Пейнтбол для компанії

4 людини
200 куль/чол
Доступно з 10 років
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019

Пейнтбол для компанії — що це?

У пейнтболі правила прості: перемагає та команда, в якій гравці залишаться без слідів фарби. Щоб визначити влучення, була розроблена спеціальна зброю, так звані, маркери. Замість патронів в їхній «обоймі» кульки з желатину з водорозчинною фарбою. Вони залишають яскраві позначки на камуфляжі гравців, після чого влучність попадання стає очевидною. Влаштувати реальне бойове 2-годинне протистояння пропонується компанії з 4-х чоловік. Вони зможуть поділитися на дві команди й проявити себе на полі — облаштованому майданчику колишнього заводського цеху.

Як все відбувається?

Щасливчикові належить зібрати компанію з 4-х чоловік. Розділившись порівну, можна буде зіграти в пейнтбол — в умовах чесної конкуренції. Разом друзі відвідають основний «полігон» пейнтбольного клубу «Патріот» — закриту територію колишнього заводу технологічного оснащення. На майданчику цього промоб'єкта облаштували спеціальні укриття з автомобільних шин, де кожен гравець легко зможе перечекати атаку свого суперника. Передбачений попередній інструктаж, після якого тренер надасть усім захисне екіпірування та зброю. Далі можна буде взятися безпосередньо до гри — вона буде розвиватися за одним із запропонованих сценаріїв.

Гра в промзоні — заводський цех

Бої в реальному часі проходять на території колишнього заводу технологічного оснащення — це цілих 2 м2 вільного простору. Майданчик облаштували укриттями зі складених разом автомобільних шин, крім цього, тут залишилися й «рідні» промислові конструкції — бетонні та арматурні.

Повний арсенал — 800 куль для всіх

Усього компанії нададуть 800 куль, які між учасниками поділять порівну — по 200 для кожного. Цієї кількості «патронів» буде цілком достатньо для 2-годинного сеансу гри.

Усе включено

Для проведення гри надається все необхідне: маркери, кульки з фарбою, повний комплект захисного екіпірування. Зокрема, кожен отримає камуфляжну форму, маску, рукавички, а для жінок і дітей також передбачені захисні жилети. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки