101957
 

Лазертаг з друзями

Найсучасніша мілітарі-розвага для компанії з 8 друзів — в реальному часі вони зможуть провести поєдинок з використанням лазерного зброї! Такі гвинтівки та автомати являють собою точні копії бойових оригіналів МР-514 і АКС-74, але стріляють невідчутними імпульсами. Попадання фіксують спеціальні датчики на пов'язках гравців. З їх допомогою буде легко визначити, хто вцілів після атаки суперників. Крім зброї, гостям клубу нададуть повний комплект екіпіровки. А сама гра пройде в дуже атмосферному місці — на території колишнього заводу площею цілих 2 тис. кв. метрів! детальніше...

8 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
8 людей
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Лазертаг з друзями — що це?

Компанії з 8-ми любителів активного відпочинку належить познайомитися з інноваційним видом зброї — бластерами. Це абсолютні копії реальних вогнепалів, в даному випадку гвинтівки МР-514 і автомата АКС-74, які у всьому повторюють оригінальні зразки, але, на відміну від них, стріляють лазерними імпульсами. Попадання фіксуються за допомогою спеціальних датчиків, розташованих на камуфляжних пов'язках гравців, тому бій набуває особливої атмосферності — ідеальні умови для бою в реальному часі. Друзям доведеться розділитися на 2 команди і влаштувати поєдинок на території заводського цеху.

Як все відбувається?

Єдине, про що треба подбати Щасливчику, — це хороша компанія для приємного проведення часу. Він зможе запросити з собою ще 7-х друзів, щоб відчути весь азарт тактичної мілітарі-ігри зі своєю командою. Про все інше потурбується клуб «Патріот» — він забезпечить гостей зброєю і захисної екіпіровкою, а також надасть інструктора, який буде супроводжувати гравців. Тренер розповість про базові правила, про техніку безпеки і навчить кожного поводитися зі зброєю. Після цього можна буде приступити безпосередньо до гри. Вирішальними для перемоги факторами стануть фізична витривалість і швидкість реакції.

Лазертаг — інноваційна мілітарі-гра

Лазерний бій вимагає задіяти всі майстерність стрільби, і вміння планувати тактику ведення поєдинку. Саме тому подібна розвага спочатку була придумана для тренування бійців спецпідрозділів. «Лазерні» попадання не відчуваються людиною, але зате датчики на пов'язках їх вловлюють умить. А перемагає та команда, у складі якої залишаються невразливі гравці.

Точні копії бойової зброї МР-514 і АКС-74

Для лазертага використовується зброя з позначкою ММГ, тобто «макети масово-габаритні». Даний шифр означає, що копії і за своєю вагою, і за розмірами повторюють оригінальні зразки і нічим їм не поступаються. Для гри запропонують одразу 2 види зброї:

  • ММГ МР-514 — макет компактної пневматичної гвинтівки
  • ММГ АКС-74 — макет автомата Калашникова зі складним металевим прикладом

Майданчик — 2000 кв. метрів заводського цеху

Локацією для проведення гри стане заводський цех площею 2 тис. кв. метрів. На цій території збереглися як типові для промислової зони споруди, які можуть послужити укриттями, так і були облаштовані нові «сховища» — з автомобільних шин, складених у купи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Клуб "Тарантіно"
вул. Чигрина, 29В Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень