101935
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Індивідуальний майстер-клас для двох, що розкриває основні правила та техніку гри в російський більярд. Урок пройде в обладнаному залі, де є 12-футові більярдні столи, а гравцям надають весь професійний інвентар. Учасники майстер-класу освоять базову стійку, навчаться потрапляти в лузи, познайомляться з тактикою ведення партій. Більш «просунуті» більярдісти зможуть дізнатися про техніку виконання складних ударів і позмагатися з досвідченим майстром. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас більярду для двох — що це?

Російський більярд вигідно відрізняється від всіх інших видів цієї популярної гри — столи більше, кулі важче, а лузи вужче. Завдяки таким умовам краще відпрацьовується техніка. Рухи більярдиста стають більш розміреними і продуманими, а питання тактики не відкладаються в довгий ящик. Учасникам майстер-класу належить познайомитися з «азами» популярної гри — навчитися забивати кулі в лузи, розраховувати силу ударів і траєкторію. Особлива перевага заняття в тому, що для двох друзів його проведуть індивідуально.

Як все відбувається?

Можна по-різному починати своє знайомство з більярдом, але клуб «Парадіз», в який потраплять Щасливчики, віддає перевагу класичній школі. Тут представлені 12-футові столи для російського більярду та інвентар найвищої якості. Кожен зможе підібрати для себе професійний кий і розбити традиційну піраміду з 15 однотонних куль, освоїти техніку ударів та відпрацювати її на практиці. Інструктор знайомить не тільки з базовими прийомами гри, але також допоможе вникнути в правила і навчить прораховувати траєкторію руху кулі. Щасливчики зможуть пограти між собою, і позмагатися по черзі з наставником.

Російські «піраміди» — техніка і правила

Поняття «російський більярд» має на увазі відразу кілька ігор, для яких використовується певний інвентар і які традиційно починаються з розбиття піраміди — вільної, московської, комбінованої і т. д. На майстер-класі друзі зможуть більш детально дізнатися про різновиди ігор та спробувати свої сили в одній з них.

Майстер-клас в індивідуальному форматі

З двома гостями інструктор буде працювати індивідуально, тому відсутність досвіду та навичок не буде перешкодою. Тренер приділить достатньо уваги кожному.

Партія в більярд на 12-футовому столі

Стіл для російського більярду розмірами 3,5х1,8 м буде в розпорядженні пари на момент проведення майстер-класу. При цьому, у гравців залишиться час, щоб влаштувати невелику партію і визначити, хто краще засвоїв поради майстра.

Місце проведення враження:

Більярдний клуб "Парадиз"
вул. Червоних Маевщиков, 13Б Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Е
Ентис Алексей
16 січня 2017
Впечатление получил как подарок, который пролежал почти 4 месяца. с одной стороны это удобно - выбрал наиболее удобное для себя время. Активировал по телефону за 5 минут, причем из всех вариантов времени организовали самое удобное. Несколько раз звонил оператор уточнял все ли мне понятно. Сам мастер класс прошел в ВИП зале. Это оказалась отдельная комната, что в принципе было удобно - никто не...
Впечатление получил как подарок, который пролежал почти 4 месяца. с одной стороны это удобно - выбрал наиболее удобное для себя время. Активировал по телефону за 5 минут, причем из всех вариантов времени организовали самое удобное. Несколько раз звонил оператор уточнял все ли мне понятно. Сам мастер класс прошел в ВИП зале. Это оказалась отдельная комната, что в принципе было удобно - никто не отвлекал. По времени заняло 2 часа. Инструктор добросовестно отработал с 2-мя "впечатляющимися" на отлично. Мы даже устали, как оказалось много чего делали неправильно. Но остались довольны. Сервис хоть и немного дороговат, но очень удобен и как подарок подходит отлично. Буду рекомендовать друзьям и пользоваться сам ( что кстати уже и сделал - заказал другу подарок - Фотосессия)

Л
Лилия
24 травня 2016
Дарила подарок своему любимому мужу и не пожалела!!!На мастер класс ходили вдвоём,обучал нас Дмитрий,он мастер своего дела!!!Если кто думает-не пожалеете!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень