101936
 

Подаруй майстер клас більярду від Чемпіона!

Двом учасникам майстер-класу пощастить займатися за авторською методикою — індивідуальну програму для їх уроку розробить Чемпіон України! В залежності від особистих побажань можна обрати собі тренера. Ним може стати Валерія Васильєва, бронзова призерка Чемпіонату світу, або Дмитро Білозеров, неодноразовий призер та фіналіст Першості Європи у своїй категорії. Ці майстри в різний час завоювали чемпіонський титул в Україні, а тепер готові поділитися накопиченим досвідом. Майстер-клас буде присвячений тонкощам гри в російський більярд: від техніки базових ударів до тактики гри. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас більярду від Чемпіона — що це?

Урок повністю ексклюзивний, адже для двох гостей його проведе титулований професіонал — Валерія Васильєва або Дмитро Білозеров. Багаторазові призери міжнародних турнірів і чемпіонатів, вони досконало володіють технікою російського більярду і готові поділитися досвідом із гравцями-початківцями. Залежно від рівня навичок на занятті можна навчитися як базових прийомів гри, так і більш складних фінтів. Відпрацьовувати навички можна буде на 12-футовому професійному столі, кулі і кий для заняття також нададуть.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в більярдний клуб «Парадіз», де їх зустріне майстер спорту з безліччю регалій. Одне знайомство з такою людиною мотивує рости і розвиватися, що вже говорити про повноцінний майстер-клас, де фахівець такого високого рівня буде показувати, пояснювати і виправляти. Щасливчикам видадуть необхідний інвентар, після чого вони зможуть узгодити програму свого уроку з наставником і почати захоплююче навчання.

Майстер-клас від Чемпіона України

Заняття для двох гостей проведе титулований наставник. В залежності від побажань це може бути:

  • Валерія Васильєва — майстер спорту, дворазова бронзова призерка Чемпіонату світу серед юніорів, Чемпіонка України, бронзова призерка Чемпіонату світу серед дорослих
  • Дмитро Білозеров — майстер спорту, Чемпіон України, неодноразовий призер та фіналіст Першості Європи серед юніорів, переможець і призер багатьох міжнародних турнірів з російського більярду

Тактика і техніка російського більярду

Більшість часу на уроці буде приділено техніці і тактиці російського більярду. Серед різновидів ігор можна буде вибрати ту, яка найбільше до душі: вільну піраміду, московську, невську, комбіновану і т. д. Майстер індивідуально розробить програму заняття, «пройдеться» по базовим технікам, акцентуючи увагу на успіхах та помилках. Після чого можна буде зіграти партію з тренером або з другом під наглядом наставника.

VIP-зал для індивідуального майстер-класу

Ексклюзивне заняття пройде в обладнаному залі, де часто проводять чемпіонати різних рівнів. У розпорядженні гостей буде найбільший 12-футовий стіл для російського більярду (3,5х1,8 м), а також весь необхідний професійний інвентар. Зал оформлений картинами більярдної тематики, м'якими меблями, баром і акваріумом з екзотичними рибками.  

Місце проведення враження:

Більярдний клуб "Парадиз"
вул. Червоних Маевщиков, 13Б Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Е
Ентис Алексей
16 січня 2017
Впечатление получил как подарок, который пролежал почти 4 месяца. с одной стороны это удобно - выбрал наиболее удобное для себя время. Активировал по телефону за 5 минут, причем из всех вариантов времени организовали самое удобное. Несколько раз звонил оператор уточнял все ли мне понятно. Сам мастер класс прошел в ВИП зале. Это оказалась отдельная комната, что в принципе было удобно - никто не...
Впечатление получил как подарок, который пролежал почти 4 месяца. с одной стороны это удобно - выбрал наиболее удобное для себя время. Активировал по телефону за 5 минут, причем из всех вариантов времени организовали самое удобное. Несколько раз звонил оператор уточнял все ли мне понятно. Сам мастер класс прошел в ВИП зале. Это оказалась отдельная комната, что в принципе было удобно - никто не отвлекал. По времени заняло 2 часа. Инструктор добросовестно отработал с 2-мя "впечатляющимися" на отлично. Мы даже устали, как оказалось много чего делали неправильно. Но остались довольны. Сервис хоть и немного дороговат, но очень удобен и как подарок подходит отлично. Буду рекомендовать друзьям и пользоваться сам ( что кстати уже и сделал - заказал другу подарок - Фотосессия)

Л
Лилия
24 травня 2016
Дарила подарок своему любимому мужу и не пожалела!!!На мастер класс ходили вдвоём,обучал нас Дмитрий,он мастер своего дела!!!Если кто думает-не пожалеете!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень