102755
 

Масаж в чотири руки

Сеанс повного релаксу. Два досвідчених фахівця за допомогою масажних масел розімнуть усі ділянки тіла. За бажанням також використовується шоколадний мус. Професіонали застосовуватимуть техніку нейроседативного, а також точкового і антистресового масажу. Сеанс триває 60 хвилин. За цей час можна позбавитися від втоми і напруження. Масаж в чотири руки дозволить досягти подвійного ефекту. Аромамасла зроблять шкіру ніжною і шовковистою. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Масаж в чотири руки — що це?

Можливість отримати в два рази більше задоволення від корисної процедури. Справжні професіонали своєї справи разом розімнуть кожен сантиметр тіла. Завдяки техніці нейроседативного масажу Щасливчик зможе позбутися проблем зі сном, а також отримати заряд гарного настрою. Антистресовий масаж зніме скутість м'язів і усуне втому. Точкова техніка поліпшить кровообіг.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію здоров'я «Баланс». Там його зустрінуть досвідчені фахівці, які відразу ж уточнять всі побажання. Після цього майстри приступлять до процедури, під час якої вони використовуватимуть активні масажні та ароматичні масла. Також можна буде застосувати шоколадний мус. Впливаючи на активні точки, масажисти протягом 60 хвилин розімнуть кожну ділянку тіла, використовуючи при цьому техніки нейроседативного, точкового і антистресового масажу.

Подвійний ефект

Фахівці допоможуть отримати ще більше релаксу. Крім того, після сеансу Щасливчик зможе насолодитися подвійним ефектом від цілющої процедури.

Можливість вибору

У нейроседативній техніці зазвичай використовують аромамасло або шоколадний мус. Щасливчик зможе вибрати, що йому більше подобається.

Ефірні масла

Аромамасла зроблять шкіру Щасливчика ніжною і шовковистою. Також вони подарують приємний запах.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Баланс - Студія здоров'я
вул. Генерала Карпенка, 2/1 Показати на мапі

1 відгук

Е
Елена
28 березня 2018
Иду сейчас с процедуры и как раз пишу отзыв, так как я прямо переполнена эмоциями!) мне очень понравилось, массаж в 4 руки - это нечто! всем советую, процедура просто божественна!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень