101935
 

Майстер-клас більярду для двох

Індивідуальний майстер-клас для двох, що розкриває основні правила та техніку гри в російський більярд. Урок пройде в обладнаному залі, де є 12-футові більярдні столи, а гравцям надають весь професійний інвентар. Учасники майстер-класу освоять базову стійку, навчаться потрапляти в лузи, познайомляться з тактикою ведення партій. Більш «просунуті» більярдісти зможуть дізнатися про техніку виконання складних ударів і позмагатися з досвідченим майстром. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас більярду для двох — що це?

Російський більярд вигідно відрізняється від всіх інших видів цієї популярної гри — столи більше, кулі важче, а лузи вужче. Завдяки таким умовам краще відпрацьовується техніка. Рухи більярдиста стають більш розміреними і продуманими, а питання тактики не відкладаються в довгий ящик. Учасникам майстер-класу належить познайомитися з «азами» популярної гри — навчитися забивати кулі в лузи, розраховувати силу ударів і траєкторію. Особлива перевага заняття в тому, що для двох друзів його проведуть індивідуально.

Як все відбувається?

Можна по-різному починати своє знайомство з більярдом, але клуб «Парадіз», в який потраплять Щасливчики, віддає перевагу класичній школі. Тут представлені 12-футові столи для російського більярду та інвентар найвищої якості. Кожен зможе підібрати для себе професійний кий і розбити традиційну піраміду з 15 однотонних куль, освоїти техніку ударів та відпрацювати її на практиці. Інструктор знайомить не тільки з базовими прийомами гри, але також допоможе вникнути в правила і навчить прораховувати траєкторію руху кулі. Щасливчики зможуть пограти між собою, і позмагатися по черзі з наставником.

Російські «піраміди» — техніка і правила

Поняття «російський більярд» має на увазі відразу кілька ігор, для яких використовується певний інвентар і які традиційно починаються з розбиття піраміди — вільної, московської, комбінованої і т. д. На майстер-класі друзі зможуть більш детально дізнатися про різновиди ігор та спробувати свої сили в одній з них.

Майстер-клас в індивідуальному форматі

З двома гостями інструктор буде працювати індивідуально, тому відсутність досвіду та навичок не буде перешкодою. Тренер приділить достатньо уваги кожному.

Партія в більярд на 12-футовому столі

Стіл для російського більярду розмірами 3,5х1,8 м буде в розпорядженні пари на момент проведення майстер-класу. При цьому, у гравців залишиться час, щоб влаштувати невелику партію і визначити, хто краще засвоїв поради майстра.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Парадіз - Більярдний клуб
вул. Червоних Маевщиков, 13Б Показати на мапі

4 відгуки

А
Александр
10 січня 2018
Мастер-класс понравился. Конкретнее - мероприятие назначено было на первый же день и время, которые я назвал. Инструктор была внимательна, приветлива, не просто отрабатывала время, а реально прилагала старания, чтобы показать мне что-то новое, отвечала на вопросы, терпела мои повторяющиеся вопросы, вела себя профессионально и вдобавок была очень красивой девушкой :). Время протекло незаметно и...
Мастер-класс понравился. Конкретнее - мероприятие назначено было на первый же день и время, которые я назвал. Инструктор была внимательна, приветлива, не просто отрабатывала время, а реально прилагала старания, чтобы показать мне что-то новое, отвечала на вопросы, терпела мои повторяющиеся вопросы, вела себя профессионально и вдобавок была очень красивой девушкой :). Время протекло незаметно и продолжалось даже больше заявленного. Спасибо! Нужно будет повторить.

О
Оксана
20 грудня 2017
Добрый день! Мастер-класс прошел очень хорошо. Все началось вовремя! Впечатления остались только положительные. Мы были на "впечатлении" вдвоем с мужем. Надеюсь воспользоваться еще раз в ближайшем будущем, т.к. я совсем не умела играть в бильярд, а игра оказалась очень увлекательной, мастер интересно и доступно все объяснял. А муж сказал, что наконец-то узнал ответ на три вопроса, которые его...
Добрый день! Мастер-класс прошел очень хорошо. Все началось вовремя! Впечатления остались только положительные. Мы были на "впечатлении" вдвоем с мужем. Надеюсь воспользоваться еще раз в ближайшем будущем, т.к. я совсем не умела играть в бильярд, а игра оказалась очень увлекательной, мастер интересно и доступно все объяснял. А муж сказал, что наконец-то узнал ответ на три вопроса, которые его интересовали всю жизнь при игре в бильярд))))))))) и от сыгранной партии с мастером супруг также был в восторге!!!! Ребята, рекомендую провести свое свободное время в приятной обстановке и позитиве!!!!

Е
Ентис Алексей
16 січня 2017
Впечатление получил как подарок, который пролежал почти 4 месяца. с одной стороны это удобно - выбрал наиболее удобное для себя время. Активировал по телефону за 5 минут, причем из всех вариантов времени организовали самое удобное. Несколько раз звонил оператор уточнял все ли мне понятно. Сам мастер класс прошел в ВИП зале. Это оказалась отдельная комната, что в принципе было удобно - никто не...
Впечатление получил как подарок, который пролежал почти 4 месяца. с одной стороны это удобно - выбрал наиболее удобное для себя время. Активировал по телефону за 5 минут, причем из всех вариантов времени организовали самое удобное. Несколько раз звонил оператор уточнял все ли мне понятно. Сам мастер класс прошел в ВИП зале. Это оказалась отдельная комната, что в принципе было удобно - никто не отвлекал. По времени заняло 2 часа. Инструктор добросовестно отработал с 2-мя "впечатляющимися" на отлично. Мы даже устали, как оказалось много чего делали неправильно. Но остались довольны. Сервис хоть и немного дороговат, но очень удобен и как подарок подходит отлично. Буду рекомендовать друзьям и пользоваться сам ( что кстати уже и сделал - заказал другу подарок - Фотосессия)

Л
Лилия
24 травня 2016
Дарила подарок своему любимому мужу и не пожалела!!!На мастер класс ходили вдвоём,обучал нас Дмитрий,он мастер своего дела!!!Если кто думает-не пожалеете!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень