102742
 

Майстер-клас TRX для двох

Заняття для двох, яке познайомить із сучасним напрямком фітнесу — TRX. Його особливість у використанні еластичних петель. Персональний інструктор покаже декілька корисних вправ і простежить за правильною технікою виконання. 60-хвилинне тренування буде складатися з розминки і основного комплексу на всі групи м'язів. Після заняття можна прийняти душ. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Візит в один з кращих спортклубів міста і знайомство з популярним напрямком фітнесу — TRX. Разом з другом Щасливчик відвідає індивідуальне тренування з використанням еластичних петель. Завдяки ним можна фіксувати руки і ноги, виконуючи вправи на всі групи м'язів. Також TRX допоможе поліпшити гнучкість. Перевага таких занять в тому, що в якості опору використовується лише власна вага.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в фітнес-клуб Gym Style. У просторому залі спортсменів чекатиме персональний тренер. Він проведе невелику розминку, а потім запропонує кожному виконати кілька вправ. TRX підійде, щоб зміцнити м'язи ніг, рук, преса і спини, тому заняття може бути як комплексним, так і вузьконаправленим. Після 60-хвилинного тренування можна прийняти душ. З собою необхідно взяти спортивний одяг, кросівки та рушник.

Персональний інструктор

Індивідуальний наставник не дозволить пропустити пару підходів: він підбере найбільш ефективні вправи і простежить, щоб друзі правильно їх виконали.

Незвичайний фітнес

TRX відрізняється від інших спортивних напрямків. Адже тут використовується унікальний інвентар — підвісні еластичні петлі. Їх прототип винайшов американський солдат у середині минулого століття. Сьогодні це популярний тренажер як для зниження ваги, так і для набору м'язової маси.

Сила і розтяжка на одному тренуванні

Петлі TRX універсальні: їх можна використовувати для підвищення сили, витривалості і навіть для розтяжки. Існує безліч варіантів вправ, тому Щасливчики зможуть проконсультуватися з тренером і підібрати бажаний комплекс.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Gym Style - Фітнес-клуб
пр-т Героїв України, 9Р Показати на мапі

1 відгук

И
Ира
23 квітня 2018
Давно хотела позаниматься на TRX, так что впечатление с тренировкой выбрала, не задумываясь. Персональное занятие - это, конечно, намного труднее, чем в группе - не пофилонишь, зато разультат в виде крепатуры чувствуется!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень