101927
 

Подаруй майстер-клас валяння з вовни!

Індивідуальний майстер-клас зі звалювання шерсті в оригінальні вироби. Досвідчений викладач розповість про те, що являє собою мокра техніка валяння, а за допомогою сухої безшовної допоможе власноруч зробити невеликий сувенір. Це буде стильна брошка, шпилька для волосся або підвіска для телефону. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.07.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 22 раз
1 людина
3 години
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас валяння з вовни — що це?

Знайомство з однією з найдавніших технік рукоділля — мистецтвом перетворення безформної вовни у валяні вироби. Досвідчений викладач присвятить у тонкощі сухої безшовної техніки, а на основі отриманих знань допоможе створити оригінальний сувенір із вовни. В результаті вийде яскрава брошка, шпилька для волосся або брелок-підвіска.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться на зустріч із досвідченим викладачем, в ході якої він навчиться створювати вироби з вовни. На місці майстер видасть йому голку і шерсть будь-якого вподобаного кольору. Перші кілька хвилин уроку викладач присвятить захоплюючій теорії: розповість про історію цього древнього рукоділля, а також пояснить, чим відрізняються різні техніки валяння. Під керівництвом досвідченого майстра, а також за допомогою голки клаптик вовни в руках у Щасливчика поступово почне здобувати бажані обриси. В результаті вийде своїми руками створити стильний та оригінальний аксесуар!

Знайомство з технікою валяння

Досвідчений викладач познайомить новачка з різними техніками валяння з вовни:

  • мокрою — за допомогою мильного розчину
  • сухою — за допомогою голки

Сухе валяння відмінно підходить для створення об'ємних виробів, тому саме в цій техніці викладач допоможе виготовити свій перший вовняний виріб.

Вовняний сувенір своїми руками

Під керівництвом досвідченого майстра можна власноруч створити невеликий сувенір з вовни. На особистий розсуд це може бути брошка, шпилька для волосся або оригінальна підвіска-брелок. Тематика виробу попередньо обговорюється з викладачем.

Все включено

З собою брати нічого не доведеться! Всі матеріали та інструменти, необхідні для створення виробів з вовни, вже включені у вартість. Вони будуть надані в майстерні. 

Місце проведення враження:

Валяння з вовни

1 відгук

О
Ольга
4 лютого 2018
Огромное спасибо мастеру Анне за проведенный мастер-класс! До этого никогда не пробовала работать с шерстью, поэтому начинала с нуля. Анна чудесно и очень доступно объясняет, умеет заинтересовать и заразить интересом к делу. Большое спасибо за терпение и возможность дать научиться, спасибо за грамотное руководство. Анна – настоящий профессионал и прекрасный педагог. С удовольствием порекомендую этот мастер-класс :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень