101925
 

Майстер-клас dj

Перші кроки в мистецтві діджеїнгу. Це індивідуальне заняття, в ході якого досвідчений викладач навчить підбирати музичний матеріал, міксувати його й накладати звукові ефекти. Практикуватися у створенні електронних треків належить на сучасному обладнанні бренду «Pioneer». детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
2 години
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас dj — що це?

Чудова можливість познайомитися з мистецтвом зведення та міксування треків на індивідуальному занятті! Досвідчений діджей навчить працювати на професійному обладнанні марки «Pioneer» й обробляти підібраний музичний матеріал. Завдяки оригінальним звуковим ефектам звичні композиції звучать абсолютно по-новому!

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить в Nikolaev DJ School, де він зануриться у дивовижний світ електронної музики. У ролі викладача виступить діджей із солідним досвідом, який навчить азам своєї справи. Протягом заняття захоплююча теорія буде чергуватися з творчою практикою на сучасному обладнанні. Музичні експерименти будуть найрізноманітнішими.

Експрес-навчання від профі

Урок пройде в індивідуальному форматі. Досвідчений викладач побудує хід заняття залежно від наявності досвіду. Якщо майстер-клас відвідає новачок — йому належить опанувати найпростіші ази діджеїнгу. Більш досвідченим «електронним композиторам» профі розповість, як відшукати свій унікальний стиль і навчить працювати з публікою.

Навички діджеїнгу

За 2 години вийде опанувати найголовніші тонкощі діджеїнгу:

  • навчитися поводитися з професійним обладнанням;
  • структурувати та міксувати треки;
  • накладати звукові ефекти;
  • створювати й записувати сети.

Сучасне обладнання «Pioneer»

Навчання проводиться на сучасному обладнанні відомої японської марки «Pioneer». Завдяки бездоганній якості звуку, саме їй віддають перевагу більшість світових діджеїв!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

2 вересня 2017
Здравствуйте! Здравствуйте! Большое спасибо за хорошую организацию. Все понравилось! Получил море эмоций и позитива! Такой подарок действительно оригинальный, необычный и запоминающийся! Уже рекомендую ваши услуги друзьям и знакомым.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень