Масаж трав'яними мішечками

1 людина
60 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Масаж трав'яними мішечками — що це?

Можливість зняти напругу і відновити душевну гармонію. Досвідчений фахівець вислухає побажання Щасливчика і опрацює всі ділянки тіла. Рослини в складі трав'яного збору мають лікувальну дію на організм. Масаж трав'яними мішечками — це також хороша можливість отримати порцію справжнього релаксу і привести до ладу думки. Крім того, сеанс допоможе поліпшити стан шкіри і позбутися токсинів.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію здоров'я «Баланс», де його зустріне досвідчений майстер. Він уточнить всі побажання і приступить безпосередньо до процедури. Сеанс відбудеться в атмосфері релаксу з легким мерехтінням свічок і тихою музикою. Майстер використовуватиме підігріті полотняні вузлики з лікувальними травами. Завдяки їм можна позбутися від токсинів і отримати цілий комплекс корисних елементів.

Позитивний ефект

Масаж трав'яними мішечками допомагає:

  • нормалізувати і прискорити метаболізм;
  • позбутися шкідливих речовин;
  • наситити тіло киснем;
  • поліпшити стан шкіри;
  • зміцнити імунітет.

Унікальна техніка

Масажист може постукувати, гладити або просто торкатися певних точок на тілі Щасливчика. Ці дії мають терапевтичний вплив на організм.

Розслаблююча атмосфера

Легка напівтемрява в поєднанні зі спокійною музикою допоможуть насолодитися релаксом сповна. Мерехтіння свічок додасть сеансу ноту романтики.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Даша
27 березня 2018
очень приятная процедура) кожа потом шелковая, а сам массаж очень расслабляет. прямо спать хочется немного) очень здорово

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.