102782
 

Майстер-клас коктейлів

Можливість дізнатися таємниці професійного бармена і навчитися готувати коктейлі разом з другом. Справжній майстер своєї справи розповість про те, як правильно користуватися шейкером, джиггером, гейзером і спеціальними ложками у вигляді спіралі. Після лекції бармена можна буде закріпити отримані знання на практиці і приготувати легкий і міцний коктейлі, а також сауер. Приємним завершенням вечора стане дегустація напоїв. Тривалість заняття - 2,5 години. детальніше...

2 люд. до 2,5 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
до 2,5 годин
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас коктейлів — що це?

Захоплюючий урок з приготування коктейлів декількох видів. Бармен розкриє секрети і поділиться техніками створення смачних напоїв. Справжній професіонал своєї справи розповість про особливості використання барних аксесуарів, пояснить, для чого потрібні шейкери, джиггери, гейзери і спеціальні ложки у вигляді спіралі. На занятті Щасливчики не тільки навчаться готувати коктейлі, а й зможуть насолодитися їх смаком разом з друзями.

Як все відбувається?

Два Щасливчика приїдуть в Party Bar ЁЖ, де їх зустріне бармен. Після годинної теорії друзі зможуть приступити до практики. Вони навчаться готувати коктейлі трьох різних видів: легкий і міцний, а також сауер. Всього Щасливчики зроблять по 3 напоя. Ще 3 приготує сам бармен. На завершення майстер-класу можна буде продегустувати коктейлі разом зі своїми друзями.

Лекція від справжнього профі

Перш ніж приступати до приготування напоїв Щасливчики ознайомляться з теорією та дізнаються, як потрібно працювати з основними барними аксесуарами. Бармен розкриє професійні секрети і відповість на питання.

Коктейлі різних видів

Щасливчики приготують кілька коктейлів, використовуючи при цьому різні техніки. Це дозволить їм розширити смакову палітру, а також порівняти свої напої з напоями бармена.

Дегустація в компанії друзів

Після майстер-класу Щасливчики зможуть пригостити напоями двох своїх друзів. Дегустація допоможе вибрати кращий коктейль.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

Я
Яна
5 квітня 2018
Побывали недавно с парнем на мастер-классе коктейлей. Нам понравилось. Было познавательно и интересно. Больше всего понравился легкий коктейль. А парню сауэр. Короче, теперь дома пробуем повторить успех)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень