Майстер-клас валяння з вовни

1 людина
3 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас валяння з вовни — що це?

Знайомство з однією з найдавніших технік рукоділля — мистецтвом перетворення безформної вовни у валяні вироби. Досвідчений викладач присвятить у тонкощі сухої безшовної техніки, а на основі отриманих знань допоможе створити оригінальний сувенір із вовни. В результаті вийде яскрава брошка, шпилька для волосся або брелок-підвіска.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться на зустріч із досвідченим викладачем, в ході якої він навчиться створювати вироби з вовни. На місці майстер видасть йому голку і шерсть будь-якого вподобаного кольору. Перші кілька хвилин уроку викладач присвятить захоплюючій теорії: розповість про історію цього древнього рукоділля, а також пояснить, чим відрізняються різні техніки валяння. Під керівництвом досвідченого майстра, а також за допомогою голки клаптик вовни в руках у Щасливчика поступово почне здобувати бажані обриси. В результаті вийде своїми руками створити стильний та оригінальний аксесуар!

Знайомство з технікою валяння

Досвідчений викладач познайомить новачка з різними техніками валяння з вовни:

  • мокрою — за допомогою мильного розчину
  • сухою — за допомогою голки

Сухе валяння відмінно підходить для створення об'ємних виробів, тому саме в цій техніці викладач допоможе виготовити свій перший вовняний виріб.

Вовняний сувенір своїми руками

Під керівництвом досвідченого майстра можна власноруч створити невеликий сувенір з вовни. На особистий розсуд це може бути брошка, шпилька для волосся або оригінальна підвіска-брелок. Тематика виробу попередньо обговорюється з викладачем.

Все включено

З собою брати нічого не доведеться! Всі матеріали та інструменти, необхідні для створення виробів з вовни, вже включені у вартість. Вони будуть надані в майстерні. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Нани
25 лютого 2018
Перепробовала много видов рукоделия, а вот валяние шерсти как-то боялась, кащалось это сложно. Мастер-класс получила в подарок и очень рада. Наконе я освоила этот вид рукоделия! Это не только не страшно, а очень интересно, увлекательно и немножко медитативно :)) Аня - молодец, все рассказала очень доступно и что мне понравилось больше всего - за 1 урок мы сделали готовое украшение, а не только попробовали технику! К слову сказать, мастер показала мне сразу 2 техники - мокрое и сухое валяние, помогла построить композицию. Маленьки совет тем, кто тоже хочет посетить этот мастер-класс : посмотрите заранее в интернете идеи того что бы вам хотелось сделать, так вы проведете его еще продуктивней. Спасибо bodo и мастеру Анне за чудесные впечатления!
Ольга
4 лютого 2018
Огромное спасибо мастеру Анне за проведенный мастер-класс! До этого никогда не пробовала работать с шерстью, поэтому начинала с нуля. Анна чудесно и очень доступно объясняет, умеет заинтересовать и заразить интересом к делу. Большое спасибо за терпение и возможность дать научиться, спасибо за грамотное руководство. Анна – настоящий профессионал и прекрасный педагог. С удовольствием порекомендую этот мастер-класс :)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.