101955
 

Пейнтбол для компанії

Командна гра у форматі «мілітарі» для 4 друзів. Це 2 години захоплюючих боїв із використанням спеціальної пейнтбольної зброї — маркерів, що стріляють кульками з фарбою. Надається цілих 200 кульок для кожного та повне натільне екіпірування: камуфляжна форма, маска, рукавички, захисні жилети для жінок і дітей. Гра відбудеться на території облаштованого заводського цеху — його площа цілих 2 м2! Тут є музичний супровід і цікаві укриття для гравців, споруджені з автомобільних шин. Передбачений супровід досвідченого інструктора, який також виступить суддею в захоплюючому поєдинку.  детальніше...

4 люд. 200 куль/чол Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
4 людини
200 куль/чол
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Пейнтбол для компанії — що це?

У пейнтболі правила прості: перемагає та команда, в якій гравці залишаться без слідів фарби. Щоб визначити влучення, була розроблена спеціальна зброю, так звані, маркери. Замість патронів в їхній «обоймі» кульки з желатину з водорозчинною фарбою. Вони залишають яскраві позначки на камуфляжі гравців, після чого влучність попадання стає очевидною. Влаштувати реальне бойове 2-годинне протистояння пропонується компанії з 4-х чоловік. Вони зможуть поділитися на дві команди й проявити себе на полі — облаштованому майданчику колишнього заводського цеху.

Як все відбувається?

Щасливчикові належить зібрати компанію з 4-х чоловік. Розділившись порівну, можна буде зіграти в пейнтбол — в умовах чесної конкуренції. Разом друзі відвідають основний «полігон» пейнтбольного клубу «Патріот» — закриту територію колишнього заводу технологічного оснащення. На майданчику цього промоб'єкта облаштували спеціальні укриття з автомобільних шин, де кожен гравець легко зможе перечекати атаку свого суперника. Передбачений попередній інструктаж, після якого тренер надасть усім захисне екіпірування та зброю. Далі можна буде взятися безпосередньо до гри — вона буде розвиватися за одним із запропонованих сценаріїв.

Гра в промзоні — заводський цех

Бої в реальному часі проходять на території колишнього заводу технологічного оснащення — це цілих 2 м2 вільного простору. Майданчик облаштували укриттями зі складених разом автомобільних шин, крім цього, тут залишилися й «рідні» промислові конструкції — бетонні та арматурні.

Повний арсенал — 800 куль для всіх

Усього компанії нададуть 800 куль, які між учасниками поділять порівну — по 200 для кожного. Цієї кількості «патронів» буде цілком достатньо для 2-годинного сеансу гри.

Усе включено

Для проведення гри надається все необхідне: маркери, кульки з фарбою, повний комплект захисного екіпірування. Зокрема, кожен отримає камуфляжну форму, маску, рукавички, а для жінок і дітей також передбачені захисні жилети. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень