Майстер-клас стрип-пластики

1 людина
2 заняття по 60 хвилин
Форма одягу - зручна
Використати до 30.04.2019

Майстер-клас стрип-пластики — що це?

Можливості відкрити для себе секрети одного з найпопулярніших танцювальних напрямків — стрип-денсу. Це запальний і, в той же час, чуттєвий мікс класичної та сучасної хореографії з елементами пластики й розтяжки. Досвідчений танцюрист допоможе об'єднати вивчені рухи в танцювальну зв'язку, яку належить виконати під музику. А головне — новий досвід не тільки принесе задоволення, але і дозволить отримати додаткову впевненість у своїй привабливості!

Як все відбувається?

Заняття відбудеться в стінах елітного спортклубу «Dirom Sport». Як тільки Щасливчик переодягнеться і залишить речі в роздягальні, в окремому залі розпочнеться знайомство з елементами стрип-денсу. Досвідчений викладач визначить рівень фізичної підготовки і складе індивідуальну програму уроку. Після невеликої розминки належить вивчити базові елементи, а потім — об'єднати їх в повноцінну композицію. А гарний музичний супровід дозволить повністю розслабитися і довіритися власним рухам.

Сучасний танцювальний напрямок

Ще 50 років тому мистецтвом стрип-денсу володіли тільки танцівниці, а сьогодні воно є повноцінним танцювальним напрямком. Тепер кожна представниця прекрасної статі може оволодіти прийомами, які надають руху особливу грацію, і дозволяють відчути повну впевненість у своїй привабливості. Також цей танець приводить в роботу всі групи м'язів, тож запорукою регулярних тренувань стане ще й підтягнуте тіло!

Індивідуальна програма заняття

Досвідчений викладач побудує програму заняття таким чином, щоб зробити його максимально корисним. В залежності від рівня фізичної підготовки хореограф запропоную кілька рухів, які залишиться лише «приправити» елементами акторської майстерності.

Постановка чуттєвого танцю

В кінці тренування слід закріпити новий досвід на практиці, виконавши невеликий танець під музику. Тренер буде демонструвати вивчені рухи в певній послідовності — залишиться лише повторювати їх і насолоджуватися власним відображенням у дзеркалах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки