102742
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

Заняття для двох, яке познайомить із сучасним напрямком фітнесу — TRX. Його особливість у використанні еластичних петель. Персональний інструктор покаже декілька корисних вправ і простежить за правильною технікою виконання. 60-хвилинне тренування буде складатися з розминки і основного комплексу на всі групи м'язів. Після заняття можна прийняти душ. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Візит в один з кращих спортклубів міста і знайомство з популярним напрямком фітнесу — TRX. Разом з другом Щасливчик відвідає індивідуальне тренування з використанням еластичних петель. Завдяки ним можна фіксувати руки і ноги, виконуючи вправи на всі групи м'язів. Також TRX допоможе поліпшити гнучкість. Перевага таких занять в тому, що в якості опору використовується лише власна вага.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в фітнес-клуб Gym Style. У просторому залі спортсменів чекатиме персональний тренер. Він проведе невелику розминку, а потім запропонує кожному виконати кілька вправ. TRX підійде, щоб зміцнити м'язи ніг, рук, преса і спини, тому заняття може бути як комплексним, так і вузьконаправленим. Після 60-хвилинного тренування можна прийняти душ. З собою необхідно взяти спортивний одяг, кросівки та рушник.

Персональний інструктор

Індивідуальний наставник не дозволить пропустити пару підходів: він підбере найбільш ефективні вправи і простежить, щоб друзі правильно їх виконали.

Незвичайний фітнес

TRX відрізняється від інших спортивних напрямків. Адже тут використовується унікальний інвентар — підвісні еластичні петлі. Їх прототип винайшов американський солдат у середині минулого століття. Сьогодні це популярний тренажер як для зниження ваги, так і для набору м'язової маси.

Сила і розтяжка на одному тренуванні

Петлі TRX універсальні: їх можна використовувати для підвищення сили, витривалості і навіть для розтяжки. Існує безліч варіантів вправ, тому Щасливчики зможуть проконсультуватися з тренером і підібрати бажаний комплекс.

Місце проведення враження:

Gym Style - Фітнес-клуб
пр-т Героїв України, 9Р Показати на мапі

1 відгук

И
Ира
23 квітня 2018
Давно хотела позаниматься на TRX, так что впечатление с тренировкой выбрала, не задумываясь. Персональное занятие - это, конечно, намного труднее, чем в группе - не пофилонишь, зато разультат в виде крепатуры чувствуется!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень