101952
 

Майстер-клас живопису

Можливість написати картину олією або аквареллю під чітким керівництвом досвідченого художника. Сюжет можна обрати на свій розсуд — натюрморт, пейзаж, портрет, — а складність композиції й техніка малювання буде залежати від рівня навичок. У студії нададуть усі необхідні матеріали та інструменти — мольберт, пензлі, мастихіни, полотно розміром 20х30 см, а також олійні або акварельні фарби. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
3 години
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас живопису — що це?

Захоплююча подорож у світ живопису, яка дозволить відчути себе справжнім художником. Протягом 3-х годин можна намалювати яскраву картину, навіть якщо в руках пензлі опиняться вперше. Для творчості нададуть олійні або акварельні фарби та полотно розміром близько 20х30 см. А головне — сюжет майбутнього шедевра залишається на власний розсуд!

Як все проходить?

Щасливчик відвідає студію «Радужный мир», де на нього очікує цікаве знайомство з професійним художником. Він не тільки повідає гостеві тонкощі мистецтва живопису, але й допоможе втілити на полотні будь-яку задумку. Так, майстер розповість, як робити ескіз, створювати фон, змішувати фарби та наносити мазки. А далі настане захоплююча практика. Готову картину, за бажанням, можна залишити в студії для підсихання на 1-2 тижні.

Олія або акварель на вибір

На творчому занятті можна навчитися працювати як з олійними фарбами, так і з аквареллю — все залежить від особистих побажань. Для створення картини буде представлено палітру з різними кольорами, пензлі необхідного розміру, мастихін, а також полотно близько 20х30 см. У залежності від складності композиції, розмір полотна може трохи відрізнятися.

Можливість втілити будь-який сюжет

Натюрморт із квітами, морський пейзаж або портрет — намалювати вийде все, чого душа забажає! Із собою можна принести картинку, яку хотілося б відтворити за допомогою пензля. А майстер підкаже в якій техніці краще втілити бажаний задум.

Картина залишається на пам'ять

Свою роботу можна забрати додому одразу після заняття або ж залишити в студії на 1-2 тижні для підсихання фарб. Потім, залишається лише оформити її в рамочку й можна доповнити інтер'єр власним витвором мистецтва.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Центр гармонійного розвитку "Райдужний світ"
пр-т Миру, 2А/12. Показати на мапі

1 відгук

О
Ольга
4 травня 2015
Собираясь на мастер-класс, не верила, что смогу нарисовать настоящую картину. Никогда дополнительно не занималась, поэтому комплексовала перед встречей с опытным художником. Каково же было мое удивление, когда мои отдельные мазки потихоньку стали образовывать пейзаж!!! Спасибо огромное такому замечательному преподавателю! Повесила дома, налюбоваться не могу!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень