювати кілька картин. Їх належить виконати в декількох техніках — в олівці, олією, аквареллю (пензлем і мастихіном). При бажанні, можна присвятити весь час одній композиції.

1 відгук

О
Ольга
4 травня 2015
Собираясь на мастер-класс, не верила, что смогу нарисовать настоящую картину. Никогда дополнительно не занималась, поэтому комплексовала перед встречей с опытным художником. Каково же было мое удивление, когда мои отдельные мазки потихоньку стали образовывать пейзаж!!! Спасибо огромное такому замечательному преподавателю! Повесила дома, налюбоваться не могу!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень