101963

Майстер-клас стрип-пластики

Індивідуальне знайомство з мистецтвом стрип-денсу в компанії досвідченого танцюриста. Він не тільки допоможе вивчити основні рухи, але і навчить доповнювати їх елементами акторської майстерності. Вивчені прийоми гармонійно поєднаються в танцювальній композиції, яку треба виконати під музику. Це найефективніший спосіб подбати про гнучкість тіла і знайти додаткову впевненість в собі! детальніше...

1 люд. 2 заняття по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
2 заняття по 60 хвилин
Форма одягу - зручна
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас стрип-пластики — що це?

Можливості відкрити для себе секрети одного з найпопулярніших танцювальних напрямків — стрип-денсу. Це запальний і, в той же час, чуттєвий мікс класичної та сучасної хореографії з елементами пластики й розтяжки. Досвідчений танцюрист допоможе об'єднати вивчені рухи в танцювальну зв'язку, яку належить виконати під музику. А головне — новий досвід не тільки принесе задоволення, але і дозволить отримати додаткову впевненість у своїй привабливості!

Як все відбувається?

Заняття відбудеться в стінах елітного спортклубу «Dirom Sport». Як тільки Щасливчик переодягнеться і залишить речі в роздягальні, в окремому залі розпочнеться знайомство з елементами стрип-денсу. Досвідчений викладач визначить рівень фізичної підготовки і складе індивідуальну програму уроку. Після невеликої розминки належить вивчити базові елементи, а потім — об'єднати їх в повноцінну композицію. А гарний музичний супровід дозволить повністю розслабитися і довіритися власним рухам.

Сучасний танцювальний напрямок

Ще 50 років тому мистецтвом стрип-денсу володіли тільки танцівниці, а сьогодні воно є повноцінним танцювальним напрямком. Тепер кожна представниця прекрасної статі може оволодіти прийомами, які надають руху особливу грацію, і дозволяють відчути повну впевненість у своїй привабливості. Також цей танець приводить в роботу всі групи м'язів, тож запорукою регулярних тренувань стане ще й підтягнуте тіло!

Індивідуальна програма заняття

Досвідчений викладач побудує програму заняття таким чином, щоб зробити його максимально корисним. В залежності від рівня фізичної підготовки хореограф запропоную кілька рухів, які залишиться лише «приправити» елементами акторської майстерності.

Постановка чуттєвого танцю

В кінці тренування слід закріпити новий досвід на практиці, виконавши невеликий танець під музику. Тренер буде демонструвати вивчені рухи в певній послідовності — залишиться лише повторювати їх і насолоджуватися власним відображенням у дзеркалах.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Юніс - Танцювальна студія
вул. Прикордонна, 29 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень