102690
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

60 хвилин, закритий простір та одна мета — вибратися з приміщення. Друзям належить подолати багато випробувань і виконати завдання, щоб покинути кімнату. Для цього не потрібно володіти спеціальними навичками в галузі науки чи мистецтва — тут працює тільки логіка. Четверо приятелів оберуть один із двох залів — «Заповіт», «Наутілус» або «Експонат». Гра почалася. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 30.09.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
4 людини
до 60 хвилин
Форма одягу - зручна
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Квест-кімната — що це?

Зал наповнений як десятками підказок, так і оманливими предметами. Щасливчикові та його трьом друзям необхідно визначити, що правда, а що брехня. Quest Store надасть їм вибір між кімнатами «Наутілус», «Заповіт» та «Експонат». Умови однакові — покинути приміщення потрібно за годину. Якщо вибратися вийде, приятелі розкриють головний секрет, а якщо ні... таємниця залишиться в стінах аудиторії.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить трьох друзів, і вони разом вирушать до Quest Store. На місці їх зустріне інструктор, який пояснить правила. Він розповість, що можна робити, а що заборонено — наприклад, задіяти предмети, які не беруть участі в грі. Потім приятелі увійдуть в обрану кімнату, а за ними закриють двері. Шукати розгадку належить протягом години. Якщо щось не виходитиме, Щасливчики можуть попросити підказку.

Командна робота

Головна ідея більшості квестів — колективний розум. Для проходження тієї чи іншої перешкоди необхідно шукати відповідь разом — це й веселіше, і продуктивніше.

Без спеціальних навичок

Принцип гри полягає в логічному мисленні. Якщо квест не тематичний, про що попереджають заздалегідь, немає необхідності застосовувати знання зі сфер науки, техніки, мистецтва та іншого.

Три кімнати на вибір

«Наутілус», «Заповіт» і «Експонат» — Щасливчикам доведеться обирати між цими двома приміщеннями. У кожного своя історія й унікальні завдання. Однакові тільки умови — година на те, щоб покинути місце.

Місце проведення враження:

Quest Store - Квест-кімната
вул. Чкалова, 98Б Показати на мапі
вул. Нікольська, 45 Показати на мапі

1 відгук

С
Святослав
22 грудня 2017
Уже много где побывал, но в квест-комнату как-то не попадал. Сходил с друзьями, и мне очень понравилось! Сюжет интересный, но не напряжный - не нужно вспоминать какие-то факты из истории или чего-то в таком роде. Успели разгадать за 57 минут)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень