Майстер-клас коктейлів

2 людини
до 2,5 годин
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас коктейлів — що це?

Захоплюючий урок з приготування коктейлів декількох видів. Бармен розкриє секрети і поділиться техніками створення смачних напоїв. Справжній професіонал своєї справи розповість про особливості використання барних аксесуарів, пояснить, для чого потрібні шейкери, джиггери, гейзери і спеціальні ложки у вигляді спіралі. На занятті Щасливчики не тільки навчаться готувати коктейлі, а й зможуть насолодитися їх смаком разом з друзями.

Як все відбувається?

Два Щасливчика приїдуть в Party Bar ЁЖ, де їх зустріне бармен. Після годинної теорії друзі зможуть приступити до практики. Вони навчаться готувати коктейлі трьох різних видів: легкий і міцний, а також сауер. Всього Щасливчики зроблять по 3 напоя. Ще 3 приготує сам бармен. На завершення майстер-класу можна буде продегустувати коктейлі разом зі своїми друзями.

Лекція від справжнього профі

Перш ніж приступати до приготування напоїв Щасливчики ознайомляться з теорією та дізнаються, як потрібно працювати з основними барними аксесуарами. Бармен розкриє професійні секрети і відповість на питання.

Коктейлі різних видів

Щасливчики приготують кілька коктейлів, використовуючи при цьому різні техніки. Це дозволить їм розширити смакову палітру, а також порівняти свої напої з напоями бармена.

Дегустація в компанії друзів

Після майстер-класу Щасливчики зможуть пригостити напоями двох своїх друзів. Дегустація допоможе вибрати кращий коктейль.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Яна
5 квітня 2018
Побывали недавно с парнем на мастер-классе коктейлей. Нам понравилось. Было познавательно и интересно. Больше всего понравился легкий коктейль. А парню сауэр. Короче, теперь дома пробуем повторить успех)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.