Квест-кімната

4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 12 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Квест-кімната — що це?

Зал наповнений як десятками підказок, так і оманливими предметами. Друзям необхідно визначити, що правда, а що брехня. Quest Store надасть їм вибір між кімнатами «Наутілус», «Заповіт» та «Експонат». Умови однакові — покинути приміщення потрібно за годину. Якщо вибратися вийде, приятелі розкриють головний секрет, а якщо ні... таємниця залишиться в стінах аудиторії.

Як все відбувається?

Друзі вирушать до Quest Store. На місці їх зустріне інструктор, який пояснить правила. Він розповість, що можна робити, а що заборонено — наприклад, задіяти предмети, які не беруть участі в грі. Потім приятелі увійдуть в обрану кімнату, а за ними закриють двері. Шукати розгадку належить протягом години. Якщо щось не виходитиме, гравці можуть попросити підказку.

Командна робота

Головна ідея більшості квестів — колективний розум. Для проходження тієї чи іншої перешкоди необхідно шукати відповідь разом — це й веселіше, і продуктивніше.

Без спеціальних навичок

Принцип гри полягає в логічному мисленні. Якщо квест не тематичний, про що попереджають заздалегідь, немає необхідності застосовувати знання зі сфер науки, техніки, мистецтва та іншого.

Три кімнати на вибір

«Наутілус», «Заповіт» і «Експонат» — гостям доведеться обирати між цими приміщеннями. У кожного своя історія й унікальні завдання. Однакові тільки умови — година на те, щоб покинути місце.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Святослав
22 грудня 2017
Уже много где побывал, но в квест-комнату как-то не попадал. Сходил с друзьями, и мне очень понравилось! Сюжет интересный, но не напряжный - не нужно вспоминать какие-то факты из истории или чего-то в таком роде. Успели разгадать за 57 минут)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.