Лазертаг з друзями

8 людей
60 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Лазертаг з друзями — що це?

Компанії з 8-ми любителів активного відпочинку належить познайомитися з інноваційним видом зброї — бластерами. Це абсолютні копії реальних вогнепалів, в даному випадку гвинтівки МР-514 і автомата АКС-74, які у всьому повторюють оригінальні зразки, але, на відміну від них, стріляють лазерними імпульсами. Попадання фіксуються за допомогою спеціальних датчиків, розташованих на камуфляжних пов'язках гравців, тому бій набуває особливої атмосферності — ідеальні умови для бою в реальному часі. Друзям доведеться розділитися на 2 команди і влаштувати поєдинок на території заводського цеху.

Як все відбувається?

Єдине, про що треба подбати Щасливчику, — це хороша компанія для приємного проведення часу. Він зможе запросити з собою ще 7-х друзів, щоб відчути весь азарт тактичної мілітарі-ігри зі своєю командою. Про все інше потурбується клуб «Патріот» — він забезпечить гостей зброєю і захисної екіпіровкою, а також надасть інструктора, який буде супроводжувати гравців. Тренер розповість про базові правила, про техніку безпеки і навчить кожного поводитися зі зброєю. Після цього можна буде приступити безпосередньо до гри. Вирішальними для перемоги факторами стануть фізична витривалість і швидкість реакції.

Лазертаг — інноваційна мілітарі-гра

Лазерний бій вимагає задіяти всі майстерність стрільби, і вміння планувати тактику ведення поєдинку. Саме тому подібна розвага спочатку була придумана для тренування бійців спецпідрозділів. «Лазерні» попадання не відчуваються людиною, але зате датчики на пов'язках їх вловлюють умить. А перемагає та команда, у складі якої залишаються невразливі гравці.

Точні копії бойової зброї МР-514 і АКС-74

Для лазертага використовується зброя з позначкою ММГ, тобто «макети масово-габаритні». Даний шифр означає, що копії і за своєю вагою, і за розмірами повторюють оригінальні зразки і нічим їм не поступаються. Для гри запропонують одразу 2 види зброї:

  • ММГ МР-514 — макет компактної пневматичної гвинтівки
  • ММГ АКС-74 — макет автомата Калашникова зі складним металевим прикладом

Майданчик — 2000 кв. метрів заводського цеху

Локацією для проведення гри стане заводський цех площею 2 тис. кв. метрів. На цій території збереглися як типові для промислової зони споруди, які можуть послужити укриттями, так і були облаштовані нові «сховища» — з автомобільних шин, складених у купи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.