Майстер-клас dj

1 людина
2 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас dj — що це?

Чудова можливість познайомитися з мистецтвом зведення та міксування треків на індивідуальному занятті! Досвідчений діджей навчить працювати на професійному обладнанні марки «Pioneer» й обробляти підібраний музичний матеріал. Завдяки оригінальним звуковим ефектам звичні композиції звучать абсолютно по-новому!

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить в Nikolaev DJ School, де він зануриться у дивовижний світ електронної музики. У ролі викладача виступить діджей із солідним досвідом, який навчить азам своєї справи. Протягом заняття захоплююча теорія буде чергуватися з творчою практикою на сучасному обладнанні. Музичні експерименти будуть найрізноманітнішими.

Експрес-навчання від профі

Урок пройде в індивідуальному форматі. Досвідчений викладач побудує хід заняття залежно від наявності досвіду. Якщо майстер-клас відвідає новачок — йому належить опанувати найпростіші ази діджеїнгу. Більш досвідченим «електронним композиторам» профі розповість, як відшукати свій унікальний стиль і навчить працювати з публікою.

Навички діджеїнгу

За 2 години вийде опанувати найголовніші тонкощі діджеїнгу:

  • навчитися поводитися з професійним обладнанням;
  • структурувати та міксувати треки;
  • накладати звукові ефекти;
  • створювати й записувати сети.

Сучасне обладнання «Pioneer»

Навчання проводиться на сучасному обладнанні відомої японської марки «Pioneer». Завдяки бездоганній якості звуку, саме їй віддають перевагу більшість світових діджеїв!

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Вячеслав
2 вересня 2017
http://ok.ru/profile/575085625879
Здравствуйте! Здравствуйте! Большое спасибо за хорошую организацию. Все понравилось! Получил море эмоций и позитива! Такой подарок действительно оригинальный, необычный и запоминающийся! Уже рекомендую ваши услуги друзьям и знакомым.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.