Майстер-клас живопису

1 людина
3 години
Доступно з 12 років
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Майстер-клас живопису — що це?

Захоплююча подорож у світ живопису, яка дозволить відчути себе справжнім художником. Протягом 3-х годин можна намалювати яскраву картину, навіть якщо в руках пензлі опиняться вперше. Для творчості нададуть олійні або акварельні фарби та полотно розміром близько 20х30 см. А головне — сюжет майбутнього шедевра залишається на власний розсуд!

Як все проходить?

Щасливчик відвідає студію «Радужный мир», де на нього очікує цікаве знайомство з професійним художником. Він не тільки повідає гостеві тонкощі мистецтва живопису, але й допоможе втілити на полотні будь-яку задумку. Так, майстер розповість, як робити ескіз, створювати фон, змішувати фарби та наносити мазки. А далі настане захоплююча практика. Готову картину, за бажанням, можна залишити в студії для підсихання на 1-2 тижні.

Олія або акварель на вибір

На творчому занятті можна навчитися працювати як з олійними фарбами, так і з аквареллю — все залежить від особистих побажань. Для створення картини буде представлено палітру з різними кольорами, пензлі необхідного розміру, мастихін, а також полотно близько 20х30 см. У залежності від складності композиції, розмір полотна може трохи відрізнятися.

Можливість втілити будь-який сюжет

Натюрморт із квітами, морський пейзаж або портрет — намалювати вийде все, чого душа забажає! Із собою можна принести картинку, яку хотілося б відтворити за допомогою пензля. А майстер підкаже в якій техніці краще втілити бажаний задум.

Картина залишається на пам'ять

Свою роботу можна забрати додому одразу після заняття або ж залишити в студії на 1-2 тижні для підсихання фарб. Потім, залишається лише оформити її в рамочку й можна доповнити інтер'єр власним витвором мистецтва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ольга
4 мая 2015
Собираясь на мастер-класс, не верила, что смогу нарисовать настоящую картину. Никогда дополнительно не занималась, поэтому комплексовала перед встречей с опытным художником. Каково же было мое удивление, когда мои отдельные мазки потихоньку стали образовывать пейзаж!!! Спасибо огромное такому замечательному преподавателю! Повесила дома, налюбоваться не могу!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки