102690
 

Квест-кімната

60 хвилин, закритий простір та одна мета — вибратися з приміщення. Друзям належить подолати багато випробувань і виконати завдання, щоб покинути кімнату. Для цього не потрібно володіти спеціальними навичками в галузі науки чи мистецтва — тут працює тільки логіка. Четверо приятелів оберуть один із двох залів — «Заповіт», «Наутілус» або «Експонат». Гра почалася. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
4 людини
до 60 хвилин
Форма одягу - зручна
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Квест-кімната — що це?

Зал наповнений як десятками підказок, так і оманливими предметами. Щасливчикові та його трьом друзям необхідно визначити, що правда, а що брехня. Quest Store надасть їм вибір між кімнатами «Наутілус», «Заповіт» та «Експонат». Умови однакові — покинути приміщення потрібно за годину. Якщо вибратися вийде, приятелі розкриють головний секрет, а якщо ні... таємниця залишиться в стінах аудиторії.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить трьох друзів, і вони разом вирушать до Quest Store. На місці їх зустріне інструктор, який пояснить правила. Він розповість, що можна робити, а що заборонено — наприклад, задіяти предмети, які не беруть участі в грі. Потім приятелі увійдуть в обрану кімнату, а за ними закриють двері. Шукати розгадку належить протягом години. Якщо щось не виходитиме, Щасливчики можуть попросити підказку.

Командна робота

Головна ідея більшості квестів — колективний розум. Для проходження тієї чи іншої перешкоди необхідно шукати відповідь разом — це й веселіше, і продуктивніше.

Без спеціальних навичок

Принцип гри полягає в логічному мисленні. Якщо квест не тематичний, про що попереджають заздалегідь, немає необхідності застосовувати знання зі сфер науки, техніки, мистецтва та іншого.

Три кімнати на вибір

«Наутілус», «Заповіт» і «Експонат» — Щасливчикам доведеться обирати між цими двома приміщеннями. У кожного своя історія й унікальні завдання. Однакові тільки умови — година на те, щоб покинути місце.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Quest Store - Квест-кімната
вул. Чкалова, 98Б Показати на мапі

вул. Нікольська, 45 Показати на мапі

1 відгук

С
Святослав
22 грудня 2017
Уже много где побывал, но в квест-комнату как-то не попадал. Сходил с друзьями, и мне очень понравилось! Сюжет интересный, но не напряжный - не нужно вспоминать какие-то факты из истории или чего-то в таком роде. Успели разгадать за 57 минут)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень