Майстер-клас бачати для двох

2 людини
60 хвилин
Доступно з 15 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Після цього під керівництвом викладача учні освоять базові елементи бачати та спробують танцювати в парі. До кінця уроку вони розучать міні-зв'язку з 5-6 «вісімок». Майстер-клас підійде для будь-якого рівня підготовки.

Чому ми вибрали студію танців Social Dance Club

У розпорядженні учнів буде власний зал і роздягальня. У приміщеннях є дзеркала на весь зріст і кондиціонери. Інструктор викладає танці з 2010 року. Студія розташована в Заводському районі міста поруч з Миколаївською філією Європейського університету.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ангелина
17 липня 2018
Мастер-класс мне на День рождения подарила мама. Она знала, что я очень люблю танцевать, а бачата - это то направление, которое давно планировала освоить. Долго уговаривала парня пойти со мной. Он сначала не хотел, но мне удалось уломать))) в итоге - довольны остались оба! Обучение прошло очень весело и интересно! Плюс - могли наблюдать за собой в зеркало! Короче, +1 новый навык нам )))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.