101984
 

Майстер-клас зі скелелазіння

Індивідуальний майстер-клас скелелазіння. Він відбудеться на території парку Перемоги, де під відкритим небом підноситься скелелазний стенд площею 18 км2. Перш ніж піднятися на найбільшу висоту — до 8 метрів — потрібно опанувати базові техніки разом з інструктором. Він розповість про те, як правильно ставити ноги, робити хвати руками та надійно закріплювати на тілі страхувальний пояс. Останній видадуть разом із захисним шоломом безпосередньо перед підйомом на штучну скелю. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Персональне заняття зі скелелазіння під керівництвом досвідченого інструктора. Попередня підготовка не знадобиться — наставник познайомить з правилами безпеки та пояснить усі деталі. Він навчить ставити ноги, виконувати хвати руками, надійно закріплювати на тілі страхувальний пояс. Після короткого теоретичного введення можна буде взятися за лазіння. За кожною дією Щасливчика простежить спеціаліст — він допоможе в разі необхідності.

Як все відбувається?

Відкритий скалодром в парку Перемоги стане для Щасливчика можливістю перевірити свою фізичну підготовку. Сюди він приїде щоб отримати порцію адреналіну та опанувати ази скелелазіння у супроводі професійного тренера. На місці Щасливчикові видадуть захисний шолом і допоможуть закріпити на поясі страхувальну систему. Опанування основних прийомів почнеться на землі, а далі поступово переміститься на стіну скеледрому. 

Лазіння по стіні із зачіпками

Площа стенду для скелелазіння — 18 м2, а висота — до 8. Скалодром ідеальний для початку тренувань і дозволить відмінно відпочити на свіжому повітрі. Стіна для лазіння відкрита і закріплена поряд з високими соснами.

Інструктаж від професіонала

Для учасника майстер-класу передбачений попередній інструктаж, де тренер розповість про техніку лазіння. Профі торкнеться всіх важливих моментів:

  • постановки ніг;
  • основних хватів;
  • використання страховки.

Усе необхідне видається

Для активного проведення часу інструктор надасть усе необхідне. У Щасливчика буде страхувальна система, а також захисний шолом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Драйв - Мотузковий парк
пр-т Героїв України, 4, Парк Перемоги Показати на мапі

2 відгуки

К
Кристина
16 травня 2018
На мастер-классе инструктор показал, как нужно правильно выполнять хваты руками, переставлять ноги и использовать страховку. Очень увлекательное занятие, рекомендую!

Г
Галя
31 травня 2015
Очень весело все получилось. Выходной прошел не зря) Спасибо друзьям, что открыли для нас с мч подарки бодо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень