Майстер-клас візажу

1 людина
до 2.5 годин
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас візажу — що це?

Щасливчик поспілкується із професійним візажистом, який розкриє таємниці ідеального макіяжу. Він розповість, що краще — тональний, BB-, CC- або DD-крем, і навіщо потрібна база під макіяж. Також фахівець покроково продемонструє, як правильно наносити декоративну косметику та уникнути типових помилок. Щасливчик самостійно обере тематику майстер-класу. Це може бути стиль 1930-х років, сценічний, вечірній або м'який нюдовий макіяж. За бажання урок проведуть на базі елементів власної косметички.

Як все відбувається?

В естетик-холі «Для тебе» на Щасливчика чекатиме наставник. Спочатку він навчить студента визначати свій кольоротип. Відштовхуючись від цього, майстер обере необхідну палітру для заняття. У ході уроку використовуватиметься косметика брендів MAC, Makeup Atelier, Urban Decay, Too Faced, Payot і Kryolan. Профі покаже, як підкреслювати розріз очей і форму губ, візуально збільшувати або зменшувати їх. Він продемонструє нескладні маніпуляції, за допомогою яких легко надати свіжість обличчю, округлити або подовжити його форму. Протягом 2-годинного майстер-класу Щасливчик навчиться перевтілюватися. Решту півгодини візажист присвятить персональній консультації.

Косметика світових брендів

MAC, Makeup Atelier, Urban Decay та інші компанії користуються популярністю на ринку вже багато років через свою знамениту якість. Щасливчик буде тренуватися на продукції, визнаній у всьому світі. Але за бажання він може принести свій «бойовий арсенал» та провести майстер-клас на базі власної косметики.

Будь-яка тематика на вибір

Очі, як у Ліз Тейлор, а губи, як в Анджеліни Джолі — усе це під силу професійній косметиці та досвідченому візажистові. Beauty-фахівець навчить Щасливчика будь-яким технікам і прийомам, які він захоче опанувати: починаючи з контурінга та закінчуючи smoky eyes.

Індивідуальна консультація

Майстер підкаже, якою продукцією і брендами краще користуватися, а яких уникати. Профі вкаже на можливі помилки у звичному макіяжі Щасливчика та підкаже, як їх більше не допускати.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Марго
12 января 2018
ну, на этом занятии я избавилась от комплексов, во-первых)) мне показали, как правильно подчеркивать свои достоинства. У меня большие глаза, я их засветляла слишком, это было неправильно. мне все наглядно показали и научили рисовать стрелки, которые никогда нормально не получались! очень здорово. думаю еще над курсом визажа, хочу научиться краситься в разных стилях)
Олег
23 июня 2017
Я начинающий фотограф, мастер-класс подарила мне жена, она же была моделью на мастер-классе. Показали и подробно объяснили особенности создания именно фото-макияжа, очень пригодится в работе :) Впечатление осталось самое приятное, спасибо Bodo :)
Елена
30 января 2017
https://www.facebook.com/100000187053979
Я попросила сестру подарить мне мастер-класс по макияжу на день рождение. Она выбрала услуги бодо, потому что сама получала в подарок несколько впечатлений. Урок проводил очень профессиональный мастер. Мне очень понравился и процесс и результат!
Ольга
9 января 2017
https://www.facebook.com/1180124044
благодарю команду Бодо и тех, кто создавал мне хорошее настроение. От мастер-класса по визажу получила тонну полезной информации, что особенно ценно, применительно именно к моей внешности.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки