101985
 

Майстер-клас скелелазіння для двох

Індивідуальний майстер-клас скелелазіння — для двох учасників його проведе персональний інструктор. У якості тренувального стенду обраний відкритий скалодром в парку Перемоги. Висота стіни тут до 8 м, а загальна площа для лазіння — 18 м2. Кожному видадуть страхувальний пояс і шолом, а також проведуть вступний інструктаж. На ньому новачки дізнаються про правильну техніку підйому та спуску: як переставляти ноги, виконувати хвати руками й використовувати страховку. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас скелелазіння для двох — що це?

Випробування для любителів активного відпочинку, яким доведеться добряче постаратися, щоб підкорити найбільшу висоту — до 8 метрів. Стенд для лазіння імітує рельєф, який зустрічається у природних скель, але замість виступаючих гірських порід тут застосували спеціальні зачіпки. Спираючись на них ногами та хапаючись руками, можна прокласти собі маршрут вгору по вертикальній стіні.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають скеледром у парку Перемоги, де їх зустріне професійний інструктор. З парою він буде працювати індивідуально, пояснюючи їм основні техніки підйому та спуску: правильну постановку ніг, хвати руками, використання страховки. Після того, як Щасливчики пройдуть базову підготовку, вони зможуть одночасно відпрацьовувати навички на скелелазному стенді. 

Штучна скеля висотою 8 метрів

Стенд зі спеціальними зачіпками має висоту до 8 метрів. Щодо землі він розташований вертикально, а тому піднятися нагору зовсім непросто.

Супровід індивідуального інструктора

Персональний інструктор познайомить учасників майстер-класу з усіма базовими правилами, що стосуються техніки лазіння і безпеки. Саме тому попередні навички Щасливчикам не знадобляться.

Повне екіпірування для скелелазіння

Для підкорення скелелазного стенду кожному видадуть страхувальний пояс і шолом. З таким комплектом захисту можна почуватися впевнено навіть на великій висоті.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Драйв - Мотузковий парк
пр-т Героїв України, 4, Парк Перемоги Показати на мапі

2 відгуки

К
Кристина
16 травня 2018
На мастер-классе инструктор показал, как нужно правильно выполнять хваты руками, переставлять ноги и использовать страховку. Очень увлекательное занятие, рекомендую!

Г
Галя
31 травня 2015
Очень весело все получилось. Выходной прошел не зря) Спасибо друзьям, что открыли для нас с мч подарки бодо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень