101985
 

Майстер-клас скелелазіння для двох

Індивідуальний майстер-клас скелелазіння — для двох учасників його проведе персональний тренер. В якості тренувального стенду обраний відкритий скалодром в парку Перемоги. Висота стіни тут до 8 м, а загальна площа для лазіння — 18 кв. м. Кожному видадуть страхувальний пояс і шолом, а також проведуть вступний інструктаж. На ньому новачки дізнаються про правильній техніці підйому і спуску: як правильно переставляти ноги, виконувати хвати руками і використовувати страховку. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас скелелазіння для двох — що це?

Випробування для любителів активного відпочинку, яким доведеться добряче постаратися, щоб підкорити найбільшу висоту — до 8 метрів. Стенд для лазіння імітує рельєф, який зустрічається у скель в природі, але замість виступаючих гірських порід тут застосували спеціальні зачіпки. Спираючись на них ногами і хапаючись руками, можна прокласти собі маршрут вгору по вертикальній стіні.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають скеледром у парку Перемоги, де готуючись до їхнього приходу, на місце прибуде професійний інструктор. З парою він буде працювати індивідуально, пояснюючи їм основні техніки підйому та спуску: правильну постановку ніг, хвати руками, моменти, пов'язані з використанням страховки. Після того, як Щасливчики пройдуть базову підготовку, вони зможуть одночасно відпрацьовувати навички на скелелазному стенді. 

Штучна «скала» висотою 8 метрів

Стенд зі спеціальними зачіпками має висоту до 8 метрів. Щодо землі він розташований вертикально, а тому піднятися на гору зовсім непросто.

Супровід індивідуального інструктора

Персональний інструктор познайомить учасників майстер-класу з усіма базовими правилами, що стосуються техніки лазіння і безпеки. Саме тому попередні навички гостям не знадобляться.

Повна екіпіровка для скелелазіння

Для підкорення скелелазного стенду кожному видадуть страхувальний пояс і шолом. З таким комплектом захисту можна почувати себе впевнено навіть на великій висоті.

Місце проведення враження:

Мотузковий парк "Драйв"

1 відгук

Г
Галя
31 травня 2015
Очень весело все получилось. Выходной прошел не зря) Спасибо друзьям, что открыли для нас с мч подарки бодо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень