Майстер-клас TRX для двох

2 людини
60 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Візит в один з кращих спортклубів міста і знайомство з популярним напрямком фітнесу — TRX. Разом з другом Щасливчик відвідає індивідуальне тренування з використанням еластичних петель. Завдяки ним можна фіксувати руки і ноги, виконуючи вправи на всі групи м'язів. Також TRX допоможе поліпшити гнучкість. Перевага таких занять в тому, що в якості опору використовується лише власна вага.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в фітнес-клуб Gym Style. У просторому залі спортсменів чекатиме персональний тренер. Він проведе невелику розминку, а потім запропонує кожному виконати кілька вправ. TRX підійде, щоб зміцнити м'язи ніг, рук, преса і спини, тому заняття може бути як комплексним, так і вузьконаправленим. Після 60-хвилинного тренування можна прийняти душ. З собою необхідно взяти спортивний одяг, кросівки та рушник.

Персональний інструктор

Індивідуальний наставник не дозволить пропустити пару підходів: він підбере найбільш ефективні вправи і простежить, щоб друзі правильно їх виконали.

Незвичайний фітнес

TRX відрізняється від інших спортивних напрямків. Адже тут використовується унікальний інвентар — підвісні еластичні петлі. Їх прототип винайшов американський солдат у середині минулого століття. Сьогодні це популярний тренажер як для зниження ваги, так і для набору м'язової маси.

Сила і розтяжка на одному тренуванні

Петлі TRX універсальні: їх можна використовувати для підвищення сили, витривалості і навіть для розтяжки. Існує безліч варіантів вправ, тому Щасливчики зможуть проконсультуватися з тренером і підібрати бажаний комплекс.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ира
23 квітня 2018
Давно хотела позаниматься на TRX, так что впечатление с тренировкой выбрала, не задумываясь. Персональное занятие - это, конечно, намного труднее, чем в группе - не пофилонишь, зато разультат в виде крепатуры чувствуется!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.