101984
 

Майстер-клас зі скелелазіння

Новий досвід і спортивне дозвілля — це про індивідуальний майстер-класі скелелазіння. Він відбудеться на території парку Перемоги, де під відкритим небом підноситься скелелазний стенд площею 18 кв. метрів. Перш ніж піднятися на найбільшу висоту — до 8 метрів — потрібно освоїти базові техніки разом з інструктором. Він розповість про те, як правильно ставити ноги, робити хвати руками і надійно закріплювати на тілі страхувальний пояс. Останній видадуть разом із захисним шоломом безпосередньо перед підйомом на штучну скелю. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Здолати перші метри на скеледромі, а потім — піднятися на самий верх! Попередня підготовка не знадобиться, адже її прямо на місці проведе досвідчений інструктор. Він навчить правильно ставити ноги, робити хвати руками, надійно закріплювати на тілі страхувальний пояс. Після короткого теоретичного введення можна буде приступити безпосередньо до лазіння. Маленький нюанс на замітку — спускатися не менш захоплююче, ніж підніматися!

Як всевідбуваєтьбся?

Відкритий скалодром в парку Перемоги стане для Щасливчика можливістю первірити свою фізичну підготовку. Сюди він приїде для того, щоб отримати порцію позитивних вражень та освоїти ази скелелазіння у супроводі професійного тренера. На місці Щасливчику видадуть захисний шолом і допоможуть закріпити на поясі страхувальну систему. Освоєння основних прийомів почнеться на землі, а далі поступово переміститься на вертикальну стіну скеледрому. 

Лазіння по стіні із зачіпками

Площа стенду для скелелазіння 18 кв. м, а висота — до 8. Скалодром ідеальний для початку тренувань і дозволить відмінно відпочити на свіжому повітрі. Стіна для лазіння відкрита і закріплена поряд з високими соснами.

Інструктаж від професіонала

Для учасника майстер-класу передбачений попередній інструктаж, де тренер розповість про техніку лазіння. Профі торкнеться всіх важливих моментів:

  • постановки ніг;
  • основних хватів;
  • використання страховки.

Все необхідне видається

Все необхідне для активного проведення часу видадуть на місці. У підкорювача штучних скель обов'язково буде страхувальна система, а також захисний шолом.  

Місце проведення враження:

Мотузковий парк "Драйв"

1 відгук

Г
Галя
31 травня 2015
Очень весело все получилось. Выходной прошел не зря) Спасибо друзьям, что открыли для нас с мч подарки бодо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень