101925
 

Майстер-клас dj

Перші кроки в мистецтві діджеїнгу. Це індивідуальне заняття, в ході якого досвідчений викладач навчить підбирати музичний матеріал, міксувати його й накладати звукові ефекти. Практикуватися у створенні електронних треків належить на сучасному обладнанні бренду «Pioneer». детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
2 години
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас dj — що це?

Чудова можливість познайомитися з мистецтвом зведення та міксування треків на індивідуальному занятті! Досвідчений діджей навчить працювати на професійному обладнанні марки «Pioneer» й обробляти підібраний музичний матеріал. Завдяки оригінальним звуковим ефектам звичні композиції звучать абсолютно по-новому!

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить в Nikolaev DJ School, де він зануриться у дивовижний світ електронної музики. У ролі викладача виступить діджей із солідним досвідом, який навчить азам своєї справи. Протягом заняття захоплююча теорія буде чергуватися з творчою практикою на сучасному обладнанні. Музичні експерименти будуть найрізноманітнішими.

Експрес-навчання від профі

Урок пройде в індивідуальному форматі. Досвідчений викладач побудує хід заняття залежно від наявності досвіду. Якщо майстер-клас відвідає новачок — йому належить опанувати найпростіші ази діджеїнгу. Більш досвідченим «електронним композиторам» профі розповість, як відшукати свій унікальний стиль і навчить працювати з публікою.

Навички діджеїнгу

За 2 години вийде опанувати найголовніші тонкощі діджеїнгу:

  • навчитися поводитися з професійним обладнанням;
  • структурувати та міксувати треки;
  • накладати звукові ефекти;
  • створювати й записувати сети.

Сучасне обладнання «Pioneer»

Навчання проводиться на сучасному обладнанні відомої японської марки «Pioneer». Завдяки бездоганній якості звуку, саме їй віддають перевагу більшість світових діджеїв!

Місце проведення враження:

1 відгук

2 вересня 2017
Здравствуйте! Здравствуйте! Большое спасибо за хорошую организацию. Все понравилось! Получил море эмоций и позитива! Такой подарок действительно оригинальный, необычный и запоминающийся! Уже рекомендую ваши услуги друзьям и знакомым.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень