103009
 

Майстер-клас бачати для двох

Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Після цього під керівництвом викладача учні освоять базові елементи бачати та спробують танцювати в парі. До кінця уроку вони розучать міні-зв'язку з 5-6 «вісімок». Майстер-клас підійде для будь-якого рівня підготовки. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 15 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Після цього під керівництвом викладача учні освоять базові елементи бачати та спробують танцювати в парі. До кінця уроку вони розучать міні-зв'язку з 5-6 «вісімок». Майстер-клас підійде для будь-якого рівня підготовки.

Чому ми вибрали студію танців Social Dance Club

У розпорядженні учнів буде власний зал і роздягальня. У приміщеннях є дзеркала на весь зріст і кондиціонери. Інструктор викладає танці з 2010 року. Студія розташована в Заводському районі міста поруч з Миколаївською філією Європейського університету.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Social Dance Club - Студія танців
вул. Бузника, 5/1 Показати на мапі

1 відгук

А
Ангелина
17 липня 2018
Мастер-класс мне на День рождения подарила мама. Она знала, что я очень люблю танцевать, а бачата - это то направление, которое давно планировала освоить. Долго уговаривала парня пойти со мной. Он сначала не хотел, но мне удалось уломать))) в итоге - довольны остались оба! Обучение прошло очень весело и интересно! Плюс - могли наблюдать за собой в зеркало! Короче, +1 новый навык нам )))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень