Майстер-клас більярду

1 людина
60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас більярду — що це?

Знайомство з благородною та консервативною класикою російського більярду. Для нього використовуються величезні столи з вузькими лузами і стандартний набір з 16 куль. Всі вони, за винятком однієї, пофарбовані в колір слонової кістки та пронумеровані. У єдиної кольорової кулі особливе призначення — з її допомогою треба розбити піраміду. Схему проведення партії новачок пропрацює з інструктором, але основну увагу буде приділено техніці виконання ударів. Для більш досвідчених гравців заняття можна ускладнити.

Як все відбувається?

Для тих, хто захоплюється грою в більярд, клуб «Парадіз» давно став улюбленим місцем. Тих же, хто збирається відвідати заклад вперше, чекає приємний сюрприз — найпрофесійніші столи в місті, на яких не раз грали чемпіони України. Наставник познайомить свого учня з грою — разом їм належить пропрацювати основні техніки ударів і позмагатися в невеликому «спарингу».

Класика жанру — техніка російського більярду

Російський більярд є збірним терміном для декількох видів гри та заслужено вважається класикою. Використовується величезний стіл з вузькими лузами та важкі кулі. З одного боку такі умови значно ускладнюють гру, а з іншого — роблять її більш вдумливою і тактичною. На одному занятті можна буде:

  • освоїти основну стійку більярдиста
  • дізнатися секрети попадання в лузу
  • розібратися в тактиці гри

VIP-зал для індивідуального заняття

Індивідуальне заняття пройде в обладнаному залі, який часто орендується для проведення чемпіонатів різних рівнів. У розпорядженні гостей буде найбільший 12-футовий стіл для російського більярду (3,5х1,8 м), а також весь необхідний професійний інструментарій. Зал прикрашений картинами більярдної тематики, обставлений м'якими меблями, барною стійкою та акваріумом з екзотичними рибками.

Не потрібні спеціальні навички

Для того, щоб відвідати майстер-клас, зовсім не обов'язково мати попередній досвід гри в російський більярд. Про всі правила і техніки розкажуть на занятті. Воно буде мати індивідуальний формат, тому новачки освоять різні способи розбивання російських пірамід та попрактикуются прицільності в ударах. Більш досвідчені гравці зможуть освоїти складні фінти.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Александр
10 січня 2018
Мастер-класс понравился. Конкретнее - мероприятие назначено было на первый же день и время, которые я назвал. Инструктор была внимательна, приветлива, не просто отрабатывала время, а реально прилагала старания, чтобы показать мне что-то новое, отвечала на вопросы, терпела мои повторяющиеся вопросы, вела себя профессионально и вдобавок была очень красивой девушкой :). Время протекло незаметно и продолжалось даже больше заявленного. Спасибо! Нужно будет повторить.
Оксана
20 грудня 2017
Добрый день! Мастер-класс прошел очень хорошо. Все началось вовремя! Впечатления остались только положительные. Мы были на "впечатлении" вдвоем с мужем. Надеюсь воспользоваться еще раз в ближайшем будущем, т.к. я совсем не умела играть в бильярд, а игра оказалась очень увлекательной, мастер интересно и доступно все объяснял. А муж сказал, что наконец-то узнал ответ на три вопроса, которые его интересовали всю жизнь при игре в бильярд))))))))) и от сыгранной партии с мастером супруг также был в восторге!!!! Ребята, рекомендую провести свое свободное время в приятной обстановке и позитиве!!!!
Ентис Алексей
16 січня 2017
Впечатление получил как подарок, который пролежал почти 4 месяца. с одной стороны это удобно - выбрал наиболее удобное для себя время. Активировал по телефону за 5 минут, причем из всех вариантов времени организовали самое удобное. Несколько раз звонил оператор уточнял все ли мне понятно. Сам мастер класс прошел в ВИП зале. Это оказалась отдельная комната, что в принципе было удобно - никто не отвлекал. По времени заняло 2 часа. Инструктор добросовестно отработал с 2-мя "впечатляющимися" на отлично. Мы даже устали, как оказалось много чего делали неправильно. Но остались довольны. Сервис хоть и немного дороговат, но очень удобен и как подарок подходит отлично. Буду рекомендовать друзьям и пользоваться сам ( что кстати уже и сделал - заказал другу подарок - Фотосессия)
Лилия
24 травня 2016
Дарила подарок своему любимому мужу и не пожалела!!!На мастер класс ходили вдвоём,обучал нас Дмитрий,он мастер своего дела!!!Если кто думает-не пожалеете!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.