101934
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Повноцінне заняття, присвячене грі в російський більярд. Для проведення уроку створені всі умови: 12-футовий більярдний стіл та професійний інвентар, який видадуть на місці, відповідає найвищим стандартам. Гравець-початківець освоїть базову стійку, навчиться потрапляти в лузи, познайомиться з тактикою партій. Більш досвідчені більярдісти освоять складні тонкощі російського більярду. Заняття пройде в індивідуальному форматі.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас більярду — що це?

Знайомство з благородною та консервативною класикою російського більярду. Для нього використовуються величезні столи з вузькими лузами і стандартний набір з 16 куль. Всі вони, за винятком однієї, пофарбовані в колір слонової кістки та пронумеровані. У єдиної кольорової кулі особливе призначення — з її допомогою треба розбити піраміду. Схему проведення партії новачок пропрацює з інструктором, але основну увагу буде приділено техніці виконання ударів. Для більш досвідчених гравців заняття можна ускладнити.

Як все відбувається?

Для тих, хто захоплюється грою в більярд, клуб «Парадіз» давно став улюбленим місцем. Тих же, хто збирається відвідати заклад вперше, чекає приємний сюрприз — найпрофесійніші столи в місті, на яких не раз грали чемпіони України. Наставник познайомить свого учня з грою — разом їм належить пропрацювати основні техніки ударів і позмагатися в невеликому «спарингу».

Класика жанру — техніка російського більярду

Російський більярд є збірним терміном для декількох видів гри та заслужено вважається класикою. Використовується величезний стіл з вузькими лузами та важкі кулі. З одного боку такі умови значно ускладнюють гру, а з іншого — роблять її більш вдумливою і тактичною. На одному занятті можна буде:

  • освоїти основну стійку більярдиста
  • дізнатися секрети попадання в лузу
  • розібратися в тактиці гри

VIP-зал для індивідуального заняття

Індивідуальне заняття пройде в обладнаному залі, який часто орендується для проведення чемпіонатів різних рівнів. У розпорядженні гостей буде найбільший 12-футовий стіл для російського більярду (3,5х1,8 м), а також весь необхідний професійний інструментарій. Зал прикрашений картинами більярдної тематики, обставлений м'якими меблями, барною стійкою та акваріумом з екзотичними рибками.

Не потрібні спеціальні навички

Для того, щоб відвідати майстер-клас, зовсім не обов'язково мати попередній досвід гри в російський більярд. Про всі правила і техніки розкажуть на занятті. Воно буде мати індивідуальний формат, тому новачки освоять різні способи розбивання російських пірамід та попрактикуются прицільності в ударах. Більш досвідчені гравці зможуть освоїти складні фінти.

Місце проведення враження:

Парадіз - Більярдний клуб
вул. Червоних Маевщиков, 13Б Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Е
Ентис Алексей
16 січня 2017
Впечатление получил как подарок, который пролежал почти 4 месяца. с одной стороны это удобно - выбрал наиболее удобное для себя время. Активировал по телефону за 5 минут, причем из всех вариантов времени организовали самое удобное. Несколько раз звонил оператор уточнял все ли мне понятно. Сам мастер класс прошел в ВИП зале. Это оказалась отдельная комната, что в принципе было удобно - никто не...
Впечатление получил как подарок, который пролежал почти 4 месяца. с одной стороны это удобно - выбрал наиболее удобное для себя время. Активировал по телефону за 5 минут, причем из всех вариантов времени организовали самое удобное. Несколько раз звонил оператор уточнял все ли мне понятно. Сам мастер класс прошел в ВИП зале. Это оказалась отдельная комната, что в принципе было удобно - никто не отвлекал. По времени заняло 2 часа. Инструктор добросовестно отработал с 2-мя "впечатляющимися" на отлично. Мы даже устали, как оказалось много чего делали неправильно. Но остались довольны. Сервис хоть и немного дороговат, но очень удобен и как подарок подходит отлично. Буду рекомендовать друзьям и пользоваться сам ( что кстати уже и сделал - заказал другу подарок - Фотосессия)

Л
Лилия
24 травня 2016
Дарила подарок своему любимому мужу и не пожалела!!!На мастер класс ходили вдвоём,обучал нас Дмитрий,он мастер своего дела!!!Если кто думает-не пожалеете!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень